Menu

Gaspari SuperPump Max Vs SuperPump 3.0

Nowa SuperPump 3.0 firmy Gaspari właśnie niedawno trafiła na półki i pilnujemy nowej formuły przedtreningowej. Oryginalna SuperPump Max ledwo przeoczyła naszą listę 10 najlepszych suplementów przedtreningowych, aw ciągu następnych kilku miesięcy ustalimy, czy SuperPump 3.0 zasługuje na dodatkowe wsparcie przedtreningowe. Ze względu na to, że przedtreningówka jest zupełnie nowa, przygotowanie pełnej i prawdziwej recenzji zajmie nam więcej czasu. Jak dotąd tylko niewielki procent naszych kulturystów miał szansę wypróbować nową wersję 3.0. Omówimy jednak szczegóły techniczne nowego SuperPump 3.0 w porównaniu do ustalonego SuperPump Max.

Nowa formuła SuperPump

Wielu facetów zastanawia się – czy nowa SuperPump 3.0 jest podobna do oryginalnej SuperPump Max? Łatwo jest odpowiedzieć – tak i nie.

SuperPump 3.0 jest tak samo skoncentrowany jak oryginalny Max, ale z bardziej zaawansowanymi składnikami. Tworząc 3.0, Gaspari wyjął dwa duże kawałki z oryginalnego Maxa, a następnie dodał kilka wspólnych innowacji przedtreningowych. Spójrz na zdjęcie poniżej.

Widać, że istnieje wiele podobieństw między nową a starą formułą. Na początek usunięto kompleks „elektrohydratacji” oraz kompleks tlenek azotu / wytrzymałość. Przewidujemy, że nowy siarczan agmatyny ma być nowym twórcą pompy. Następnie skład kreatyny zmienił się między tymi dwoma preparatami. Stary Max zawierał mieszankę monohydratu i chelatu kreatyny magnezowej, ale nowa formuła koncentruje się na większej dawce monohydratu kreatyny creapure®, który jest prawdopodobnie najlepszą kreatyną do przyjęcia.

Patrząc dalej, mamy nowe dodatki do formuły 3.0, w tym cholinę (potężny promotor energii neuronowej i ogniskowania), beta-alaninę (carnosyn®) i Bioperine® (wzmacniacz absorpcji).

Wszystkie te zmiany skutkują teoretyczną optymalizacją oryginalnej formuły SuperPump przed treningiem. Dodatkowym atutem tych zmian jest prawie 32% zmniejszenie niezbędnej wielkości porcji, zmiana z 16 gramów na 11 gramów na porcję.

Podsumowanie porównania Gaspari SuperPump

Ogólnie uważamy, że ta zmiana formuły jest przeprowadzana w odpowiednim czasie i daje lepszy produkt. Nowe dodatki, a także zwiększone dawkowanie kreatyny i wprowadzenie Bioperine® powinny przełożyć się na potężne treningi. Naszym jedynym problemem jest brak L-cytruliny i innych promotorów tlenku azotu. Naszym zdaniem wstyd byłoby, gdyby nowa SuperPump oferowała mniej pomp niż oryginalna. Podsumowując, uważamy, że nowa formuła sprawi, że wielu facetów będzie szczęśliwych, ale dla niektórych wybranych oryginał zawsze będzie niezastąpiony.

Gaspari SuperPump 3.0 Recenzje i komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *