Menu

MRI Mind to Muscle Review

Mind to Muscle to najnowszy suplement przedtreningowy MRI, zastąpiony przez Black Powder i Hemo Surge. Porównując etykiety, istnieją wyraźne podobieństwa między nowym Umysłem a Mięsem i poprzednimi wersjami. Jednak Mind to Muscle jest bez wątpienia własną wyjątkową miksturą.

W porównaniu z innymi suplementami przedtreningowymi, MRI’s Mind to Muscle jest wyjątkowy, ponieważ pozostaje spójny z poprzednimi produktami MRI. Chociaż stopniowo poprawia się oczywiście.

Ogólnie rzecz biorąc, był to ciekawy przegląd przed treningiem!

Szybki przegląd Mind to Muscle: Mind to Muscle nie wskakuje na modę „jakie składniki są gorące”, ale jest stopniową poprawą w porównaniu z poprzednimi treningami MRI. Energia tego produktu jest umiarkowana (200 mg kofeiny), jednak bardzo stabilna i niezawodna. Brak drgań, dobre skupienie… Rodzaj treningu przed treningiem, który możesz wykonać przed siłownią lub jako zamiennik kawy, aby zakończyć długo spóźniony projekt.

Szybkie mocne strony: Bardzo czyste doświadczenie energetyczne, wykonane przez MRI, bez „szalonych” stymulantów.

Szybkie słabości: nasza niebieska malina nie smakowała dobrze, ale inne recenzje mówią, że jest dobra. Beta-alanina jest niedozowana, 8 gramów węglowodanów, co jest dość drogie za to, co dostajesz.

Jak wziąć MRI Mind to Muscle: Mind to Muscle uruchamia się dość szybko, bez żadnych szalonych efektów drgań. 15 do 25 minut jest idealne przy pełnej szklance wody. Ostrzegamy jednak, że wodorowęglan sprawi, że ten trening przed treningiem będzie bardzo intensywny! Tak, będzie piana. Ponadto, jeśli potrafisz, nie wąchaj tego przedtreningówki podczas picia… Nasz pachniał nieprzyjemnie funky… Jednak NIE zachorowaliśmy z tego powodu, działał dobrze.

MRI Czynniki rankingu umysłu do mięśni

Efekty energetyczne: 8,5 / 10

Energia dostarczana przez Mind to Muscle była wyjątkowo czysta. Prawdopodobnie ze względu na etyczną dawkę kofeiny współpracującą z L-teaniną i Macuną. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo przyjemna i nie powinna wywoływać u ciebie dreszczy ani obezwładnienia. Dla tych, którzy wychodzą z bardziej hardkorowych treningów… To może nie wystarczyć.

Efekty siły: 7,5 / 10

Naprawdę nie ma żadnych składników wzmacniających siłę w tym przedtreningowym, oprócz asystenta kofeiny. Chociaż nie mówimy, że produkt MUSI mieć takie składniki, jak betaina, kreatyna itp.

Efekty wytrzymałościowe: 7,5 / 10

Mind to Muscle nie zawiera dawki klinicznej beta alaniny, ani nie zawiera innych wzmacniaczy wytrzymałości, takich jak BCAA lub PeakATP. Jednak dla sportowców wytrzymałościowych jest to bardzo przyjazny dla użytkownika przedtreningowiec. Zasadniczo nie ma żadnych składników, które sprawiłyby, że twoje serce biło mocniej od klatki piersiowej. Chociaż zacznij od połowy porcji przy pierwszym uruchomieniu.

Skutki awarii / następstw: 9/10

Praktycznie brak efektów awarii lub następstw. Bardzo dobrze w rankingu.

Smak: 5/10

To nie tyle smak, co zapach. Wodorowęglan tworzy dużo piany, która uwalnia zapach, który pachnie bardzo plastycznie. Jeśli pomieszasz swój umysł z mięśniami przed treningiem i pozwolisz mu usiąść, aż pianka zniknie – nie poczujesz jej zapachu. Jeśli jednak miksujesz i pijesz, zauważysz i nie jest to coś, na co czekamy.

Cena / wartość: 5/10

Mind to Muscle kosztuje około 1,28 USD za porcję, co nie jest dużo, ale tak naprawdę nie dostajesz dużo. Powinno być tańsze.

Podobne produkty:

Głównym porównywalnym dla Umysłu na Mięśnie jest jego czysta energia. Mając to na uwadze, porównujemy to do:

 • PES Prolific (jedna porcja miarki) – obie dostarczają świetną energię, Prolific jest nieco ostrzejszy na brzegach, ale oferuje także inne składniki w większych dawkach. Aha, a smak jest na miejscu.
 • Axis Labs RainMaker – kolejny przedtreningowy trening skoncentrowany na czystej energii od mniej znanej marki.

Wnioski z przeglądu: 7.1 / 10 (Smak naprawdę zranił wynik)

Ogólnie rzecz biorąc, Mind to Muscle z MRI było przyjemnością. Energia jest czysta i sprawia, że czujesz się dobrze. Jednak beta-alanina jest mocno niedostateczna, ma dziwny zapach i ogólnie nie jest tak wyjątkowa. Zamiast „Mind to Muscle” powinno się nazywać „Pre Boost”. Aha, i czy wspominaliśmy, że ma 8 gramów węglowodanów na porcję?

Składniki MRI Mind to Muscle

Węglowodany

 • Maltodekstryna 8 gramów – Przedtreningówka zawierająca 8 gramów węglowodanów bez wyjaśnienia jest bardzo dziwna na dzisiejszym rynku suplementów. Może to być przełomem dla tych, którzy chcą schudnąć, ale profitem dla biegaczy.

Focus and Intensity Mind Blend

 • L-tyrozyna 500 mg – sugeruje się, że prowadzi do zwiększenia poziomu dopaminy, L-tyrozyna może poprawić nastrój. Jednak najbardziej znaczące badania sugerują, że jest to dominujące głównie w okresach wysokiego stresu, gdy wyczerpują się naturalne zapasy l-tyrozyny , na co wpływają suplementacje.
 • Dwuwinian choliny 250 mg – Cholina to fantastyczny dodatek do każdego suplementu przedtreningowego. Poprawia skupienie, energię itp.
 • Zaznacz Choline 200 mg – To po prostu droższa wersja choliny.
 • Kofeina 200 mg – solidna dawka, którą lubimy. Idealne jest wszystko pomiędzy 180 a 250 mg.
 • N-acetylo-L-karnityna HCL 100 mg – Zazwyczaj l-karnityna jest stosowana do spalania większej ilości tłuszczu, jednak wersja n-acetylowa jest bardziej paliwem dla mózgu.
 • L-teanina 100 mg – Ten składnik uspokaja zawartość kofeiny, co zapewnia lepsze wrażenia.
 • Mucuna Pruriens 100 mg – Zapewnia L-dopę, która poprawia nastrój i daje poczucie dobrego samopoczucia. Dodatkowo ten składnik może podnosić hormon wzrostu i promować połączenie umysł-mięsień.

Mieszanka siły i wytrzymałości

 • Alfa-ketoglutaran L-argininy 1600 mg – Ta wersja l-argininy cieszyła się popularnością, zanim firmy suplementujące zdecydowały się na stosowanie droższej i o wiele bardziej skutecznej l-cytruliny. Chociaż MRI utknęło z alfa-ketoglutaranem l-argininy od ostatnich 2 treningów.
 • Wodorowęglan potasu 900 mg – Stąd pienienie podczas mieszania tego przedtreningówki. Chociaż istnieją pewne badania sugerujące, że bicarb poprawia wytrzymałość sportową.
 • Carnosyn Beta-Alanina 800 mg – Ta dawka powinna wynosić 3,2 grama… To nie jest. Nie jest to również skuteczne.
 • MCT Blend 300 mg – Nie do końca wiadomo, co zrobi 300 mg.
 • Kwas jabłkowy 300 mg – Prawdopodobnie środek aromatyzujący.
 • Disodium Phosphate 250 mg – Elektrolity + wytrzymałość.
 • Wodorowęglan sodu 200 mg – taki sam.

Jak widać, jest to naprawdę skoncentrowany na energii wstępny trening. Sekcja wytrzymałości i wytrzymałości powinna również zostać ponownie oznakowana, aby oznaczać pompę i wytrzymałość.

MRI Mind to Muscle w porównaniu do czarnego proszku

Przejrzyj wnioski dotyczące treningu przed umysłem

Ogólnie jest to rodzaj treningu przedtreningowego, który każdy może podnieść i wykorzystać. Nie, nie będzie to olbrzymia pomoc ergogeniczna, ani nie będzie smakować najlepiej… Ale MRI przeszedł niezawodną drogę przed treningiem, kiedy zaprojektowali Mind to Muscle – więc prawdopodobnie przyniesie ten sam czas wyników i jeszcze raz.

Podsumowując – ten wstępny trening jest świetny dla początkujących, a także, jeśli ci się spodoba – nie przestawaj go brać, nie ma w tym nic złego. Ale jeśli nie jesteś zadowolony z tego przed treningiem, tak, są lepsze opcje dla Ciebie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *