Menu

Najlepszy harmonogram suplementu treningowego

Suplementy czasowe

Harmonogram suplementów treningowych to różnica między przyjmowanymi suplementami, będąca ogromną pomocą lub ogromną stratą pieniędzy.

Specjalizujemy się w recenzjach suplementów treningowych i jesteśmy znani z naszej oficjalnej listy 10 najlepszych suplementów przedtreningowych wraz ze specjalnościami potreningowymi i wewnątrz treningowymi.

Poniżej przedstawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o czasie suplementacji i maksymalizacji wyników na siłowni i poza nią.

Zawarte w tym artykule:

  1. Suplement przed treningiem i harmonogram posiłków
  2. Harmonogram i szczegółowe informacje na temat uzupełnienia treningu
  3. Terminy, specyfika i korzyści po treningu

Okno przed treningiem

Posiłek przed treningiem

Czas jest bardzo ważny w przypadku suplementów i posiłków przedtreningowych. Jeśli chcesz zjeść posiłek przed treningiem, najlepiej zjeść co najmniej dwie godziny przed treningiem, aby uniknąć wyczerpania mechanicznego trawienia.

Wynika to z faktu, że po posiłku około 25% objętości krwi w twoim organizmie bierze udział w wydobywaniu składników odżywczych z jelit. Jeśli spróbujesz ćwiczyć w tym czasie, będziesz pompować, a dostarczanie tlenu bardzo ucierpi.

Tak więc rozwiązanie jest proste, odczekaj co najmniej 2 godziny po zjedzeniu dużego posiłku, aby podnieść.

Korzyści z tej praktyki obejmują: maksymalną dostępność krążenia, szczytową dostępność składników odżywczych oraz znacznie zmniejszoną konwersję węglowodanów do tłuszczów i zmniejszone utlenianie tłuszczów blokujące węglowodany!

Ogólnie okno przedtreningowe przedstawia przygotowanie do aktywności sportowej.

UWAGA: Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat planowania posiłków przed treningiem, sprawdź nasze najlepsze potrawy przedtreningowe .

Suplementy przed treningiem

Przyjmowanie suplementu przedtreningowego to zupełnie inna gra w porównaniu do posiłku przedtreningowego.

Biorąc to pod uwagę, ważne jest, aby pamiętać, że suplementy przedtreningowe nie zastępują preparatów odżywczych, które oferuje posiłek przedtreningowy.

Ale tak czy inaczej, suplement przedtreningowy więcej niż nie zwiększy Twoją wydajność i potencjał budowy mięśni.

Suplementy przedtreningowe działają według prostego mechanizmu: zwiększają dostępność energii (siłę woli), potencjał mięśniowy (kreatyna i waluta komórkowa) oraz krążenie (pompa i dostarczanie składników odżywczych / tlenu).

Uzupełniając ciało tymi 3 czynnikami, wyniki sportowe i siła jako całość zostaną znacznie zoptymalizowane. Nie wspominając o ogólnej zawartości mięśni i masie tłuszczowej; które mierzymy przez dłuższy czas.

Okno przed treningiem

30 minut przed treningiem dla suplementów przedtreningowych opiera się na fakcie, że: 1.) przed treningiem potrzeba trochę czasu, aby dostać się do krwioobiegu, i 2.) ciało szybko pali się przez energię, siłę i pompę wytwarzanie składników odżywczych, gdy będą dostępne.

Dlatego też przed treningiem piętnaście do trzydziestu minut przed uderzeniem w ciężary daje odpowiedni czas na wchłanianie, a następnie trwa kilka godzin „nadbiegu wydajności”, abyś mógł skorzystać z siłowni.

Ważną informacją, którą często musimy przypominać większości kulturystów, jest utrzymanie nawodnienia podczas treningów.

Wiemy, że widziałeś filmy przedstawiające facetów, którzy biorą prosto język przed treningiem i jedzą go bez wody, ale to tylko przedstawienie. Nie ma dosłownie żadnej realnej korzyści.

W rzeczywistości, aby maksymalnie wykorzystać swój trening przed treningiem, musisz wziąć go z dużą ilością wody, a następnie zachować nawodnienie podczas podnoszenia.

Odwodnienie jest największym zabójcą wydajności w lekkiej atletyce ( zobacz badanie ).

Harmonogram suplementów treningu wewnętrznego

Wielu facetów ma trudności ze zrozumieniem prawdziwego celu suplementów wewnątrztreningowych w swoich schematach fitness. Wynika to z faktu, że w zależności od twoich celów i aktywności twoje potrzeby w ramach treningu różnią się od innych.

Skoncentrujemy się na potrzebach kulturystów, mężczyzn i kobiet, którzy próbują budować mięśnie i spalać tłuszcz poprzez podnoszenie ciężarów na siłowni.

UWAGA: Zobacz tutaj najlepszy przewodnik po suplementach BCAA i listę 10 najlepszych .

Co dzieje się w twoim ciele podczas treningu? Jakie procesy mogą przebiegać w tych ramach czasowych, a jakie nie? Zacznijmy od tego, czego chcesz uniknąć podczas treningu w ciągu dnia.

  1. Unikaj mechanicznego trawienia: oznacza to, że nie chcesz spożywać dużej ilości węglowodanów lub białka, ponieważ trawienie wymaga energii i krwi; dwa czynniki, które musisz skierować na podnoszenie.
  2. Unikaj wypalenia stymulantów: przyjmowanie drugiej porcji stymulantów więcej niż nie spowoduje nadmiernej stymulacji ośrodkowego układu nerwowego i spowoduje zmęczenie. Prawdziwy powód, dla którego się wypalasz, prawdopodobnie ma związek z numerem 3.
  3. Zapobiegaj odwodnieniu: przyjmowanie ogromnej dawki monohydratu kreatyny lub innych związków kochających wodę może obrabiać nawodnienie z mazi stawowej, ponieważ woda przepływa do mięśni. Połącz z tym całą wodę, którą spocisz, i swój ból głowy i zmęczenie.

Unikaj bólu głowy i zmęczenia, przynosząc co najmniej litr wody na siłownię i planuj pić wszystko.

Co jest dopuszczalne w oknie treningu Intra?

Jedzenie podczas podnoszenia nie działa dobrze. Biorąc to pod uwagę, suplementacja powinna być naprawdę ograniczona do minimum.

Podczas treningu chodzi o wodę, BCAA, elektrolity… i to wszystko. Wszystko czego potrzebujesz.

Naprawdę ważne jest, aby podkreślić, że woda jest najważniejszą rzeczą, jaką należy wziąć podczas treningu. W rzeczywistości BCAA są prawdopodobnie lepiej przyjmowane przed treningiem wraz z suplementem przedtreningowym niż podczas treningu. Ciekawe do przemyślenia.

Ta sekcja była po gęstej stronie i wciąż możesz mieć pytania. Skomentuj poniżej lub wyślij nam e-mail, a my omówimy wszystko, co chcesz. Po prostu wiedz, że nie jesteśmy lekarzami, nie jesteśmy certyfikowani do udzielania porad zdrowotnych; po prostu informujemy Cię o tym, czego byliśmy świadkami przez wiele lat oraz poprzez wiele recenzji, badań i dyskusji.

Trening po (natychmiastowy i później)

Natychmiastowe okno treningu po

Kulturyści, którzy osiągają najlepsze wyniki, zwykle dzielą się bezbłędnym odżywianiem po treningu (oprócz niesamowitej etyki pracy na siłowni). Istnieje kilka fajnych powodów, dla których natychmiastowy okres po treningu jest głównym budulcem mięśni; poza ciosem w twarz stwierdzenie „to po prostu działa”. Natychmiastowe odżywianie po treningu pomaga zbudować więcej mięśni dzięki tym mechanizmom w ciele.

1.) Komórki mięśniowe są pozbawione wolnych AA, składników odżywczych i glukozy. Oznacza to, że przyjmowane przez ciebie suplementy będą szybko wchłaniane. Tak więc, jeśli weźmiesz napój białkowy z wysokim stężeniem leucyny, większość tej leucyny dostanie się do komórki, gdzie może wywołać podwyższoną aktywność anaboliczną.

Uwaga – zasugerowaliśmy to, ale nie wydaliśmy jeszcze jasnego oświadczenia na temat znaczenia glukozy (węglowodanów) oprócz paliwa i glikogenu. Wielu facetów martwi się skokami insuliny i uważa skoki insuliny za „hormon anty-wzrostowy”. To prawda, w pewnym sensie… Ale ogólnie skok insuliny jest bardzo korzystny, jeśli jest zrobiony dobrze, oto dlaczego. Po treningu, kiedy spożywasz rozsądną ilość węglowodanów wraz z białkiem i prostym AA i ewentualnie mieszanką kreatyny – wzrosty insuliny w odpowiedzi na węglowodany. To z kolei obniża jeden rodzaj hormonu wzrostu. Jednak skok insuliny promuje nie tylko węglowodany, ale także AA, które szybko wchłaniają się w tkankę mięśniową i wyzwalają coś, co nazywane jest hormonem wzrostu, w którym pośredniczy insulina, co sprzyja wzrostowi mięśni na swój własny sposób. Oznacza to większe zyski na dłuższą metę, jeśli zostanie to zrobione prawidłowo. Widzisz, gdzie ten obraz jest brzydki, gdy faceci jedzą słodką żywność przez cały dzień. Powoduje to zmniejszenie wydajności hormonu wzrostu, w którym pośredniczy insulina, wraz z całkowitą eliminacją zwykłego czynnika wzrostu uwalnianego z niskim poziomem cukru we krwi. To bardzo złożona nauka, ale to wyjaśnienie powinno dać ci lepszą perspektywę.

2.) Bezpośrednie okno po treningu to rozwidlenie na drodze między budowaniem nadmiaru mięśni lub rozrywanie wcześniej istniejących mięśni, aby zaspokoić potrzeby metaboliczne. Biorąc to pod uwagę, nie uzupełniając natychmiast po treningu, nie tylko odmawiasz wzrostu mięśni, ale całkowicie upośledzasz mięśnie, które już masz. Przyjmując aminokwasy, węglowodany i surowe białko, możesz nakazać swojemu ciału zbudowanie większej ilości mięśni.

Późniejsze odżywianie po treningu i odżywianie „przez cały dzień”

Każdy, kto zna centy warte kulturystycznych faktów, powie ci, że aby zbudować mięśnie, musisz często jeść. Ale jaki jest cel tego, co dzieje się w twoim ciele?

No to ruszamy…

Większość facetów wie, że nawet po bezpośrednim posiłku po treningu twoje ciało nadal musi wykonać naprawy. Tak więc, kiedy w ciągu dnia i kilka godzin po treningu spożywasz świetną, dobrze zaokrągloną dietę bogatą w białko, nadal dostarczasz pożywienia do naprawy. Istnieje jednak jeszcze jeden aspekt, nawet jeśli nie odczuwasz bólu.

Przez cały dzień nasze ciała nieustannie przebudowują i rewitalizują nasze tkanki, kości i mięśnie. Oznacza to, że chociaż szkody nie zostały wyrządzone, twoje ciało pracuje.

Ponadto ogólne utrzymanie wymaga AA i surowego białka do codziennych zadań metabolicznych. Gdy odpowiednie aminokwasy nie są obecne we krwi lub gdy odpowiednia glukoza nie jest dostępna; twoje ciało udostępni je, metabolizując nadmiar tkanki mięśniowej, czyli rzeczy, nad którymi tak ciężko pracowaliśmy. A wszystko to dzieje się tuż pod nosem, bez zauważenia.

Więc jakie jest rozwiązanie? Jedz odpowiednie, bogate w białko posiłki przez cały dzień i nigdy nie trwaj dłużej niż 3 godziny bez jakiejkolwiek formy pożywienia. Przestrzegając tego, dostarczysz swojemu ciału wszystko, czego potrzebuje, aby kontynuować naprawę mięśni, wykonywanie czynności konserwacyjnych i uspokajanie swojej fizjologii, że jesteś kompetentny w zapewnianiu warunków niezbędnych dla anabolicznej atmosfery.

Wnioski dotyczące terminów suplementów treningowych

Były to nasze najlepsze rekomendacje dotyczące suplementów i terminów posiłków. Nie jesteśmy profesjonalistami; po prostu wiemy, co często działa, a co nie. Zapraszamy do rozpoczęcia poniższej rozmowy i zadawania wszelkich pytań lub dodawania informacji na tej stronie w jakikolwiek produktywny sposób. Pamiętaj, że robimy to, aby ci pomóc. Chcesz nam pomóc? Polub nas na Facebooku i wspomnij o nas na Twitterze lub Google plus!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *