Menu

Nutrex Outrage Review

Oburzenie jest jednym z dwóch przedtreningów wykonanych wyłącznie przez firmę Nutrex, firmę, którą możesz zapamiętać z powodu wcześniejszego ciężkiego uderzenia przedtreningowego – HemoRage. Z dwóch aktualnych przedtreningówek Outrage ma mniej kofeiny, ale więcej nootropowych pomocników energii mentalnej, a także matrycę pompy na bazie argininy / glicerolu. Z drugiej strony Outlift (inny przedtreningowy trening Nutrex) ma dwa razy więcej kofeiny i ogromną matrycę pompy cytruliny 8 g z BCAA.

Możesz zobaczyć wszystkie różnice między tymi treningami na stronie: Nutrex Outlift vs Outrage Pre Workouts.

Tutaj, na tej stronie, zanurzymy się głęboko w treningu Nutrex Outrage i przedstawimy wszystkie szczegóły i doświadczenia związane z tym suplementem.

Recenzja Nutrex oburzenie przed treningiem

Obrażenie przed treningiem Nutrex to zaskakująco potężny przedtreningowy mikro-porcja, który pojawia się w ilości poniżej 5 gramów na miarkę. Nie jest obezwładniony kofeiną ani kreatyną i nie jest też zawyżony. Zamiast tego, Outrage zawiera skuteczną porcję wytwarzającą pompę glicerolu HydroMax z Nitrosigine argininą w połączeniu z kofeiną wytwarzającą energię i nootropowymi Hordeniną oraz L-tyrozyną N-acetylo. Otóż to.

Ta formuła ma swoje zalety jako skuteczne doświadczenie, ale jednocześnie nie jest wycinana z innego materiału do budowania maksymalnej ilości mięśni. Zamiast tego zasadniczo tworzy intensywne doświadczenie przedtreningowe oparte na pompie w mniejszej porcji. Oczywiście to nie znaczy, że ci to nie pomoże.

Doświadczenie oburzenia w siłowni Nutrex

Podczas recenzowania Oburzenia mieliśmy świetne doświadczenie. Matryca pompy była na miejscu, a energia, którą daje ten przedtreningówka, jest czysta i nie obezwładnia kofeiny jak wielu obecnie. W szczególności naprawdę zauważysz pompkę do tego przedtreningowego dnia w klatce piersiowej. Jest potężnie potężny.

Po drugiej stronie monety kompleks energetyczny jest czysty, ale bardzo skupiony. Ci z was, którzy są przyzwyczajeni do przyjmowania silnych stymulantów przed treningami, mogą nie uzyskać pełnego efektu. Ale dla przeciętnego użytkownika przed treningiem lub nowego użytkownika przed treningiem – oburzenie jest odpowiednie pod względem energetycznym.

Składniki oburzenia

Glicerol HydroMax

65% glicerol Hydromax jest obecnie standardem rynkowym dla suplementów na bazie glicerolu , co znacznie przewyższa klasyczny monostearynian glicerolu. Gdy glicerol dostanie się do organizmu, zwiększa nawodnienie międzykomórkowe, a także krew. To z kolei powoduje znaczną pompę i optymalizuje objętość i unaczynienie mięśni. Oba uważa się za poprawiające wydajność i wzrost.

HydroMax nie tylko dostarcza więcej glicerolu do organizmu, ale HydroMax jest bardziej stabilnym wektorem gliceryny, który zapewnia dłuższą żywotność suplementu po otwarciu.

Nitrozygina Arginina

Nitrosigine to opatentowany składnik sportowy, który składa się z argininy przyłączonej do krzemu. Stwierdzono, że ta kombinacja zwiększa poziomy tlenku azotu w ciągu 30 minut i do 3 godzin. W połączeniu z HydraMax, podobnie jak podczas tego treningu, osobiście doświadczyliśmy ogromnych pomp.

N-acetylo-L-tyrozyna

L-tyrozyna jest aminokwasowym prekursorem dopaminy i noradrenaliny. Uzupełniając L-tyrozynę, tworzysz pulę L-tyrozyny, która pozwala na wytworzenie większej ilości dopaminy i noradrenaliny, bez ryzyka wyczerpania. N-acetylo-L-tyrozyna jest bardziej rozpuszczalną i biodostępną formą L-tyrozyny i poprawia wychwyt.

Hordenina

Podobnie jak synefryna, Hordenina powoduje działania podobne do adrenaliny, które sugerują zwiększenie energii, wydajności i metabolizmu tłuszczów. Kompletny mechanizm tego wszystkiego nie jest jeszcze w pełni zrozumiały.

Wniosek o oburzenie

Oburzenie to skuteczny przedtreningówka, która zapewnia wspaniałe wrażenia na siłowni. To nie jest najlepszy trening przed spalaniem tłuszczu ani najlepszy trening przed budowaniem mięśni – ale to wysokiej jakości suplement, który spodoba ci się. To dla nas bardzo ważne, biorąc pod uwagę fakt, że większość treningów wstępnych uznajemy za ust. Oburzenie nie jest złe!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *