Menu

Outlift Vs Outrage Review

Nutrex, dawniej znany z silnego dobrego samopoczucia przed treningiem HemoRage ma teraz dwa nowe przedtreningówki w swojej linii. Ten duet zastępuje HemoRage i całkowicie zmienia ich styl przedtreningowy. Te nowe treningi wstępne obejmują Outlift i oburzenie.

Tutaj przedstawimy różnicę między Outlift a oburzeniem. Zrobimy to, najpierw patrząc razem na etykiety i porównując profile składników. Następnie powiemy Ci, czego doświadczył nasz zespół podczas przyjmowania każdego z tych produktów Nutrex. Do końca powinieneś bardzo dobrze rozumieć różnice między tymi dwoma produktami.

Różnica między outliftem a oburzeniem

Jak widać powyżej, oburzenie i outlift są sformułowane zupełnie inaczej! Outrage to niewielka porcja średnio napompowanej kofeiny pompy napędzanej przed treningiem, podczas gdy Outlift to bardziej klinicznie przygotowany i agresywnie kofeinowy power house.

Szybkie różnice między Outlift a oburzeniem

  • Outlift wynosi 26 gramów na porcję; Oburzenie wynosi 5 gramów na porcję
  • Outlift Zużywa 8 g jabłczanu cytruliny na pompę; Oburzenie używa 1,5 g HydroMax i 750 mg nitrosyginy
  • Outlift zawiera 3 g monohydratu kreatyny; Oburzenie nie zawiera kreatyny
  • Outlift zawiera 5 g BCAA i beta-alaniny; Oburzenie nie
  • Outlift Zawiera 350 mg kofeiny na porcję; Oburzenie zawiera 175 mg 75 mg hordeniny

Są to całkowicie różne produkty na wskroś. Oburzenie jest stworzone dla optymalnej wydajności i bardzo przyjemnego treningu. Outlift z kolei próbuje zrobić to samo, a jednocześnie zawiera większy profil składników, aby pomóc zwiększyć masę mięśniową podczas podnoszenia.

Nasze doświadczenie w stosowaniu Outlift

Przyjmowanie Outlift było przyjemnością, ale były chwile, kiedy ten przedtreningowiec mógł być nieco zbyt silny w dziale kofeiny. Poza tym profil składników był świetny i zgodny z tym, co lubimy brać podczas budowania masy na siłowni. Możesz zobaczyć naszą pełną recenzję dla Outlift tutaj .

Nasze doświadczenie w oburzeniu

Oburzenie było dla nas lepszym doświadczeniem. Outlift jest lepszy na papierze, do budowy mięśni. Ale na siłowni oburzenie było bardzo zabawnym doświadczeniem. Pompa była silna, używki były w sam raz. Ogólnie było świetnie. Tutaj możesz zobaczyć naszą recenzję przed treningiem Oburzenie .

Ostatnie przemyślenia na temat tego porównania Nutrex

Ogólnie rzecz biorąc, oba te produkty są dobrze dobranymi suplementami przedtreningowymi . Razem przemawiają do dużej porcji osób podnoszących ciężary i dietetyków, i gwarantują, że uzyskasz dobrą windę z co najmniej jednym z nich. Teraz idź dalej i sprawdź pojedyncze recenzje, aby zobaczyć, które wolisz, jeśli jeszcze nie zdecydowałeś. Ciesz się rozrywaniem siłowni dzięki nowej linii Nutrex!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *