Menu

ON Amino Energy Review

Optimum Nutrition stworzyło wyjątkowy dodatek BCAA, kiedy opracowali Essential Amino Energy.

W przeciwieństwie do standardowych BCAA, Amino Energy jest pojedynkiem przeznaczonym do użytku w wielu scenariuszach.

Poranne przebudzenie, przed treningiem, trening w trakcie i energetyzujący po treningu – Amino Energy pasuje do wszystkich tych przypadków.

Tutaj zagłębimy się w formułę ON amino Energy, aby dać Ci jak najgłębsze spojrzenie na ten BCAA, abyś wiedział, kiedy go używać, jak go używać, a jeśli nie jest dla ciebie.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak energia aminowa wypada w porównaniu z innymi produktami ON – zobacz nasze

Porównanie optymalnego odżywiania BCAA: Gold Standard BCAA vs Amino Energy Vs Pro BCAA

.

NA Amino Energy Ingredients

Każda porcja Amino Energy zawiera 17 osobnych składników na dwie miarki. Jest to aktywna matryca o masie około 5 gramów, podczas gdy cała wielkość porcji wynosi 10 gramów.

Oznacza to, że około 5 gramów na porcję to „dodatkowe” składniki. Omówimy tutaj standardowe składniki, a także te dodatkowe składniki i ich znaczenie.

Mieszanka Amino Energy

Podstawowym składnikiem Amino Energy jest Amino Blend, która zawiera 5 gramów na porcję (porcja to 2 miarki). W tym 5 gramowym składniku znajduje się 14 oddzielnych składników. Wykracza to poza standardowy BCAA i obejmuje nawet nieistotne aminokwasy i beta-alaninę.

Osobiście nie uważamy, że jest to najlepsze podejście do tak małej dawki. Do tej pory wszystkie dowody kliniczne sugerują, że suplementacja BCAA podczas treningu, a nawet poza siłownią, jest najbardziej korzystna.

Z drugiej strony spożywanie nieistotnych aminokwasów naprawdę nie jest konieczne. Są to składniki, które twoje ciało może produkować w stanie, w jakim jest potrzebne, gdy jest potrzebne. Wolelibyśmy więc uzyskać pełne 5 gramów BCAA na porcję, zamiast rozcieńczać dobre produkty tańszymi nieistotnymi aminokwasami. Oprócz tego preferowana byłaby również większa dawka kliniczna beta-alaniny .

O niskiej zawartości BCAA można zwalczyć, po prostu biorąc więcej porcji.

W rzeczywistości Optimum Nutrition sugeruje, że ktoś przed treningiem może wziąć do 3 porcji Amino Energy. To przekłada się na 15 gramów mieszanki aminokwasów, co może być bardziej korzystne. Ponieważ jednak ta mieszanka aminokwasów w Amino Energy jest zastrzeżona, nie mamy pojęcia, jakie są dokładne liczby BCAA.

Mieszanka Energetyczna Amino Energy

To, co naprawdę przemawia do ludzi, gdy biorą Amino Energy, to dodatkowe kopnięcie, które dostaniesz. Ten kopnięcie wynika z mieszanki energii, która zawiera 3 składniki, co przekłada się na około 100 mg kofeiny na 2 porcję miarki.

W 160 mg Energy Blend znajduje się kofeina pochodząca z zielonej herbaty, standaryzowany ekstrakt z zielonej herbaty EGCG i ekstrakt z zielonej kawy. Jest to dość prosty kompleks energetyczny, ale oferuje stabilne wyniki, które wiele osób lubi przed treningiem.

Wiele z tego odwołania można jednak w pełni odczuć, wybierając pełnowartościowy suplement przed treningiem. Jeśli nie znasz, możesz dowiedzieć się więcej o suplementach przedtreningowych tutaj . W skrócie, wysokiej jakości treningi wstępne są jak Amino Energy z większymi dawkami i większą ilością składników ukierunkowanych na wydajność na siłowni.

Dodatkowe składniki

Ta część Amino Energy trochę łamie nasze serca. Na każdą porcję przypada około 4,74 gramów dodatkowych składników. Produkt zawiera 12 dodatkowych składników, w tym sztuczne smaki i kolory. To naprawdę nie powinno być konieczne i spodziewaliśmy się nieco lepszego od Optimum Nutrition. Aby zobaczyć pełną listę dodanych składników, spójrz w dół dolnej części obrazu etykiety.

Kiedy wziąć Amino Energy

Amino Energy najlepiej przyjmować przed treningiem, ale można go również przyjmować rano, w trakcie treningu lub po treningu. Według Optimum Nutrition obowiązują następujące zalecenia dotyczące podawania.

  • Przed treningiem: 1 do 3 porcji (2 do 6 miarek)
  • Rano: 1 do 2 porcji (2 do 4 miarek)
  • Po treningu: 1 do 2 porcji (2 do 4 miarek)

Jeśli bierzesz ON Amino Energy jako suplement przed treningiem, na pewno będziesz chciał rozważyć 2+ porcje. Ponadto, aby uzyskać jakikolwiek rekonwalescencję po tym suplemencie, 2 porcje prawdopodobnie będą potrzebne do osiągnięcia krytycznych poziomów BCAA.

Nasze wnioski i zalecenia dotyczące ON Amino Energy

Jako całość, Optimum Amino Energy to łatwe dopasowanie do każdego treningu. Rano, przedtreningówka, potrening, trening wewnętrzny – pasuje wszędzie. Ponadto jest produkowany przez Optimum Nutrition i nie wygląda tak agresywnie jak inne suplementy.

Cena jest również pro, Amino Energy jest szalenie tanie.

Ale czy to naprawdę najlepszy suplement dla osób przyjmujących?

Nie zawsze.

Jeśli naprawdę kochasz energię, którą daje ci Amino Energy, to tak, to dla ciebie 100%. Ale jeśli bierzesz go głównie na BCAA, musisz rozważyć przyjęcie pełnoprawnego suplementu BCAA lub przedtreningówki z BCAA.

Ponadto, jeśli zażywasz ponad 2 porcje Amino Energy tylko po to, aby uzyskać zastrzyk energii na siłowni, najprawdopodobniej będziesz lepszy, przyjmując świetny suplement przed treningiem .

Tak czy inaczej, Amino Energy ma swoje miejsce. To pobudzający światło suplement aminokwasowy, który spodoba się wielu osobom, które nie chcą iść na całość przed treningami lub BCAA. W tym celu uznajemy to za rozsądne uzupełnienie. Ale nadal chcemy, aby te dodatkowe składniki zostały usunięte!

Edytuj 7/17/2019: Optimum produkuje teraz wiele wersji Essential Amino Energy, w tym Amino Energy + elektrolity, naturalnie aromatyzowane Amino Energy i dwa RTD. Wkrótce omówimy te odmiany.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *