Menu

Top 4 Glycerol Supplements – A Review of Glycerol

Suplementacja glicerolu w kulturystyce i lekkiej atletyce trwa od 20 lat. Wszyscy wiemy, że glicerol jest „szkieletem kwasów tłuszczowych trójglicerydów…”. Ale co się stanie, gdy uzupełnimy glicerol? Jesteśmy tutaj, aby Cię poinformować.

Dla kulturystów, którzy wiedzą coś lub dwa , glicerol może poprawić wydajność na siłowni, a także zwiększyć rozmiar mięśni przed pokazem.

Dla sportowców wytrzymałościowych, którzy wiedzą coś lub dwa , glicerol oznacza zwiększone nawodnienie, kontrolę temperatury ciała i czystą wydajność dzięki wytrzymałości.

Z powodu tych dwóch świadczeń, glicerol jest popularnym składnikiem w wybranych ćwiczeń wstępnych , takich jak MTS Vasky i 360NitroDrive że będziemy dotykać poniżej.

Ale czy to wszystko, co musisz wiedzieć o glicerolu?

Nie do końca.

Jeśli zamierzasz uzupełnić glicerol o właściwości użytkowe lub estetyczne, powinieneś przeczytać informacje, które dla Ciebie przygotowaliśmy poniżej.

Tutaj dowiesz się dokładnie, co robią suplementy glicerolu, które suplementy glicerolu są najlepsze i jak prawidłowo dawkować glicerol dla swoich konkretnych celów. Aby pójść dalej, pokażemy Ci 5 najlepszych produktów glicerolowych, które polecamy.

Co glicerol robi w organizmie:

Glicerol jest hydrofilową cząsteczką występującą w każdej komórce twojego ciała. Podobnie jak kreatyna, glicerol jest naturalny, lubi wodę i jest niezbędny do przeżycia.

Ze względu na powinowactwo glicerolu do wody, gliceryna była stosowana od wieków w przemyśle piekarniczym jako środek słodzący i nawilżający żywność.

W stosunkowo niedawnych czasach kulturystyki (20-30 lat temu) zawodnicy pokazali, że suplementacja glicerolem pozwoliła im „pompować” wodę w mięśniach, aby uzyskać o wiele pełniejszy wygląd.

Później przeprowadzono rzeczywiste badania nad fizjologicznym wpływem suplementacji glicerolu na organizm.

Glicerol zwiększa płyn wewnątrz komórek i we krwi

Okazuje się, że gdy uzupełnia się glicerol, zatrzymują więcej wody zarówno we krwi, jak i wewnątrz komórek mięśniowych.

Stwarza to stan nadmiernego nawodnienia, który może przedłużyć wydajność poprzez opóźnienie wystąpienia odwodnienia spowodowanego ćwiczeniami lub gorącymi warunkami.

Z tego powodu sportowcy wytrzymałościowi mogą odnieść korzyści z suplementacji glicerolem poprzez opóźnione odwodnienie i odpowiednie odwodnienia.

Wiele tego samego można powiedzieć o kulturystyce, z dodatkiem pompy.

Teraz nie jest to pompa wywołana przez tlenek azotu, ponieważ jest to całkowicie odrębny proces. Zamiast tego jest to pompa wywołana przez nadmierne nawodnienie w połączeniu z pełnią komórek mięśniowych, doskonałymi warunkami anabolicznymi, które wytwarzają moc i wygląd ekstremalnego wzrostu mięśni.

Najlepsza forma / rodzaj suplementu gliceryny

W branży suplementów wszystkie formy glicerolu nie są porównywalne.

Z tego powodu zdecydowanie zalecamy naszym czytelnikom poszukiwanie Hydromax Glycerol przez glanbia . Obecnie zastrzeżona kombinacja glicerolu i krzemionki Hydromax jest najbardziej stabilną dostępną formą suplementacji glicerolem. Nie wspominając, że ma bardzo wysoki procent glicerolu w porównaniu do konkurencyjnych form, takich jak monosterat glicerolu.

Kluczowe punkty dla glicerolu Hydromax

Najwyższa trwałość – ponieważ glicerol kocha wodę, mniejsze formy mogą nawadniać się przez kontakt z powietrzem i zacząć się zbijać i psować.

Wysoka zawartość gliceryny – glicerol Hydromax zawiera 65% glicerolu, co można porównać z innymi formami o około 6-8%. Dlatego wymagana jest mniejsza ilość glicerolu hydromax na porcję.

Jak przyjmować i dawkować suplementy glicerolu

Podczas gdy wiele suplementów o właściwościach glicerolu zawiera tylko 100 do 500 miligramów rzeczywistego glicerolu, prawda jest taka, że będziesz potrzebować więcej jak 1-3 pełnych gramów (1 gram = 1000 miligramów).

Nasz zespół stwierdził, że 3 gramy glicerolu Hydromax są idealnym miejscem do suplementacji przed treningiem.

Do tej pory słyszałeś, że kilkakrotnie wspominaliśmy o glicerolu „Hydromax”. Hydromax to opatentowana forma glicerolu, która jest dostępna w celu uzupełnienia produkcji przez producentów. Biorąc to pod uwagę, istnieje kilka produktów glicerolu Hydromax. Poniżej mamy nasze preferowane suplementy glicerolu.

Najlepsze 4 suplementy glicerolu Hydromax

# 1 MTS Nutrition Vasky

Vasky to koktajl Tauryny, Hydromax Glicerolu i Nitrosigine. Ci producenci pomp jednoczą się, aby stworzyć naprawdę niesamowite wrażenia z użytkowania pompy. Kiedy zażywasz Vasky, twoje unaczynienie idzie w górę, a także pełnia mięśni.

Biorąc to pod uwagę, możesz rozsądnie przyjmować Vasky’ego codziennie, aby wyglądać na większego. Alternatywnie, większość użytkowników MTS Vasky bierze ten produkt wraz ze swoim treningiem przed epickimi pompami i energią. Możesz przeczytać naszą pełną recenzję MTS Vasky tutaj .

Kup MTS Vasky na Amazon

# 2 360Cut NitroDrive

360NitroDrive to bezstresowy przedtreningówka z wieloma różnymi składnikami. Ale oprócz jabłczanu cytruliny kolejnym dużym składnikiem jest glicerol Hydromax. 360Nitrodrive to niesamowite doświadczenie przed treningiem bez stymulacji.

Możesz przeczytać naszą pełną recenzję 360nitrodrive tutaj .

# 3 Hydromax w proszku True Nutrition

Jeśli chcesz czystego, niezafałszowanego, masowego proszku Hydromax, True Nutrition wydaje się być najlepszym źródłem. Dzięki nim można uzyskać duże ilości tego składnika, który można następnie wykorzystać prosto lub we własnych miksturach uzupełniających.

# 4 NutraKey Hydro Pump i # 5 Core Nutraceuticals Pump

Było dużo szumu na temat HydroPump i Core Nutraceuticals Pump…. Ale nie mieliśmy jeszcze okazji wypróbować żadnego z tych dwóch produktów.

Zamieszczamy je tutaj na tej stronie, po prostu dlatego, że nie ma tam tak wielu produktów Hydromax.

Jeśli wypróbowałeś któryś z tych sposobów, przekaż nam swoją opinię poniżej w sekcji komentarzy, abyśmy mogli porównać twoje doświadczenia z naszymi, gdy tylko je wypróbujemy.

Wnioski dotyczące suplementów glicerolu

Glicerol, jeśli jest właściwie stosowany, jest niesamowitym suplementem do przeżycia. Ma kilka zalet i kilka różnych możliwych zastosowań w kulturystyce i lekkoatletyce wytrzymałościowej.

Jeśli wypróbujesz glicerol, zalecamy skorzystanie z produktu, który wykorzystuje opatentowaną mieszankę glicerolu i krzemu hydromax. To jest najwyższa forma.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *