Menu

Jak działają naturalne wzmacniacze testowe

Przez lata brałem wiele różnych boosterów testowych, a kiedy rozmawiam z nowymi kulturystami o boosterach testowych, pojawia się wiele takich samych pytań.

Facetowi, który nie jest przyzwyczajony do suplementacji i nie zaznajomił się ze wszystkimi aktywnymi składnikami; może się wydawać, że idziesz cienką linią.

Szczerze mówiąc, chyba że ktoś ci pomaga. Brak znajomości tego, co jest w porządku, powoduje, że całe spektrum niezbyt dobrych rzeczy do wyboru wzmacniaczy testowych.

Ale ucząc się kilku kluczowych zasad, możesz szybko zmienić tę cienką linię w wykształcone zrozumienie tego, co będzie najlepsze dla Ciebie w zdrowy sposób.

Porozmawiajmy o wzmacniaczach testowych i najczęściej zadawanych pytaniach w sposób, który łączy wszystkie wzmacniacze testowe z wyborem najlepszych jakości. Rodzaje suplementów, o których mówimy, są takie same, jak te z naszej listy najlepszych boosterów testowych dla mężczyzn.

W skrócie: „czy boostery testowe naprawdę działają, stary?” Nasza odpowiedź – tak i nie; musisz dokładnie wiedzieć, co bierzesz.

Czy naturalne testery wspomagające działają w niebezpieczny sposób?

Ogólnie rzecz biorąc, naturalne boostery testowe są bardzo bezpieczne . Porównałbym ich bezpieczeństwo do bezpieczeństwa soli kuchennej. Biorąc to pod uwagę, wszystko jest w porządku; ale jeśli zwariujesz, coś złego może się zdarzyć. Ponadto jest też 0,001% facetów, którzy mogą mieć coś w ciele, co nie zgadza się z testem przypominającym. Ale z mojego doświadczenia wynika, że nie zauważyłem żadnych problemów z boosterów testowych.

Obawy związane z bezpieczeństwem naturalnych boosterów testowych wzrosły w mniejszym stopniu z rzeczy, które faktycznie się zdarzają z powodu naturalnych boosterów testowych, ale więcej od ludzi łączących sterydy z testosteronem, a następnie z naturalnymi boosterami testowymi. To niefortunne, ale zrozumiałe, że ludzie spoza naszej kultury kulturystycznej tak myślą. Na szczęście, kiedy spojrzysz na działanie tych suplementów, zrozumiesz, że to same korzyści.

Jak działają naturalne testy wzmacniające

Kiedy bierzesz naturalny wzmacniacz testowy, twoje ciało jest stymulowane do samodzielnego wytwarzania większej ilości testosteronu. Dzieje się tak poprzez stymulowanie wzrostu określonych czynników transkrypcyjnych, które zwiększają sygnalizację produkcji testosteronu, lub przez zwiększenie witamin i minerałów niezbędnych do optymalnej produkcji testosteronu. Obie te metody są skuteczne, a po połączeniu są niesamowite.

Z drugiej strony steroidy i pro-hormony działają inaczej. Dostarczają syntetyczny testosteron, którego twoje ciało nie produkowało naturalnie. Ten testosteron następnie pobudza wzrost mięśni itp .; ale powoduje wiele problemów.

To dlatego, że twoje ciało jest wysoce regulowane, a teraz, gdy cały ten syntetyczny testosteron wychodzi z rzadkiego powietrza, twoje ciało stanie się zdezorientowane i spróbuje obniżyć regulację tego dziwnego zdarzenia. Ta regulacja w dół ma ogromne negatywne długoterminowe skutki dla męskiego ciała, powodując problemy z proporcjami ciała, takie jak ginekologia i problemy z witalnością mężczyzn.

Nie wynika to z naturalnych suplementów testosteronu, ponieważ twoje ciało naturalnie reguluje całe wydarzenie, tak jakby zmieniła się Twoja dieta.

Czy podczas przyjmowania naturalnego boostera testowego występują jakieś skutki uboczne?

Nie doświadczyliśmy ani nie byliśmy świadkami żadnych skutków ubocznych wynikających z przyjmowania naturalnego boostera testowego. Ale sprawdź następujące rzeczy:

1.) Gdy weźmiesz swój naturalny wzmacniacz testowy, poziom testów wzrośnie.

Może to powodować trądzik u podatnych osób. Nie wynika to z produktu, ale z wypracowania i zwiększenia poziomów testowych. Jeśli regularnie pijesz dużo wody i bierzesz prysznic, nie powinieneś mieć żadnych problemów. Rozmawialiśmy z kilkoma facetami, którzy mieli problem, i po wypiciu większej ilości wody i wzięciu prysznica po siłowni natychmiast się posprzątali.

2.) Będziesz miał ochotę budować więcej mięśni i opierać się na tłuszczu.

Jeśli chcesz być nieporęczny, po prostu wiedz, że poprzez naturalny wzrost poziomów testowych zwiększysz metabolizm spalania tłuszczu. Wielu facetów bierze teraz boostery testowe wraz ze spalaczami tłuszczu, aby schudnąć podczas diety.

3.) Biorąc wzmacniacz testowy, nie powinieneś zyskać żadnej agresji / gniewu.

Ale zależy to również od rodzaju osoby i innych kwestii pozostających poza naszą kontrolą. Tak więc nie spodziewałbym się, że coś się wydarzy, chyba że już ciągle bierzesz wołowinę z powodu swojego gniewu.

Więcej informacji na temat testosteronu

Naturalnie podnieś testosteron – tutaj przedstawiamy 3 najlepsze sposoby, aby w naturalny sposób podnieść poziom testosteronu bez przyjmowania jakichkolwiek suplementów.

Recenzja Best Test Booster – Nasz wybór numer jeden dla wysokiej jakości naturalnego boostera testowego. Jest to trochę drogie, ale zdecydowanie najskuteczniejsze w odniesieniu do pełnego podejścia do zdrowia.

Korzyści z wysokiej jakości boostera testowego

Jeśli masz jakieś pytania, możesz otagować nas na dole. W końcu to nasze hobby i wiemy bardzo dużo o kulturystyce, suplementach i wzmacniaczach testowych. Nie chcesz, aby Twój komentarz był publiczny? Nie ma problemu, po prostu wskocz na naszą stronę na Facebooku, którą możesz zobaczyć w prawym górnym rogu i wysłać do nas prywatną wiadomość.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *