Menu

Termakor Termogeniczny Palnik Tłuszczowy – USA Made

Czasami pojawia się spalacz tłuszczu, który okazuje się naprawdę dobry. Nie zawsze się tego spodziewasz, my na pewno nie… Ale wyniki nie kłamią. Mówimy o Thermakor przez Kor Nutrition, jednej pigułce dwa razy dziennie termogeniczny spalacz tłuszczu. Ten suplement wyprodukowany w USA zawiera około 24 naturalnych ziół i był tym, czego potrzebowałem osobiście, aby osiągnąć jak najniższy procent tłuszczu. Zwykle nie biorę spalaczy tłuszczu osobiście, ale uważam, że miałem ponadprzeciętne doświadczenie z Thermakorem i oto moja recenzja.

Podczas mojego czasu biorąc Thermakor:

  • Miałem więcej energii, aby przejść przez moje treningi i dzień.
  • Byłem bardziej skoncentrowany i czujny.
  • Mój głód zmniejszył się i właściwie musiałem pracować, aby jeść odpowiednią dietę budującą mięśnie.
  • Stojąc na 6’2 obniżyłem z szacownego 195 do szaleńczego cięcia 183 w ciągu 4 tygodni.

I jak powiedziałem wcześniej, nie widziałem, żeby to nadchodziło. Kiedy po raz pierwszy sięgnąłem po butelkę Thermakor, pomyślałem: „Kolejny spalacz tłuszczu, który nie zadziała jak 98% reszty” . Byłem pewien, że miesiąc później (teraz) nie będę pisać recenzji o tym spalaczu tłuszczu (ponieważ nie piszemy o złych produktach na blogu Best Workout Supplements, po prostu pozwalamy im zbierać kurz). Ale stary, myliłem się.

Przegląd Thermakor – Biorąc Thermakor

Zaczynając od Thermakora, wykonałem ruchy tak, jak każdy powinien. Wziąłem jedną tabletkę 30 minut przed śniadaniem ze szklanką wody, a następnie kolejne 30 minut przed późnym lunchem. Od samego początku zauważyłem skuteczne zwiększenie energii. To sprawiło, że pomyślałem sobie: „to może być dobry produkt”. Potem, około godziny później energia wciąż była w środku i dosłownie czułem, że moje ciało jest cieplejsze z efektem termogenicznym. W tym momencie wiedziałem, że spalam więcej kalorii niż jakikolwiek typowy dzień.

Trzymałem się tego i zacząłem bardziej optymistycznie patrzeć, jak ten spalacz tłuszczu będzie sprawiedliwy. Z dnia na dzień mój poziom energii utrzymywał się na wysokim poziomie, moje ciało było ciepłe, a sesje na siłowni były tak mocne jak zawsze. Pod koniec pierwszego tygodnia zauważyłem niewielkie korzyści. Mój brzuch pokazywał więcej definicji, szczególnie w kierunku dolnej części pleców po bokach. Moje przednie ramiona były dość podarte, a moje nogi pokazały znacznie więcej definicji. Najwyraźniej tłuszcz, którego tak naprawdę nie spodziewałem się pozbyć, zaczynał topnieć. To był prawdziwy szok, biorąc pod uwagę, że jem, aby nabrać mięśni tak dużo, jak to możliwe; ale tutaj tracę tłuszcz. Kto by pomyślał?

Pod koniec moich 30 dni w Thermakor dokonałem zmiany. Nadal byłem sobą, tylko bardziej rozerwany. Straciłem znaczną ilość tłuszczu z brzucha i różnych tłuszczów, które nie odpadły w ciągu 5 lat treningu siłowego. To dość mocne stwierdzenie. Kiedy rozmawiam o tym z innymi autorami, są zszokowani. Przyznaję, że nie biorę regularnie spalaczy tłuszczu, nawet nasz „facet” od spalaczy tłuszczu był pod wrażeniem mojej transformacji.

Podsumowanie spalacza tłuszczu Thermakor

Przyjrzeliśmy się bliżej formule Thermakor i teraz ma to większy sens. Wewnątrz Thermakora znajduje się mieszanka ciepła, mieszanka mięśni i mieszanka energii. Trzy ogromne korzyści, które zauważyłem podczas przyjmowania suplementu. Naturalne składniki w każdej z tych klas doprowadziły mnie do podgrzania i spalenia większej ilości kalorii, jednocześnie wspierając chude mięśnie, które fizycznie spalają kalorie. Przez cały czas byłem pełen energii, która zwieńczyła efekt kaskady metabolizmu w kierunku spalania ton kalorii.

Przegląd Thermakor z rabatem Ogólnie rzecz biorąc, miałem świetne doświadczenia z Thermakor i mój zespół był pod wrażeniem zarówno składników, jak i wyników, jakie ten spalacz tłuszczu przynosi na stół. Możesz uzyskać więcej informacji na temat Thermakor na ich stronie internetowej – Thermakor.com, a także uzyskać ekskluzywną 20% zniżkę, korzystając z kodu promocyjnego Thermakor BWSB20 (skrót od Best Workout Supplements Blog). Ten produkt był naszym zdaniem tak dobry, że obecnie zajmuje pozycję 2 na naszej liście 10 najlepszych spalaczy tłuszczu . Naprawdę zalecamy, aby najpierw spojrzeć na ten produkt, więc jeśli nic więcej nie możesz podnieść swoich standardów, szukając idealnego spalacza tłuszczu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *