Menu

Układanie w stos przedtreningów

Suplementy przedtreningowe są bardzo popularne, wiesz o tym i wiemy o tym. Każdego dnia setki kolesi są oszalałe, gdy biorą pierwszą porcję przed treningiem i idą na siłownię. Energia, skupienie, moc, euforia… To nowy sposób na podniesienie .

Ale z czasem wszystko się zmienia. Kopnięcie umiera, pompa nie jest taka, jak mogłaby być itp.

I stąd pojawia się zmienność w przyjmowanym treningu wstępnym, a także sposób jego przyjmowania.

Układanie przedtreningówek jest jedną z tych odmian, które wybierają niektórzy chłopcy i dziewczęta. Jest to zgodne z ideą: „hej, lubię przed treningiem 1 i lubię przed treningiem 2… Co się stanie, gdy dodam je razem?”

Czasami ta kombinacja jest słuszna, innym razem może być dość niebezpieczna. Więc tutaj omówimy podstawy układania przed treningami.

Ma to na celu uniknięcie kłopotów, jednak nadal musimy stwierdzić, że układanie przed treningami jest na tobie. Nie udzielamy tutaj porad, tylko kilka myśli do przemyślenia i niewykonania.

Różne rodzaje układania przed treningiem

Na tej stronie przejdziemy:

  • Układanie w stosy przed treningami za pomocą boosterów tlenku azotu
  • Układanie przed treningami z suplementami BCAA
  • Układanie przed treningami z innymi treningami przed treningiem

Do końca powinieneś być bardziej obeznany z tym, jak łączyć treningi przed sobą lub całkowicie różne suplementy. Na dole możesz komentować, zadawać pytania lub wyrażać opinie na temat tego, co działa dobrze dla Ciebie.

Układanie w stosy przed treningami za pomocą boosterów tlenku azotu

Wzmacniacze tlenku azotu są niezwykle popularnymi dodatkami do suplementu przedtreningowego. Najczęściej mówimy o Chrome NO3 przez Cellucor, ale jako całość istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o suplementy tlenku azotu.

W przypadku większości treningów wstępnych dodanie osobnego suplementu tlenku azotu jest bezpieczne, a nawet może być zalecane przez producenta. Należy jednak zauważyć, że nie wszystkie treningi tego potrzebują.

Na przykład w treningu przed treningiem, takim jak Transparent Labs BULK, jest już dużo jabłczanu cytruliny, aby maksymalnie obniżyć poziom tlenku azotu. Dodane później suplementy nie nabiorą efektu. Jest już uzupełniony!

Konkretne sposoby układania boosterów tlenku azotu w treningu przedtreningowym

Jako całość jest dość prosta. Możesz albo wziąć Booster tlenku azotu codziennie zgodnie z zaleceniami, albo zabrać go ze sobą przed treningiem przed treningiem. Bardzo łatwe.

Układanie przed treningami z suplementami BCAA

Kolejnym ciężkim hitem dla suplementacji obok treningów przed suplementami są suplementy BCAA. Ten może być niezwykle korzystny dla wytrzymałości i regeneracji, jeśli trenujesz na czczo lub nadmiernie trenujesz.

Aby zestawić BCAA z treningiem przedtreningowym, możesz albo wziąć je razem przed treningiem, albo wziąć BCAA w trakcie treningu (czyli podczas podnoszenia). Obie metody są świetne, ale wolę brać moje BCAA przed treningiem, aby sobie z tym poradzić, dzięki czemu mogę cieszyć się czystą wodą podczas podnoszenia.

Układanie razem treningów przed treningiem (trening przed treningiem i trening przed treningiem)

Tak, prawdopodobnie dlatego tu jesteś. Chcesz łączyć wiele suplementów przedtreningowych razem. Uwaga: może to być trudny interes. Oto nasza filozofia rozrywki.

Układanie dwóch stymulantów przed treningami nie jest fajne.

Z wyjątkiem Pro Supps Jekyll i Hyde , układanie dwóch stymulantów zawierających przedtreningówki nie jest bezpieczne. Nie możemy Ci tego tutaj polecić. Okno jest zbyt duże, aby coś poszło nie tak, jeśli jeden stymulant lub inny osiągnie maksymalne poziomy.

Układanie stymulującego przedtreningowca z bezstymulującym przedtreningiem

Jest to lepsza opcja, jeśli chcesz zwiększyć swoją wytrzymałość i siłę. Większość bezobsługowych treningów wstępnych zawiera BCAA i boostery tlenku azotu. Tak więc, jeśli połączysz świetny stymulant przed treningiem z niemymulantem przed treningiem – magia może się zdarzyć. Hipotetycznie.

Znamy mnóstwo facetów, którzy to robią i szalejemy na punkcie ich „tajnych mieszanin” różnych suplementów przedtreningowych.

Podsumowując wszystko na temat miksowania przed treningami

Mieszanie lub układanie w stosy przed treningami jest świetne i może być świetną zabawą, jeśli zrobisz to dobrze. Ale jako guru przed treningiem musimy powiedzieć – jeśli myślisz, że musisz dodać coś do swoich ćwiczeń przed treningiem, a nawet połączyć je przed treningami… Może od początku źle się trenujesz.

Czasy się zmieniają, a teraz dni, podczas gdy większość przedtreningówek to po prostu stymulanty, istnieje kilka innych opcji, które są prawdziwymi ciężkimi uderzeniami. Odniesienie? Sprawdź Transparent Labs PreSeries BULK. To półtorej przedtreningowej budowy mięśni. Z drugiej strony, LEAN tej samej firmy to zabójcze rozdrabnianie przed treningiem.

Tak czy inaczej, życzymy ci powodzenia w treningach. Poinformuj nas poniżej, jakie szalone rzeczy robisz ze swoimi treningami wstępnymi, a także zadawaj pytania, które masz! W końcu skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *