Menu

Przegląd Staunch PRE Zero-Stim

PRE Zero-Stim to nie kofeina przed treningiem, którą regularnie bierzesz, to na pewno. Dzięki tym rzeczom pompa jest zawsze wybitna. Po wzięciu miarki pompa jest wybitna. Po uderzeniu ciężarkami naciśnij na ławkę i usiądź gotowy do pracy – pompa jest znakomita. Zasadniczo, bez względu na to, co robisz, pompa będzie pędzić po twojej myśli.

To było nasze doświadczenie i jesteśmy tutaj, aby się z tobą podzielić. Alternatywnie, jeśli masz ochotę na stymulanty, sprawdź sygnaturę Staunch Koala Freak. Ale jeśli nie chcesz tego poziomu szaleństwa, zastanów się nad Staunch Pre Original jako szczęśliwym medium.

Zaskakujący rozkład składników zerowych

Rzućmy okiem na składniki w Staunch Zero-Stim. Co to za opakowanie tej formuły?

Power-Packed Pump Matrix

Jabłczan Cytruliny 6 gramów – Jabłczan L-Cytruliny jest obecnie najwyżej ocenianym boosterem tlenku azotu, jeśli chcesz zwiększyć swoją pompę, jednocześnie poprawiając siłę i wytrzymałość. Dla tego składnika 6 gramów to powszechnie akceptowana i przetestowana w laboratorium i prawdziwa dawka.

Nitrosigine 750 mg – Nitrosigine to hybryda argininowo-krzemianowa o większej stymulacji tlenkiem azotu niż sama L-arginina. Jest to spora dawka, którą należy uzupełnić wraz z jabłczanem cytruliny!

Agmatine Sulfate 750 mg – Jakby induktorów pompowych nie można było ustawiać wyżej, mamy Agmatine Sulfate, który dodaje szalonej szaleństwa formuły. Ponownie, 750 mg… Nie twoi dziadkowie 500 mg.

L-Norvaline 125 mg – Aby zmaksymalizować wszystko, mamy unikalną anty-arginazę L-Norvaline. To, co robi to, to zapobieganie rozkładowi L-argininy w organizmie na odpady. Oznacza to, że będzie więcej L-argininy dostępnych do produkcji tlenku azotu, również przez dłuższy okres czasu!

Macierz siły

Betaina Bezwodna 1500 mg – Betaina jest stosunkowo niedocenianym składnikiem, który promuje wzrost mięśni przede wszystkim poprzez nawodnienie komórek mięśniowych. To również tworzy pompę mięśniową niezależną od tlenku azotu, która pomoże Ci wyglądać świetnie i zwiększyć wytrzymałość! Pod względem siły stwierdzono, że betaina zwiększa ją z czasem.

Orotic Acid 1000 mg – Orotic Acid to rzadziej stosowany suplement kulturystyczny, który kiedyś uważany był za prawdziwą witaminę – B13. Teraz wiemy, że to nie jest witamina. Ma to jednak pewne zalety. Należą do nich pomoc w metabolizowaniu innych witamin z grupy B, zdrowie serca i zdrowie wątroby. Ponadto kwas orotyczny może zmniejszyć wyczerpanie witaminy B12, pozwalając na czerpanie korzyści przez dłuższy czas pomimo niskiego spożycia.

Niszczenie energii i tłuszczu

Winian L-karnityny 1000 mg i acetylo-L-karnityna HCL 500 mg – L-karnityna zawiera długą listę korzyści. To, co nas interesuje, to wsparcie metabolizmu zarówno spalania energii, jak i tłuszczu. Formuła L-karnityny w Staunch Zero-Stim wynosi 1500 mg i jest większa niż wiele samodzielnych suplementów L-karnityny.

N-Acetylo-L-tyrozyna 500 mg – NALT (N-acetylo-L-tyrozyna) jest bardziej rozpuszczalną postacią aminokwasu L-tyrozyny. Podczas gdy L-tyrozyna jest prekursorem zdrowych hormonów, takich jak dopamina i noradrenalina, L-tyrozyna może również łagodzić zmęczenie związane z brakiem snu. Pomaga to zachować czujność na siłowni, bez potrzeby stosowania kofeiny.

Gamma Butyrobetaine Ethyl Ester HCL 15 mg – Ten długo nazwany związek jest prekursorem L-karnityny i uważa się, że naturalnie podnosi poziom L-karnityny w organizmie. Prowadzi to do tych samych korzyści wymienionych powyżej dla L-karnityny.

ThermoDiamine 10 mg – ThermoDiamine jest ekstraktem z drzewa Evodia i, według naszego zainteresowania, może zmniejszyć pobieranie tłuszczu z organizmu. Ponadto zasugerowano ekstrakt z drzewa Evodia, aby wspomóc pełny zestaw chorób, od migreny po zdrowie serca.

Nasze doświadczenie na siłowni

Staunch Zero-Stim jest zdecydowanie wysokiej jakości suplementem przedtreningowym bez kofeiny (tak, dodamy go do naszej najlepszej listy przedtreningowej bez stymulacji, gdy wyślesz nam więcej recenzji). Kiedy po raz pierwszy go wzięliśmy, nie zauważyliśmy zwiększenia energii ani nic podobnego. Ale kiedy dotarliśmy na siłownię i zaczęliśmy pracę… Było poczucie siły i kompetencji mięśni wraz z przytłaczającą pompą!

Przez cały czas, gdy recenzowaliśmy Staunch Zero-Stim, nocowaliśmy. To nie był zwykły podnośnik nocny… To był podnośnik nocny po zdradzieckich dniach pracy wypełnionych kofeiną, aby przetrwać. Ale potem, w nocy, kofeina została przecięta i wyprostowaliśmy się z Staunch Zero-Stim.

Raz po raz odkryliśmy, że przyjmowanie Zero-Stim nie dawało nam energii przed podnoszeniem, jak to robi typowy przed treningiem… Dało nam poczucie naturalnej energii i poważnej mocy po rozpoczęciu treningu. To najlepszy sposób na opisanie tego i było niesamowite.

Tak długo, jak możesz być swoim własnym kick-starterem, Staunch Zero-Stim będzie działał jak V12 przez cały trening z szaloną pompą i mocą.

Uwaga: Jeśli naprawdę chcesz podkręcić trening podczas Staunch Zero-Stim – rozpocznij swoją podnoszenie od lekkiej i wysokiej liczby powtórzeń, aby zbudować pompę. Ta pompa będzie Ci towarzyszyć przez cały trening i do końca nocy. To jest… Niesamowite.

Ostateczny werdykt: zagorzała weryfikacja zerowej stymulacji

Aby uzyskać stymulant przed treningiem, Staunch Zero-Stim przybija paznokcie. Doświadczenie jest naprawdę wyjątkowe i zależy od rodzaju marki, którą chcesz wspierać.

Ale poza tym spójrz tylko na składniki, a następnie porównaj je z innymi na rynku… Nie ma porównania. Staunch Zero-Stim jest pełen wartości, a za 40 USD za wannę jest również w rozsądnej cenie, biorąc pod uwagę ogromną matrycę pompy. Ręce na dół. Te rzeczy są w 100%. Możesz go znaleźć na stronie www.StaunchNation.com , a po wypróbowaniu go i pokochaniu… Pamiętaj, aby opublikować go na swoim Instagramie i powiedzieć, że BWSB przykuł cię solidną rekomendacją! Żyjemy po to!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *