Menu

Rozmiar Slim Pre Workout Review

W Czarny piątek skorzystaliśmy ze sprzedaży i zaopatrzyliśmy się w TON suplementów treningowych do przejrzenia. W tym ogromnym zakupie znalazło się kilka wanien w rozmiarze Slim Slim przed treningiem Focus + Wytrzymałość.

Poniżej mamy dla Ciebie naszą pełną recenzję. Dodatkowo przygotowaliśmy porównanie rozmiarów: odchudzanie przed treningiem Focus + Stamina VS rozm. Szczupłe przed treningiem (nowa wersja wydana na 2017 rok). Wygląda na to, że wyjęli kilka składników i dodali 20 mg kofeiny na porcję, ale przejdziemy do tego poniżej!

Rozmiar Slim Podział składników przed treningiem

Oto nasz podział składników na ORIGINAL Size Slim Pre Workout „Focus + Stamina”. Zwróć uwagę na etykietę poniżej w celach informacyjnych!

Zastrzeżona mieszanka Focus (1,1 g)

 • Schizandra (korzeń) A: Schizandra chinensis (popularna odmiana Rosjan, popularna w czasach rosyjskich jako zioło poprawiające wydajność) jest zarówno aktywnym ekstraktem, jak i adaptogenem oraz łagodnym wzmacniaczem wytrzymałości.
 • CDP Cholina: Jest to specjalna i droga forma choliny, która skutecznie przenika barierę krew-mózg, aby podnieść poziom choliny w mózgu, który pomaga skupić się, klarowność i poczucie energii metalu. Lubimy treningi z choliną.
 • Vimpocetine: Jest to specjalny Nootropic, którego używa bardzo niewiele przed treningami. Głównie dlatego, że nie wszystkie kraje zezwalają na legalne stosowanie go jako suplementu. Mimo to Vimpocetine jest bardzo skutecznym wzmacniaczem poznawczym, który wspomaga pamięć i zapewnia dobre samopoczucie.

Zastrzeżona mieszanka wytrzymałości (3,8 g)

 • Arginina: uważany za oryginalny booster tlenku azotu, arginina jest bezpośrednim prekursorem, który powoduje tworzenie się tlenku azotu, gdy arginina zamienia się w L-cytrulinę w organizmie. Jedyną wadą argininy jest to, że twoje jelita są pełne enzymu, arginazy, która rozkłada argininę, zanim będzie mogła uczestniczyć w zwiększaniu NO.
 • Beta-alanina: Beta-alanina to fantastyczny składnik przedtreningowy. Jednak posiadanie zastrzeżonej formuły 3,8 g gwarantuje, że nie spełnia ona klinicznej dawki wymaganej do uzyskania korzyści z beta-alaniny .
 • Jabłczan Cytruliny 2: 1: Cytrulina nie jest bezpośrednim prekursorem tlenku azotu, ale przechodzi przez jelita bez degradacji przez arginazę. Po tym punkcie L-cytrulina podnosi poziomy argininy, co z kolei pozwala na wytwarzanie tlenku azotu. Jabłczan Cytruliny, to najlepsza opcja do łączenia pomp i wytrzymałości. Sprawdź te korzyści jabłczanu cytruliny tutaj.
 • Kofeina Bezwodna 180 mg: W zastrzeżonej mieszance wytrzymałości, składnik kofeina, jest dozowany w przezroczystej dawce 180 mg. Chociaż jest znacznie niższy niż większość przedtreningówek, doskonale uzupełnia inne wzmacniacze energii i ostrości – co prowadzi do lepszych wrażeń. Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile kofeiny jest przed treningami?
 • Norvaline: Norvaline, to specjalny związek, który zapobiega rozkładowi argininy przez arginazę. Pozwala to większej ilości argininy na udział w wytwarzaniu tlenku azotu, a tym samym na „pompę”.
 • Synefryna HCL: Synefryna jest jednym z naszych ulubionych suplementów, który zarówno zwiększa skupienie, energię, wytrzymałość, jak i spala tłuszcz! Ten stymulant doskonale uzupełnia kofeinę jako mocny cios dwa-dwa.
 • Siarczan agmatyny: wiadomo, że siarczan agmatyny zwiększa impulsy nerwowe, ale uważa się również, że zwiększa poziom tlenku azotu, ponieważ jest to metabolit argininy. Potwierdza to niewiele faktycznych dowodów.
 • Metylo-B12: Jeśli masz niedobór witaminy B12, jak większość ludzi, otrzymanie solidnej dawki wysokiej jakości metylowanego B12 zapewnia natychmiastową energię.

Oryginalny rozmiar Slim Pre Workout Review – doświadczenie

Zarówno na siłowni, jak i w pracowity dzień, przed treningiem Size Slim to wspaniałe doświadczenie. Zapewnia dobrą jakość energii, której wiele suplementów po prostu nie dorówna. Czy rzeczywiście zwiększa tlenek azotu? Niezbyt dużo w porównaniu z klinicznymi dawkami 6 gramów jabłczanu cytruliny.

Ale weźmiesz ten produkt na energię, więc nie ma sprawy.

Oryginalny rozmiar Slim przed treningiem vs. Nowy rozmiar Slim przed treningiem (Reformulacja 2017)

Po przyjęciu mnóstwa oryginalnego przedtreningowego Size Slim zdaliśmy sobie sprawę, że wypuszczają nową formułę.

Nie mieliśmy jeszcze okazji tego wypróbować, ale z wyglądu etykiety – wyciągnęli niektóre droższe składniki, jednocześnie podnosząc ilość innych.

Oto nasze porównanie etykiet, które możesz zobaczyć na własne oczy!

Co za różnica?

 • Usunięte składniki: arginina i wimpocetyna.
 • Dodano składniki: brak.
 • Zastąpione formy składników: Schizandra (korzeń) A za tańszy ekstrakt Schisandra, CDP cholina za tańszy dwuwinian choliny.

Oprócz tych zmian Size Slim ujawnia teraz wszystkie swoje składniki. Oczekuje się tego teraz na rynku.

Wniosek dotyczący rozmiaru Slim PWO

Ogólnie rzecz biorąc, oryginalny trening Slim Size był świetnym doświadczeniem. Do tego stopnia, że uznalibyśmy to za lepsze niż Anarchia Muscletech, Cellucor C4, Neurocore i inne porównywalne produkty.

Nie wiemy jednak, jak będzie wyglądać ta nowa formuła i to wszystko zmienia !!!

Gdy zdobędziemy kilka wanien z nowościami, damy Ci znać. Do tego czasu trenuj ciężko i podnoś ciężkich przyjaciół.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *