Menu

VPX NO Shotgun MHF-1 vs Shotgun 5X vs 12 Gauge

Dla wielu firm zajmujących się suplementami minęły już dni dużych porcji przedtreningówek. Jest to wynik nowej mentalności „czuć to teraz” w suplementach treningowych, która zyskuje tak wiele uwagi. Pod koniec dnia nie pamiętasz zbudowanego mięśnia, ale doświadczenie, które go zbudowałeś. Chociaż przyniosło to trochę szalonych, niewielkich dawek stymulantów przed treningami, pozostawiło też wiele twardych wzmacniaczy między skałą a trudnym miejscem, jeśli chodzi o budowanie mięśni. Nie powinno i nie musi tak być! Wielkość porcji, smak i konsystencja nigdy nie powinny mieć istotnego wpływu na to, czy składniki suplementów przedtreningowych powinny być zawarte w suplemencie przedtreningowym.

Na szczęście zawsze pozostanie niewielka klasa treningów wstępnych, które mogą wykonać pracę w dziale energetycznym, jednocześnie poważnie wzmacniając zdolność wzrostu mięśni. Mogą nie smakować jak chłodziarka do wina, którą tak wielu niedoszłych facetów macho robi banany, ale zrobią to, co jest dla ciebie ważne – zbudują ci więcej mięśni na dłuższą metę, jeśli wykonasz pracę. Treningi wstępne zaprojektowane przez VPX spełniają ten wymóg, którego wymagamy. Mówimy o wielkich dawkach, które wykraczają poza energię i koncentrują się na wszystkich elementach budujących mięśnie przed treningiem.

Porównamy więc nową strzelbę VPX 5X z dawną strzelbą NO MHF-1, a także przed treningiem VPX 12 Gauge. Wierzymy, że są to stałe suplementy na długoterminowy wzrost mięśni, a pokażemy ci, dlaczego. Ponadto zajmiemy się innymi dostępnymi dużymi porcjami przedtreningowymi, w których budowanie masy mięśniowej jest priorytetem, a nie smak i energia krótkotrwała.

Strzelba VPX NO Strzelba MHF-1 Vs Strzelba 5X

Wraz ze strzelbą 5X następuje umiarkowane przeformułowanie oryginalnej strzelby NO Shotgun MHF-1 przed treningiem. Wiemy na pewno, że obecnie „ujawniono” nieco więcej informacji na temat ilości składników oraz że dodano wersję HCl gamma-Butyrobetainy. Poza tym VPX wciąż nie zdradza swoich tajemnic dotyczących zmian, które nastąpiły między NO Shotgun MHF-1 a Shotgun 5X. Z tego, co wiemy, mogli całkowicie zmienić swoje zastrzeżone kwoty, ale nie mamy możliwości ich poznania. Wiemy, że było wiele pozytywnych recenzji na temat Shotgun 5X, nadal otrzymujesz 28 porcji, tak jak w MHF-1, i to duża porcja o mocy 20,5 gramów.

Roszczenia dotyczące wzrostu mięśni VPX Shotgun 5X

VPX przedstawia bardzo imponujące twierdzenia na temat potencjału mięśniowego strzelby Shotgun 5X. To powinowactwo wzrostu mięśni jest możliwe dzięki ekspresji genetycznej, którą promuje Shotgun 5X. W kilku badaniach klinicznych stwierdzono, że VPX Shotgun 5X zwiększa Myo-D, MHF-4, Myf5 i Myogenin; wszystko to przekłada się na poważną tendencję do budowania mięśni podczas wysiłku. W rzeczywistości na etykiecie VPX bezpośrednio twierdzi, że przy odpowiednim zastosowaniu możliwe jest uzyskanie do 7 funtów mięśni w ciągu miesiąca dzięki Shotgun 5X. To duże roszczenie!

Strzelba VPX 5X Spala Tłuszcz

Oprócz wspomagania wzrostu mięśni podczas treningu Shotgun 5X zawiera znaczący kompleks spalania tłuszczu pochodzący bezpośrednio z suplementów diety Redline i Meltdown. Jest to źródło potężnego impulsu energetycznego, który oferuje Shotgun 5X, a także dlaczego użytkownicy nachylają się w brzuchu, gdy kładą się na mięśniach.

Strzelba VPX 12 Gauge przed treningiem

Obecnie możesz zdobyć VPX Shotgun 5X i 12 Gauge. Więc gdzie spada 12 Gauge w porównaniu do Shotgun 5X? Dobre pytanie. Podsumowując, 12 Gauge to zupełnie odrębny przedtreningowiec w porównaniu. 12 Gauge jest obciążony 4 gramami węglowodanów i matrycy kreatynowej dla znacznego wytwarzania energii komórkowej. Ponadto 12 Gauge zawiera 5 oddzielnych składników energetycznych spalających tłuszcz, w sumie 500 miligramów, czyli więcej niż średnia w branży. Idąc dalej, istnieje potężna matryca pompy oraz wraz z beta-alaniną i betainą dla wytrzymałości i siły. Odejmijmy to wszystko – 12 Gauge może nie być tak ukierunkowany na budowanie mięśni, ale jest to świetny przedtreningowiec dla sportowców o wysportowanych sylwetkach i facetów wymagających poważnej energii.

Wniosek przed treningami VPX

Nie możemy wyjaśnić, dlaczego, ale strzelba 5X jest znaczącym ulepszeniem w stosunku do oryginalnej strzelby NO MHF-1. Dodatkowo Shotgun 5X może bezpośrednio zwiększyć ilość twoich mięśni. Alternatywnie, jeśli brakuje Ci energii i nie możesz w pełni sprostać oczekiwaniom podczas treningu – strzelba 12 Gauge VPX to potwór obciążony stymulantem, który może nie aktywować bezpośrednio tego samego poziomu syntezy białka, ale pozwoli ci podnieść ciężary niezbędne do uruchomienia wzrostu!

Inne duże treningi przed budowaniem mięśni

Może Cię to zaskoczyć, ale przedtreningówki bez kofeiny często zawierają większe porcje pełne składników, o których dowiedziono, że budują mięśnie. Jeśli nie masz nic przeciwko pominięciu niektórych stymulantów, a budowanie mięśni jest twoim jedynym zmartwieniem, to cała klasa suplementów warta sprawdzenia!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *