Menu

Neurocore vs. Nano Vapor – Recenzje suplementu przedtreningowego

Oto porównanie suplementu przed treningiem Neurocore vs. Nano Vapor, oba wyprodukowane przez Muscletech . Ta recenzja suplementu jest dostarczana wyłącznie przez bloga Best Workout Supplements, prowadzącego oficjalną listę 10 najlepszych suplementów przed treningiem dla mężczyzn .
Ten post został zainspirowany przytłaczającymi prośbami, które otrzymaliśmy z prośbą o porównanie tych dwóch potężnych ćwiczeń przed treningiem. Ponadto jest to odpowiedź wielu fanów pytających, dlaczego Nano Vapor pojawił się na liście 10 najlepszych treningów, a nie Neurocore. Pomijając więc niezliczone recenzje, które gromadzimy, podejmując ostateczną decyzję na liście 10 najlepszych; oto faktyczne, definiowalne dowody wskazujące na różnice między tymi dwoma wspaniałymi suplementami przedtreningowymi!

Uwaga: jeśli przewiniesz w dół, znajdziesz nasze poprzednie porównanie między poprzednią wersją Neurocore a wersją Nano Vapor. Ponadto możesz przeczytać naszą recenzję Vapor X5 tutaj, w której porównujemy Vapor X5 Next-Gen z Neuro i Ripped.

Różnice między Neurocore a Vapor 5X (aktualne wersje)

Jeśli obraz jest wart tysiąca słów, to sprawi, że różnice między Neurocore a Vapor 5X Next-Gen całkiem wyraźne.

Jak widać, Neurocore to szablon minimalistów, na którym zbudowano Vapor 5X.

Pomyśl o Neurocore jako tanim, podstawowym modelu, podczas gdy Vapor 5X jest bardziej specjalistyczną i droższą wersją.

To prawda, że żadna z nich nie jest premium.

Obie te formuły zmieniły postać z poprzednich (i lepszych) receptur, jak widać poniżej…

Poprzednie porównanie starych wersji Neurocore i Nano Vapor

Porównanie składników Neurocore i Nano Vapor przed treningami

Zaczniemy od najsilniejszych dostępnych dowodów na określenie różnicy między treningami Muscletech Neurocore i Nano Vapor – składnikami. Poniżej przygotowaliśmy przybliżone, ale skuteczne porównanie etykiet składników. Na tym rysunku zidentyfikowaliśmy podobieństwa i różnice.

Jak widać powyżej, przedtreningowy Nano Vapor zawiera prawie wszystkie składniki w Neurocore, z wyjątkiem DMAE (stymulant) i zmiany źródeł kreatyny. Różnicę tę zauważyli użytkownicy Neurocore, szczególnie odczuwając natychmiastową dostępność HCl kreatyny i skupienie na DMAE.

Nasza analiza między treningami Nano Vapor i Neurocore

Oprócz tego, że zawiera ponad 90% tych samych składników, które znajdują się w Neurocore, Nano Vapor zawiera także – bezwodną betainę, kweretynę, taurynę, kwas L-asparaginowy i monohydrat kreatyny.

Różnica może nie wydawać się ogromna, ale wyjątkowe składniki Nano Vapor wspierają czystszą produkcję energii poprzez wsparcie metabolizmu. Ponadto betaina i monohydrat kreatyny wspierają wzrost mięśni bardziej niż Neurocore. Wszystko to i więcej prowadzi do stworzenia listy Nano Vapor, a nie Neurocore.

Obecnie uważamy, że Nano Vapor jest jednym z najlepszych typów przedtreningowych dla mężczyzn próbujących spalić tłuszcz i jednocześnie budować mięśnie. Z naszego doświadczenia dotyczącego przyjmowania Nano Vapor wynika, że odczuwa się uczucie „ogrzewania”, którego nie znajdziesz w innych treningach przed treningiem. Ta aktywność termogeniczna powoduje więcej spalonych kalorii i ogólnie inne wrażenia treningowe. Z drugiej strony nie możemy zapominać, że Neurocore jest niezwykle silnym przedtreningiem, który ma bardzo małą porcję. Każdy z tych treningów ma swoje zalety.

Te dowody, obok niezliczonych recenzji przedtreningowych i referencji kulturystów w Stanach Zjednoczonych, pokazują, jak uszeregowaliśmy te przedtreningówki. Z przyjemnością udzielimy Ci tych informacji i mamy nadzieję, że skontaktujesz się z nami w przyszłości, aby uzyskać najlepsze recenzje, porównania i rankingi suplementów treningowych. Zapoznaj się z resztą naszej strony; mamy wiele do zaoferowania.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *