Menu

USP Labs Jack3d – Original vs Advanced vs Micro

USP Labs produkuje teraz trzy wersje przedtreningowe Jack3d: Original, Micro i Advanced. To świetnie, ale skąd wiesz, który z nich jest dla Ciebie najlepszy?

Czy trzymasz się klasycznej formuły opartej na ogniskowaniu, nurkujesz w nowej „zaawansowanej” przeformułowaniu, czy wybierasz Micro na spęcznienie czasu?

Jak te treningi przed USP Labs porównują się do najwyżej ocenianych treningów na rynku ?

Przyjrzyjmy się bliżej składnikom i skontrastujmy to, co wyróżnia każdy z tych przedtreningówek.

Jack3d: Original vs. Advanced vs. Micro

Oryginalna formuła Jack3d

Jack3d Advanced

Jack3d Micro

dobrze znany z „matrycy ogniskowej” możliwej dzięki 1,3-dimetyloamyloaminie.

przeformułowana wersja oryginału bez 1,3-D, ale z Yohimbe i Norcoclaurine HCl.

jest bardzo skoncentrowaną mikrosortą skupiającą stymulant i matrycę super pompującą.

Beta Alanina (mrowienie)

Beta Alanina (mrowienie)

Bez Beta Alaniny (bez mrowienia)

1,3 dimetyloamyloamina (ostrość)

Yohimbe (wytrzymałość / moc)

L-Cytrulina (pompa / paliwo)

Alfa-ketoglutaran argininy (pompa)

Kreatyna (monohydrat i bezwodny)

Arginine Agmatine Sulfate (pompa)

Monohydrat Kreatyny (moc)

Norcoclaurine HCl (Focus)

Ekstrakt z pestek winogron (pompa)

4 g porcji

3,5 Gram Porcja

Bez kreatyny

Kwas 3,4-dihydroksycynamonowy (Focus)

Norcoclaurine HCl (Focus)

2 gramy porcji

Wszystkie zawierają z grubsza 100 mg kofeiny (odpowiednik jednej filiżanki kawy)

Jack3d przed treningiem uzupełnia rozkład składników

Oto porównanie etykiet linii prostej między wszystkimi 3 produktami Jack3d. Ponadto przedstawiliśmy nasze opinie na temat wielu składników zawartych w tych treningach wstępnych.

Oryginalna formuła przedtreningowa Jack3d

Oryginalna formuła Jack3d zawiera kreatynę, beta alaninę, kofeinę, a głównym punktem skupienia jest 1,3 dimetyloamyloamina, lepiej znana jako Metyloheksanamina lub DMAA.

Związek DMAA pierwotnie badano pod kątem jego działania rozszerzającego oskrzela (lepsze oddychanie).

Jednak w połączeniu z kofeiną DMAA jest silnym stymulantem, który może zwiększyć wydajność fizyczną i spalanie kalorii.

DMAA porównano do efedryny ze względu na silne działanie pobudzające na organizm. Nadmierne spożycie DMAA może mieć niekorzystne skutki. Może się to zdarzyć z powodu nagłego połknięcia lub wielokrotnego zastosowania w związkach 36-godzinnego okresu półtrwania w organizmie. Z tego powodu ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami oznaczonymi podczas uzupełniania oryginalnej formuły jack3d.

W końcu, jeśli mógłbyś wziąć więcej i uzyskać lepszy efekt – producent sprzedający produkt byłby pierwszym, który zachęciłby cię do kupowania więcej i kupowania częściej!

Zaawansowana formuła przedtreningowa Jack3d

Nowa formuła Jack3d Advanced jest bardzo podobna do oryginalnej, z wyjątkiem utraty DMAA i dodatku Yohimbe i Norcoclaurine HCl. Skoncentrujemy się tutaj na tych dwóch dodatkowych składnikach.

Yohimbe jest powszechnym ziołem stosowanym w wielu suplementach sportowych, a także męskich suplementach witalnych. Pożądanym efektem jest zwiększenie wytrzymałości poprzez modulację ciśnienia krwi i zachęcanie do testosteronu. Jednak dla wielu osób Yohimbe jest bardzo skuteczny w przypadku niewielkiej, ale znaczącej populacji – Yohimbe może powodować niepokój. spocone dłonie i kołatanie serca.

Innym interesującym składnikiem, Norcoclaurine HCl jest bardzo nowy w branży i udokumentowano niewielką absolutną wiedzę. Uważa się, że ten składnik jest kolejnym rozszerzaczem oskrzeli, a także wzmacniaczem krążenia, zmniejszającym zakrzepicę. Spodziewamy się, że w przyszłości zostaną przeprowadzone dalsze badania dotyczące chlorowodorku norkoklauryny.

Uwaga:

od czasu ostatniego porównania Norcoclaurine HCL stała się bardziej znana jako Higenamina (

1

).

Jack3d Micro Formula

Formuła Jack3d Micro to zupełnie nowe podejście do linii produktów jack3d, będące najbardziej unikalnym produktem 3. Jack3d Micro to minimalistyczny suplement zapewniający konkurencyjną pompę i koncentrację przy zerowym wypełnieniu i dawce mikro-skoncentrowanej.

Matryca pompowa w Jack3d micro jest standardem dla wielu, zawiera kompleksy argininy i ekstrakt z pestek winogron. Jednak Jack3d micro nie zawiera kreatyny ani beta-alaniny; które w razie potrzeby można łatwo dodać do diety.

Jak najlepiej wykorzystać linię Jack3d Pre Workout

Jeśli poważnie podchodzisz do kulturystyki, zalecamy włączenie aminokwasów do schematu treningu, aby zwiększyć naprawę i wzrost mięśni.

Zanim opuścisz naszą stronę, pamiętaj o komentarzu poniżej i zapoznaj się z naszymi innymi cenionymi dyskusjami na temat suplementów treningowych.

Zostaw nam swoją opinię !!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *