Menu

Przegląd TL STIM-FREE

STIM-FREE to trzeci dodatek do linii przed treningiem PreSeries firmy Transparent Labs. Dzięki temu treningowi otrzymasz ogromne porcje kluczowych składników i składników budujących mięśnie, których inne treningi nie są tak blisko.

Poniżej przejrzymy nasze BEZCZĘŚCIOWE doświadczenie, a także omówimy składniki tej potężnej, wolnej od stymulantów, przedtreningówki i zajmując najwyższe miejsce na naszej liście najlepszych przedtreningówek bez kofeiny .

Krótkie fakty na temat przezroczystych laboratoriów BEZ STIMÓW Przed treningiem

  • Ogromna pompa z jabłczanem cytruliny i L-norwaliną
  • Duże dawki kliniczne sprawdzonych składników budujących mięśnie
  • 6 gramów BCAA w każdej porcji
  • Unikalne wsparcie mózgu dla lepszego skupienia i motywacji
  • 3 gramy kreatyny HCL dla absolutnej mocy
  • Idealny dla kobiet i mężczyzn
  • Skuteczny w połowie porcji i mniej

Kod kuponu „save10” Działa za 10% ZNIŻKI na wszystkie zamówienia na TransparentLabs.com

Co zawiera przezroczyste laboratorium PreSeries BEZ STIM-FREE?

Jabłczan Cytruliny – 6 gramów
Jabłczan Cytruliny w 6-gramowej dawce jest absolutną maszyną do pompy mięśniowej. W organizmie jabłczan cytruliny wytwarza duże ilości L-argininy, co z kolei prowadzi do produkcji tlenku azotu. Ta produkcja tlenku azotu jest znacznie silniejsza niż proste suplementy argininy, ponieważ w jelitach występuje duża gęstość arginazy (enzymy niszczące argininę).

BCAA 2: 1: 1 – 6 gramów
Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) są budulcem mięśni. Stwierdzono, że podczas postu (na przykład w typowych warunkach treningowych) suplementacja 4+ gramami BCAA znacznie poprawia syntezę mięśni. Ponadto nawet mniejsze ilości mogą zwiększyć wytrzymałość i wydajność. Z drugiej strony pełne 6 gramów, bardzo skutecznie działa zarówno dla najbardziej agresywnych kulturystów wytwarzających idealne środowisko anaboliczne i spalające tłuszcz w ciele.

Beta-Alanina – 4 gramy
Nigdy nie widzisz 4 gramowych dawek beta-alaniny we wcześniejszych treningach. Zazwyczaj widzisz 1-2 gramy. Jednak wszystkie badania kliniczne, które wykazały, że beta-alanina poprawia wydajność, również zalecają dawkowanie na poziomie 4 gramów. Interesujące, prawda? STIM-FREE zawiera 4 gramy beta-alaniny zgodnie z zaleceniami. Będąc w organizmie, Beta-Alanina jest metabolizowana do L-karnityny, która znacznie pomaga w metabolizmie i promuje wytrzymałość i siłę.

Betaina HCL – 4 gramy
Betaina , metabolit leucyny, jest wysoce anaboliczną cząsteczką, która została zasugerowana jako korzystna dla zachowania i budowy beztłuszczowej masy mięśniowej. Sparowane oprócz Leucyny z kompleksu BCAA, wiele z tego efektu uzyskasz od STIM-FREE, jeśli będziesz ćwiczyć prawidłowo.

HCl kreatyny – 3 gramy
HCl kreatyny jest najbardziej rozpuszczalną w wodzie formą kreatyny stosowaną w kulturystyce. Rozpuszcza się około 250 razy lepiej niż zwykły monohydrat kreatyny, zapewniając te same korzyści dla mięśni. STIM-FREE zawiera 3 całe gramy Kreatyny HCL, która wchłania się bez przeszkód w tym wolnym od stymulantów wstępnym treningu.

Tauryna – 1300 miligramów
Tauryna jest niezbędnym aminokwasem, który odgrywa rolę w wielu kluczowych funkcjach organizmu zaangażowanych w kulturystykę. Szczególnie korzystne jest przyjmowanie razem z beta-alaniną, ponieważ oba konkurują w podobnych procesach.

N-acetylo-L-tyrozyna – 600 miligramów i dwuwinian choliny – 500 miligramów
Te dwa składniki są niesamowitymi wzmacniaczami poznawczymi, które wytwarzają wyjątkową energię / klarowność podczas ćwiczeń. Efekt ten utrzymuje się długo po sesji na siłowni, zapewniając większą produktywność bez negatywnych skutków używek.

Mucuna Puriens dla L-Dopa – 70 miligramów
Zioło to stanowi kolejne źródło czystej energii, a także promuje produkcję testosteronu u mężczyzn.

L-Norvaline – 60 miligramów
L-Norvaline jest bardzo skuteczny w zachowaniu aktywności tlenków azotu w organizmie, dzięki czemu zachowuje pompę przez dłuższy czas.

Nasze doświadczenie Biorąc STIM-FREE

Na siłowni STIM-FREE to niesamowite przeżycie. Rozpoczyna się chwila, ponieważ jest to tak duża formuła, ale kiedy już się poczuje, poczujesz moc. W tym przedtreningowym nie ma żadnych stymulantów, ale mieszanka poznawcza daje uczucie energii, które utrzymają Cię w ruchu. Jest to coś, co zaczyna się po pierwszych 5-10 minutach ciężkiego podnoszenia.

Odtąd staje się tylko lepiej. Pompa jest tak mocna w tym przedtreningowym połączeniu kombinacji jabłczanu cytruliny i L-norwaliny. Połącz to ze wszystkimi BCAA, Beta-alaniną i Betainą w tym suplemencie i ćwiczeniami na wiele godzin. Poważnie.

Jest to jedyny darmowy środek pobudzający przed treningiem, na który nasz personel naprawdę czeka. Oczywiście korzyści dla wydajności na siłowni i ogólne korzyści fizyczne, ponieważ te rzeczy smakują trochę ostro. Ogólnie rzecz biorąc, jest to czysty blask w porównaniu z innymi bezkofeinowymi przed treningami.

Ostatnie przemyślenia dla PreSeries BEZ STIM-FREE

To jest nasz przed trening na dni wolne od kofeiny. Nie ma alternatywy. Nie smakuje dobrze, ale wydajność i zyski są dobre – i to się liczy. Ten przedtreningowiec może być wykonywany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, w celu budowania lub spalania tłuszczu. Tak czy inaczej jest to bardzo skuteczne. Rzadko zalecamy tak silny trening przedtreningowy, ale cała linia PreSeries jest dobrze wykonana i po prostu działa dobrze.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *