Menu

Sprzęgło THERMO Przegląd palnika tłuszczowego

Thermo Fat Burner firmy Clutch Bodyshop wprowadza zupełnie nowy kluczowy składnik do spalania tłuszczu na arenę bez stymulantów: Fukoksantynę. Ten składnik, którego nie należy mylić z astaksantyną, to pigment znajdujący się w brązowych wodorostach, który, jak się uważa, ma kilka korzystnych efektów. Najbardziej dominującym z tych efektów jest zwiększony metabolizm komórek tłuszczowych w okolicy żołądka.

W rzeczywistości w tomie 12 czasopisma Diabetes, Obesity and Metabolism : „Stwierdzono, że fukoksantyna zawierająca ksanten zwiększa metabolizm tłuszczów średnio o 11 funtów u kobiet w okresie 4 miesięcy”. To całkiem spora sprawa, dodatkowe 11 funtów spalonych w jednej grupie w porównaniu do drugiej wykonującej taką samą ilość pracy. Jedyna różnica – suplementacja przez 4 miesiące składnikiem takim jak ten dostarczony w Thermo.

Dodatkowe składniki termopalnika

Jak widać, Fukoksantyna jest świetna, ale nie jest to jedyny składnik obecny w Thermo Fat Burner firmy Clutch Bodyshop. Oprócz fukoksantyny znajdziesz również 2,2 grama zastrzeżoną mieszankę kwasów tłuszczowych zawierającą: CLA, kwas palmitynowy, kwas steryczny, kwas oleinowy i kwas linolowy. Wszystkie te składniki zostały skorelowane ze zwiększonym metabolizmem tłuszczu. Do tego stopnia, że kilka marek suplementów oferuje samodzielne produkty skupiające się na niektórych lub tylko jednym z tych składników średnio w tej samej dawce.

Ta mieszanka kwasów tłuszczowych jest obecna w Thermo Fat Burner, ponieważ wiadomo, że skutecznie pomaga w metabolizmie, ale także dlatego, że optymalizuje skuteczność samej Fukoksantyny. Przede wszystkim obecne kwasy tłuszczowe pozwalają Fukoksantynie wchłaniać się do organizmu na znacznie wyższym poziomie, zmniejszając ilość, którą faktycznie trzeba przyjmować cały czas, jednocześnie zwiększając skuteczność.

Jak porównać dodatek termo spalacza tłuszczu

Podsumowując, dla tych, którzy mają doświadczenie z suplementami beztłuszczowymi i suplementami do rzeźbienia ciała – pomyśl o Thermo Fat Burner jako nowym i znacznie ulepszonym suplemencie CLA. Podobnie jak CLA, Thermo Fat Burner poprawi metabolizm i zacznie pracować bezpośrednio na brzuchu. Jednak w przeciwieństwie do CLA – Thermo Fat Burner powinien dawać znacznie lepsze wyniki w dłuższej perspektywie.
Fukoksantyna

Struktura molekularna fukoksantyny

Naprawdę jedynym zastrzeżeniem do tego suplementu jest to – w badaniach klinicznych Fukoksantyna miała „okres opóźnienia”. Oznacza to, że zajmie to około tygodnia, zanim wszystko zacznie się naprawdę dziać. Przypuszcza się, że wynika to z progu nasycenia, który należy osiągnąć, zanim metabolizm przyspieszy. Nasza najlepsza rada to wziąć Thermo Fat Burner zgodnie z zaleceniami i odczekać tydzień, aż próg zostanie osiągnięty. Super dawkowanie tego suplementu i jakiegokolwiek suplementu jako całości nie jest zalecane. I mamy na myśli to. Po prostu stwierdzamy opóźnienie, abyś wiedział, z czym masz do czynienia i czego się spodziewać, a nie scenariusz „mrugnięcie okiem”.

Dodatkowe funkcje dla Bodyshop Clutch

Wypróbowaliśmy wiele produktów Bodyshop Clutch. Zazwyczaj, gdy przeglądamy określony produkt, sprawdzamy całą markę. Tak więc, kiedy recenzowaliśmy Thermo Fat Burner, sprawdziliśmy również Workout Powder, ich białkowy proszek i kilka innych suplementów. Jako całość, wszystkie produkty sprzęgła, które wypróbowaliśmy, były na miejscu. Niektóre mogą być nieco drogie, ale przynoszą cenne cechy, których brakuje wielu innym podobnym sklasyfikowanym suplementom.

W szczególności podziwiamy wysiłki podejmowane przez Clutch Bodyshop, aby powstrzymać sztuczne barwniki, konserwanty i substancje słodzące. Włączenie tych składników w powiedzmy, że jeden produkt może cię nie zaszkodzić, ale gdy dodasz wszystkie przyjmowane suplementy – osiągnięto znaczny próg. Ponadto sprzęgło jest w punkcie swobodnego ruchu stymulatora. Nie jest żartem, że przedawkowanie stymulantów zmniejszy przyrosty mięśni i zwiększy retencję tłuszczu. Widzieliśmy to sami i rozmawialiśmy z wieloma facetami, którzy również tego doświadczyli. Prosta zmiana na mniej stymulowane suplementy może i będzie przebiegać długą drogę dla prawie każdej osoby.

Jak wzięliśmy Thermo

Przez cały czas Thermo Fat Burner przyjmowaliśmy suplement zgodnie z zaleceniami. 2 kapsułki 20-30 minut przed śniadaniem, lunchem i kolacją. W tym samym czasie braliśmy białko w proszku Clutch po treningach i ich proszek treningowy około 20 minut przed treningiem.

Przez cały czas trwania tych suplementów każdy członek zespołu bardziej wysuszył swoje ciała niż przed rozpoczęciem suplementacji. To prawda, że wszyscy jesteśmy w doskonałej formie. Jednak, jak mówią „ostatnie kilka cali jest najtrudniejsze”. Przyjmowanie Thermo nie wpłynęło negatywnie na trening siłowy, ani nie wpłynęło na nasze życie w żaden realny sposób, poza tym, że pomogło przeciąć nasze tusze. Jeśli aktywnie ćwiczysz i moderujesz swoją dietę – Thermo Fat Burner to suplement, na który powinieneś zwrócić uwagę. Podobało nam się to i możemy z pewnością dać nam naszą pieczęć aprobaty.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *