Menu

PreSeria LEAN Review

PreSeries LEAN to wycinanie i tonowanie przedtreningówek stworzone dla mężczyzn i kobiet przez Transparent Labs. Zawierający ogromne dawki kliniczne sprawdzonych, skutecznych składników, LEAN jest obecnie standardem dla osób redukujących tkankę tłuszczową, jednocześnie wspierając ich cele w utrzymaniu mięśni.

W rzeczywistości LEAN jest tak skuteczny, że zajmuje obecnie nasz numer jeden na stronie suplementów przedtreningowych dla kobiet. Będąc świetnym rozwiązaniem również dla mężczyzn, ten przedtreningowiec znacznie różni się od wszystkich innych dostępnych obecnie na rynku.

LEAN PreSeries jest inny

W porównaniu z innymi suplementami przedtreningowymi ukierunkowanymi na odchudzanie i utrzymanie ciała, LEAN ma zupełnie nowe podejście. Możesz to łatwo zobaczyć, porównując etykietę składnika LEAN z etykietą składnika w innych popularnych suplementach.

Każda porcja LEAN jest ogromna w porównaniu, a obecnych jest więcej składników. Sztuczne barwniki są usuwane i stosowane są naturalne smaki. Kompleks energetyczny jest obecny, a także kompleks termogeniczny; ale to cię nie złamie. Przeciwnie, da ci to odpowiednią dawkę energii przez cały czas, bez stresowania twojego ciała; coś, co inne przed treningami zwykle zapominają.

Krótko mówiąc, LEAN został opracowany z myślą o stałym i niezawodnym postępie w czasie. Z drugiej strony zdecydowana większość przedtreningówek jest zaprojektowana tak, aby dobrze smakować, dobrze wyglądać i sprawiać, że czujesz się dobrze podczas przyjmowania – ale ostatecznie nie oferują realnych korzyści w zakresie długoterminowego metabolizmu tłuszczów i ponownego składu ciała. To brzmi bardzo podobnie do tego, co uzyskiwałeś, zanim zacząłeś przekształcać swoje ciało; a nie to, czego szukasz w nowym tobie.

Składniki LEAN firmy Transparent Labs

Tutaj podzielimy składniki tego wstępnego treningu. Znajdziesz kilka podobieństw między LEAN a jego partnerem, PreSeries BULK. Te podobieństwa koncentrują się na kompleksach wydajnościowych, które odżywiają mięśnie i pozwalają dłużej wykonywać więcej pracy, aby spalić więcej kalorii i wspomóc chude mięśnie.

Jeśli porównasz LEAN z innymi głównymi treningami przed treningiem, zauważysz kilka takich samych składników z kompleksów Endurance i Energii, ale niewiele innych. Patrząc głębiej, zobaczysz, że żaden inny produkt nie zawiera takich samych klinicznie skutecznych dawek jak LEAN i cała linia PreSeries. W rzeczywistości wiele z tych konkurencyjnych produktów zawiera mniej niż połowę opublikowanych skutecznych dawek potwierdzonych badaniami klinicznymi.

Zespół BWSB wziął większość tych konkurencyjnych treningów przed treningiem. Chociaż zapewniają one przyzwoite wrażenia na siłowni, efekty często zanikają, pozostawiając ciało w stanie stresu. To dlatego, że wiele z tych składników jest nadal potrzebnych do optymalnej regeneracji mięśni po zakończeniu treningu. Ale jest tylko wystarczająca ilość składników aktywnych, aby przejść przez pierwsze 45 minut aktywności. PreSeries Lean jest inny i zauważyliśmy, że zaraz po pierwszych kilku treningach z produktem.

Składniki wytrzymałości / wydajności

6 g jabłczanu L-cytruliny – 2 g BCAA – 1,5 g beta-alaniny

Jabłczan Cytruliny jest obecnie złotym standardem poprawiającym krążenie podczas ćwiczeń. Poprawia to dostarczanie tlenu i składników odżywczych, jednocześnie tworząc to, co kulturyści nazywają pompą mięśniową. Efekt ten pozostanie z tobą przez chwilę po treningu i będzie nadal pomagał w odżywianiu mięśni, a także w usuwaniu odpadów powstających podczas ćwiczeń.

Ważną rolę odgrywa także jabłczan jabłczanu cytruliny. Będąc naturalnym półproduktem w oddychaniu komórkowym, jabłczan działa jako wysoce dostępny magazyn energii, który twoje ciało może wykorzystać do poprawy siły i wytrzymałości podczas ćwiczeń.

Jeśli ćwiczysz, słyszysz o BCAA. BCAA, skrót od aminokwasów rozgałęzionych, są składnikami tworzącymi białko mięśniowe. Stwierdzono, że suplementacja BCAA na czczo znacznie poprawia wytrzymałość, a także regenerację u mężczyzn i kobiet. Zazwyczaj BCAA są sprzedawane jako osobne suplementy wewnątrztreningowe. Jednak 2 gramy BCAA są zawarte w treningu LEAN przed treningiem.

Wreszcie w tej kategorii mamy Beta-Alaninę. Beta-Alanina przyczynia się do wytrzymałości i utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej poprzez uzupełnienie L-karnityny. Osoby z niedoborem L-karnityny, często po wysiłku, mają trudności z metabolizowaniem tłuszczu, a także odczuwają brak energii. Beta-Alanina pomaga w walce i temu zapobiega.

Podsumowując, ten kompleks składników wytrzymałości i wydajności jest bardzo skuteczny. Tak bardzo, że wytrzymaliśmy na siłowni znacznie dłużej niż średnio. Połącz te składniki z kompleksem energetycznym i termogenicznym, który zamierzamy pokryć, i to dobry trening!

Składniki energetyczne i termogeniczne

180 mg kofeiny – 50 mg synefryny – 25 mg hordeniny – 360 mg L-teaniny – 500 mg choliny

Kompleks energetyczny jest głównym składnikiem suplementu przedtreningowego, który ludzie zauważają najbardziej. Oprócz pompy energia jest prawdziwym „doświadczeniem” przedtreningowym. Biorąc to pod uwagę, PreSeries LEAN zawiera etycznie dozowaną mieszankę stymulującą / termogeniczną zawierającą 180 mg kofeiny wraz z 50 mg synefryny, 360 mg l-teaniny, 25 mg hordeniny i 500 mg choliny.

Jest to jeden z najlepiej zrównoważonych kompleksów stymulujących, jakie widzieliśmy w suplemencie przedtreningowym. Teraz dni nierzadko zdarzają się suplementy przedtreningowe, które zawierają 300 do 450 mg kofeiny na porcję i nie zawierają żadnych składników poprawiających wydajność. Jest to zasadniczo 3-4 filiżanki kawy ze wszystkimi wstrząsami.

PreSeries LEAN różni się niższą dawką kofeiny oraz komplementarnymi składnikami, które zwiększają koncentrację, jasność umysłu, energię i motywację. Oznacza to, że dzięki LEAN zyskujesz czystsze i bogatsze doznania energetyczne, które się nie wypalają. To jest coś, co nasz cały zespół doświadczył i lubił. To nie jest tak gwałtowne zwiększenie energii jak inne przedtreningówki, ale jest niezwykle spójne, niezawodne i użyteczne – ostatecznie prowadzi do lepszych treningów bez skutków ubocznych awarii i niemożności spania, które zawierają inne przedtreningówki (co prowadzi do większego stresu na ciele).

Składniki wspomagające tarczycę

50 mg Ashwagandha – 75 mg Guggulsterones – Miedź / Chrom / Selen / Cynk

Odkryliśmy, że jest to dość interesujący kompleks tarczycy w suplemencie przedtreningowym – jest nowy. Ale to ma sens. Statystyka ciągle się zmienia, ale jest wiele osób z aktywnymi tarczycami. Oznacza to, że nie wytwarzają wystarczającej ilości tyroksyny, aby utrzymać solidny metabolizm. Odnosi się to do ćwiczeń, ponieważ intensywne ćwiczenia mogą powodować niedoczynność tarczycy (pod czynną tarczycą).

Wierzymy, że właśnie dlatego Transparent Labs dodało kompletną mieszankę odżywczą tarczycy do swojego przedwczesnego treningu LEAN. Dla wielu dietetyków będzie to poważny komplement.

Jak wygląda PreSeries LEAN Przed treningiem

Po przyjęciu LEAN przez pierwszy miesiąc zebraliśmy wiele notatek o naszym doświadczeniu. Na początek wielkość porcji dla LEAN jest dość duża. Waży nieco ponad 16 gramów, ma 2-3 razy więcej aktywnych składników niż inne treningi przed treningiem. Ta 16 gramowa porcja dobrze się wymieszała, ale miała nieco kwaśny smak. Jest to rozsądne, biorąc pod uwagę, że jest wykonane bez sztucznych barwników i wykorzystuje naturalne smaki. To nie była fajna pomoc, ale z pewnością nie jest wystarczająco zła, by stanowić problem.

Około 15-20 minut po przyjęciu LEAN zaczyna się dobrze. Doświadczyliśmy zwiększonej energii i poczucia zwiększonego krążenia z cytruliny. Czułem, że nadchodzi czas gry! To prawda, że to nie to samo, co te intensywnie stymulujące przed treningami, które prawie powodują ból głowy i sprawiają, że stukasz się w stopy. Zamiast tego był spójny i funkcjonalny. Po prostu było dobrze.

Podczas treningu siłowego i wysiłkowego trening przed treningiem naprawdę pomógł w wytrzymałości mięśniowej. Przesunięcie dodatkowego powtórzenia wydawało się wygodniejsze pomimo poparzenia! Widać było, że pomagają BCAA, beta-alanina i jabłczan cytruliny.

Nasze wnioski na temat PreSeries LEAN

Ogólnie LEAN to niesamowity przedtreningowiec, który poprawia wydajność, pochyla się i utrzymuje mięśnie. Ma odpowiednią ilość stymulantów, aby przyspieszyć twój krok, bez wysiłku po zakończeniu treningu. Ogólnie rzecz biorąc, nie można zaprzeczyć, że LEAN oferuje więcej wsparcia na drodze do osiągnięcia twoich celów w porównaniu z innymi treningami przed treningiem.

Zobacz więcej szczegółów na temat PreSeries Lean na www.TransparentLabs.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *