Menu

Redcon1 Total War – Reviewed

Ważne 7/1/2019:

Porównywaliśmy AMPiberry®, jeden ze składników Total War z DMHA. Mimo, że inne strony dokonały podobnego porównania, było to niedokładne i można je uznać za zniesławienie, ponieważ Insane Labz, właściciel patentu na ten konkretny składnik, poinformował nas w e-mailu od swojego prawnego stratega. Proszę wybaczyć wszelkie dziwaczne anegdotyczne opisy, których używamy, aby recenzje były mniej nudne :).

Redcon1 to zupełnie nowa firma suplementująca, która najwyraźniej nigdy nie przyjęła słowa „ skromność ”.

Sprawdź ich przedtreningówki na przykład: TOTAL WAR .

Etykieta maluje obraz czystej maszyny do zabijania! I tak, po wzięciu tego złego chłopca dokładnie to kończy się w naszej recenzji.

Ale czy naprawdę możesz ich winić?

Redcon1 został założony przez poprzednich bigwigów BlackStone Labs.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony, Blackstone Labs słynie z „formuł wykonanych przez chemików partyzanckich”, takich jak absolutnie szalony trening Dust Extreme Pre .

Biorąc pod uwagę ten repertuar założycielski, czego jeszcze możesz się spodziewać?

Na dobre lub na złe wypiliśmy ochłodę i oto nasza hardcorowa przygoda przed treningiem Total War.

Total War Szybki przegląd: Total War w żadnym wypadku nie jest uniwersalnym typem przedtreningówki. Stymulanty w tym przedtreningowym są szalone i nie ma tu ani jednego składnika, który by je wygładził lub dodał euforycznego efektu radości. Nie, to czysta WOJNA. Co to znaczy? Cóż, miłośnicy kofeiny o mega-hardcore’u 300+ mg pokochają to. Dla wszystkich innych najlepiej zacząć od połowy porcji.

Szybkie mocne strony: Bardzo wysokie stymulanty (dla tych, którzy to lubią) i dobra dawka jabłczanu cytruliny i beta-alaniny.

Szybkie słabości: zbyt dużo kofeiny dla 70% użytkowników, brak składników do wygładzenia po działaniu stymulującym. Prawdopodobnie sprawi, że będziesz musiał uderzyć w Johna wkrótce po zażyciu, bądź na to gotowy.

Jak wziąć Redcon1 Total War: Ten trening przedchodzi bardzo szybko. Poświęć 15 minut przed podniesieniem, a będziesz gotowy do rakiety. Poważnie, zacznij od połowy miarki, jeśli nie jesteś stymulantem.

Czynniki rankingowe Total War Review

Efekty energetyczne: 8,5 / 10 klasy Berserkera

Stymulanty w tym przed treningiem nie są siłą do niedoceniania. Każda porcja Total War niesie ze sobą 350 mg kofeiny, 150 mg AMPiberry (zdecydowanie NIE DMHA), teobrominy i Naringin. Co sprawia, że ta kombinacja jest jeszcze bardziej szorstka na krawędziach i sękata, to że nie widać L-teaniny ani Macuna Pruriens! Oznacza to, że energia jest surowa, a szał wypełniony niczym zakładnicy.

Efekty siły: 8/10 Ulepszenie neuronowe (Meth, Właściwe?)

Stymulatory w Total War przywracają żywe wspomnienia dzięki DUST Extreme oraz Finaflex Stimul8. Zasadniczo jest to jak robienie mety, ale społecznie akceptowalna politycznie poprawna meta… Więc komplementujesz swoje zyski.

Efekty wytrzymałościowe: 7/10 Bądź uwodniony Moi przyjaciele

W tym przedtreningowym jest bardzo mało wybaczenia, więc gdy tylko pobudzą cię stymulanty, gotowe. Z punktu widzenia wytrzymałości, pozostawanie uwodnionym powinno utrzymywać dobre czasy, chyba że masz atak serca spowodowany zbyt silnym toczeniem się na używkach. Całkowicie uzasadnione.

Efekty awarii / następstw: 7/10 Jesteś skończony, ale to jeszcze nie koniec, kochanie

Zazwyczaj w przypadku treningu przedtreningowego, który sprawia, że potem #rekt, dajemy mu niższą ocenę, ale jak pokonujesz PWO o nazwie TOTAL WAR za bycie hardkorowym? Prawidłowa odpowiedź brzmi: nie. Tak, prawdopodobnie rozbijesz się, jeśli będziesz ciężko pracował, miał niską tolerancję, nie pił wystarczającej ilości wody lub jeśli jest poniedziałek. Ale to wojna, nikt nie wraca do domu w jednym kawałku.

Smak: 7,5 / 10 W porządku

Zazwyczaj przed treningiem zawierające sukralozę smakuje lepiej niż ten, ale przynajmniej smakuje lepiej niż NutraBio PRE.

Cena / Wartość: 7,5 / 10 Ten sam kij, inna marka

Mogło być gorzej, ale zawsze mogło być lepiej.

Podobne produkty:

  • Mówiąc wprost, Dust Extreme jest bardzo porównywalnym narzędziem (po co ciężko pracować, gdy możesz zgrać formułę poprzednich marek?)

i

Wnioski z przeglądu: 7,6 Stim-Junkie Nie obchodzi mnie to!

Ogólnie rzecz biorąc, ten przedtreningówka może być lepsza na wiele sposobów. Ale nie do tego dąży ten trening przed treningiem. Zamiast tego Total War to celebracja pobudzających marihuany, która gwarantuje wyciśnięcie adrenaliny z nietolerancji kofeiny. W końcu to wojna.

NotranslationZdjęcie do @ b_man-journey.

Podsumowanie po zakończeniu wojny

Ogólnie rzecz biorąc, Total War zapewniła partii zbyt dużo siły ognia.

Jeśli planujesz podnoszenie ze swoimi przyjaciółmi i posiadanie złego czasu x-hyper, to Total War będzie dobrym dodatkiem do dnia.

Również jeśli jesteś prostym stymulantem, możesz wziąć to solo przed treningiem jak szef. Wybryk.

Niech jednak wiadomo, że ten przedtreningowiec jest przeciążeniem stymulującym. I szczerze mówiąc, nie musisz brać tak dużo kofeiny, aby uzyskać dobry wzrost.

Ale nie będziemy winić Redcon1 za to, że jest Redcon1, o ile są szczerzy. Przynajmniej teraz wiemy… Naszym pierwszym doświadczeniem z Redcon1 było przejście do Fade Out i to była niesamowita podróż. Poważnie.

Jeśli wziąłeś Redcon1 Total War lub masz coś do powiedzenia na temat naszej przebiegłej gry słownej, skomentuj poniżej i przygotuj się na upieczenie.

PS: Redcon1 ma wiele smaków.

Redcon1 Total War PWO

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *