Menu

Zasada pierwsza R1 Pociąg wstępny 2.0

Od czasu do czasu lubimy wypróbowywać niektóre z nowych marek suplementów. Prawdę mówiąc, jesteśmy bardzo ostrożni, na jakie marki i suplementy poświęcamy nasz czas i pieniądze. W końcu marka może być martwa i zniknąć za kilka miesięcy lub produkt może zostać wymieniony.

Spośród nowych marek czuliśmy się pewnie, wypróbowując własny R1 R1 PRE TRAIN 2.0 przed treningiem.

Ogólnie rzecz biorąc, nie zawiedliśmy się.

To przyzwoity przedtreningowiec, który jest bardziej dodatkiem niż podstawowym produktem. W końcu Reguła 1 rozpoczęła działalność w zakresie sprzedaży niedrogich proszków białkowych… Jest to więc produkt, który zaspokaja potrzeby obecnych klientów, a nie wymyśla koła tak, jak nasze wybrane przed treningami .

Oto nasza opinia w skrócie, a następnie cała miarka.

R1 PRE TRAIN 2.0 Szybki przegląd: PRE TRAIN skłania się do wyższej klasy energii przed treningami, ale robi dobrą robotę, nie będąc „zbyt dużym”. Jest to prawdopodobnie spowodowane dobrze zaokrągleniem choliny i teakryny mieszanki stymulantów, a także dużą porcją kofeiny o przedłużonym uwalnianiu. Pompa jest trafiona lub nie trafiona, ale nadal jest warta wypróbowania, a beta-alanina jest czymś więcej niż innymi. Pod względem ceny, nie jest tak źle.

Szybkie mocne strony: Rozsądne umiarkowane do wysokich stymulanty. Dobra cena Dobry smak, biorąc pod uwagę, że zawiera teakrynę, poważnie.

Szybkie słabości: jabłczan cytruliny zamiast cytruliny naprawdę poszedłby na dalszy plan.

Jak wziąć R1 PRE TRAIN 2.0: Dzięki kofeinie o przedłużonym uwalnianiu naprawdę nie możesz się pomylić. 10 do 45 minut przed treningiem wszystko jest w porządku. Tylko upewnij się, że pijesz wystarczającą ilość wody, aby odwodnienie Cię nie wypaliło.

Czynniki rankingowe PRZEDTRENINGU 2.0

Efekty energetyczne: 8,5 / 10 Skuteczne

Biorąc pod uwagę, że w R1 PRE TRAIN 2.0 nie ma L-teaniny, doznania stymulujące były całkiem przyjemne. Energia jest długotrwała i bardzo spójna. W porównaniu z innymi treningami przed treningiem jest nieco wyższy, ale zdecydowanie nie za dużo do zniesienia.

Efekty siły: 8/10 Jak można się spodziewać

Jest to produkt bez kreatyny, więc oprócz neuro-siły kofeiny – jesteś sam. Jak można się spodziewać.

Efekty wytrzymałościowe: 7,5 / 10 Nieźle

Kofeina jest długotrwała, ale nie ma tu żadnych BCAA, które naprawdę utrzymałyby Cię na bieżni.

Efekty awarii / następstw: 8/10 Nie tak złe, jak inne przed treningami

Trwa wiecznie, bez reklamacji.

Smak: 9/10 Bardzo dobre składniki

To wcale nie jest zła praca.

Cena / wartość: 8,5 / 10 Dopuszczalna

R1 PRE TRAIN 2.0 jest dostępny w 25 i 50 pojemnikach. Jeśli jest w sprzedaży, ma sens, jeśli lubisz ten produkt. Jeśli próbujesz po raz pierwszy… Idź z 25.

Podobne produkty:

PES Prolific ma podobny do niego charakter.

Wnioski z przeglądu: 8.25 nie można walić

Ogólnie rzecz biorąc, to nie jest zły przed treningiem. Kompleks energetyczny jest skuteczny i jest jeszcze kilka składników, których często nie dostaniesz w produktach głównego nurtu. Czy będziemy nadal brać R1 PRE TRAIN 2.0? Prawdopodobnie nie, nasze preferencje ługują z większą ilością produktów premium. Ale to wcale nie oznacza, że to pwo nie może być dla ciebie dobrym wyborem.

Podział składników

L-Cytrulina [3 gramy] Nitrosigine [1 gram] Agmatyna [500 mg]

Matryca pomp w R1 Pre Train 2.0 składa się z 3 ciężkich hitterów – cytruliny, nitrozyginy i agmatyny. Wszystkie 3 z nich stymulują produkcję tlenku azotu w różnych „punktach początkowych” w ciele. Jeśli masz dobry dzień fizjologiczny, ta mieszanka znacznie zwiększy poziom tlenku azotu.

Beta-Alanina [2,4 grama] Betaina [2 gramy] Tauryna [1 gram]

Dla wzrostu, wytrzymałości i dodatkowej pełni PRE TRAIN 2.0 zawiera beta-alaninę, betainę i taurynę. Pożądana jest wyższa dawka beta-alaniny.

NALT [1 gram] cholina [500 mg]

NALT i cholina stanowią nie stymulujące stymulatory poznawcze w R1 PRE TRAIN 2.0, które pomagają zapewnić stymulantom dobrze zaokrąglone odczucia.

Kofeina Bezwodna [200 mg] Infinergia [100 mg] Teobromina [50 mg] Teakron [50 mg]

Ta poczwórna mieszanka stymulantów zapewnia solidny skok energii, który utrzymuje się przez wiele godzin. Brakuje tu tylko trochę l-teaniny i może macuna dla L-dopa. Ogólnie rzecz biorąc, ta mieszanka działała dobrze.

W sumie dla R1 PRE TRAIN 2.0

Jeśli jesteś fanem białek z reguły 1, nie jesteś wybredny co do swoich przedtreningówek i chcesz wypróbować ten przedtreningówkę na wyprzedaży, gdy masz zapas białka w Regule 1… W każdym razie spodoba ci się to.

Jeśli jednak jesteś wybredny przed treningami i robią to tylko najlepsi, to nie rozwiąże problemu. Podobnie, jeśli jesteś pobudzającym dziwakiem, możesz również nie do końca się z tym pogodzić.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *