Menu

RSP Nutrition ReGen BCAA

Nowy BCAA RSP o nazwie ReGen łączy w sobie dwa trendy, które ostatnio widzieliśmy w branży. To znaczy – wysokie profile składników wraz z intensywnym smakiem. Jeśli jesteś przyzwyczajony do czytania naszych recenzji, będziesz wiedział, że chodzi o profile o wysokiej zawartości składników. Szczerze mówiąc, oczekujemy, że osoba będzie w stanie uzyskać takie same wyniki, jeśli nie lepsze niż wyniki badań klinicznych, które w pierwszej kolejności skłaniają do użycia wspomnianych składników.

Tak więc 6 gramów BCAA było mile widzianym widokiem. Zdecydowanie przewyższa „Najlepszy BCAA” BPI, który zawiera tylko realistyczne 3 gramy najlepszych z prawdziwych aminokwasów rozgałęzionych. Ale podobnie jak BCAA BPI, znajdziesz w ReGen wspaniały aromat.

Znowu, jeśli nas znasz – smak jest nieistotnym czynnikiem rankingowym w odniesieniu do suplementu. Po prostu nie ma znaczenia, czy suplement smakuje nam dobrze – ma znaczenie, jeśli pomaga nam budować więcej mięśni! Ale uznajemy, że dla wielu naszych czytelników smak ma znaczenie. Dlatego zawsze priorytetem jest wskazanie szczegółów na temat porównania suplementów, które przeglądamy, w porównaniu do innych i ogólnego standardu branżowego.

Pod względem smaku, ReGen RSP jest znacznie lepszy od standardu branżowego. Połącz to z kilkoma dodatkowymi korzyściami, takimi jak L-Cytrulina i elektrolity kokosowe – a my mamy ciekawy suplement BCAA na naszych rękach.

Jak zobaczysz, ReGen otrzymał od nas bardzo pozytywną recenzję. Ma doskonałą równowagę, co oznacza, że ma zastosowanie do szerokiej gamy celów fitness. W formule jest wystarczająco dużo BCAA, aby przyciągnąć kulturystów, a jednocześnie jest to aromatyczne doświadczenie, które spodoba się nawet początkującym cardio. Dla obu grup osób – Regen poprawi regenerację, zmniejszy ból i promuje dodatkową masę beztłuszczową, co znacznie wpływa na metabolizm tłuszczów i estetykę.

Szybkie punktory dla RSP ReGen BCAA

  • 6 gramów matrycy BCAA
  • 1 gram L-cutrulina
  • 250 mg surowego proszku kokosowego
  • Przyzwoicie wycenione
  • Zero cukru lub stymulantów
  • Aromaty: Poncz Owocowy, Wapno Cytrynowe, Granat, Arbuz

Przegląd ReGen BCAA (suplement diety RSP)

Jak widać z powyższego streszczenia wstępu, ReGen jest solidny. Zapewnia odpowiednie BCAA o wadze 6 gramów (wielu liderów branży ma około 4-5 gramów), jest skromnie wyceniony i smakuje bardzo dobrze. Jest to rodzaj suplementu, który możesz wziąć przed, w trakcie lub po treningu, aby zaspokoić swoje potrzeby. Szczególną zaletą treningu wewnętrznego jest jednak dodatek L-cytruliny i surowego proszku kokosowego. Atut, który docenią zarówno kulturyści, jak i sportowcy wytrzymałościowi.

ReGen w porównaniu do innych najlepszych BCAA

Jeśli jesteś zupełnie nowy w suplementach BCAA jako całości, powyższy przegląd da ci dobre wyobrażenie o tym, czym jest ReGen RSP. Ale, aby uzyskać więcej informacji jako całość, możesz przejrzeć artykuł lub Dlaczego warto przyjmować suplementy treningu Intra . BCAA są często określane jako suplementy wewnątrztreningowe, ponieważ są one najczęściej przyjmowane w tym czasie. Dla reszty z was możemy porównać ReGen z innymi suplementami BCAA, które mogliście już wziąć, aby zaoferować kontrast.

ReGen vs. Kulturystyka BCAA
W porównaniu do agresywnych BCAA budujących mięśnie, ReGen ma przewagę cenową. W porównaniu do Gainz przez Musclepharm i Post Jym przez Jym Supplements – ReGen ma porównywalny profil i ilość BCAA. Ale ReGen nie zawiera dodanej beta-alaniny, kreatyny i betainy. Te dodatki mogą przejść długą drogę dla kulturystów, którzy przekraczają granice. Ale nie wszyscy kulturyści biorą kreatynę przez cały rok – więc ReGen może być BCAA na miesiące inne niż kreatyna.

Kopiąc trochę głębiej, ReGen zawiera gram L-Cytruliny i proszku kokosowego. To, podjęte wewnątrz treningu może dać twojemu treningowi dodatkowe przyspieszenie pompy. Ponadto po treningu może nieznacznie poprawić dostarczanie składników odżywczych. Warto to zauważyć.

ReGen vs. Uruchamianie BCAA
Po pierwsze, aby zobaczyć, co biegacze zwykle biorą na celu zwiększenie wytrzymałości, możesz przeczytać nasz artykuł Suplementy wytrzymałościowe do biegania . Tutaj zobaczysz naszych wybranych liderów branży. Ogólnie rzecz biorąc, biegacze podchodzą do diety na dwa sposoby. Jest to albo bardzo szczupły BCAA, albo suplement zawierający węglowodany, zapewniający poważną wytrzymałość. ReGen leży bardziej na chudej stronie BCAA, z dodatkowymi zaletami cytruliny i proszku kokosowego.

Jeśli bieganie jest Twoją trudną pasją, szanse są bardziej agresywne, BCAA może być dla Ciebie w kolejce. Ale jeśli stawiasz sobie za cel pochylenie się i ujędrnienie nóg – ReGen jest idealny. Jest bardzo świadomy diety i będzie dbał o twoje ciało wraz z odpowiednim odżywianiem.

Wnioski z tego przeglądu

Jako całość ReGen jest suplementem, który może dobrze pasować do wielu celów. Jest to szczególnie świetne uzupełnienie treningu, ale po treningu jest również solidny. ReGen nie zastępuje jedzenia, ale po dodaniu do treningów może pomóc w utrzymaniu, wzroście i ujędrnieniu mięśni, co pomoże w diecie i zwiększeniu objętości.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *