Menu

Przegląd przekleństwa PWO

Klątwa przegląd przed treningiem

Curse by Cobra Labs to szeroko stosowany suplement przedtreningowy, który można łatwo znaleźć w każdym sklepie z kulturystyką. Jest szalenie tani, łatwy do zdobycia i ma śmiałe twierdzenia; ale czy Klątwa jest dobra? Tutaj przedstawimy naszą recenzję klątwy, dostarczoną bezpośrednio od właściciela bestworkoutsupplementsblog.com.

Recenzja Curse Pre Workout

Przegląd Klątwy

Recenzja przed treningiem Klątwa okazała się trudną sprawą, o czym wkrótce się przekonacie. Z jednej strony mamy wstępny trening, który da ci trochę skupienia i energii; dokładnie to, czego chcą niektórzy ludzie. Ale z drugiej strony … Mamy przedtreningówkę, która prawdopodobnie nie pomoże ci przybierać mięśni, nie pomoże spalić tłuszczu i naprawdę nie wzmocni cię. Jednak twierdzi, że jest to najlepszy przed treningiem…

Klątwa to skóra i kości przed treningiem

Jakkolwiek na to nie spojrzysz, klątwa jest minimalistycznym suplementem przedtreningowym . Z każdą porcją otrzymujesz nieco ponad 4 gramy aktywnych składników, które w połączeniu ze smakowymi i sztucznymi barwnikami stoją do około 5 gramów. Oto, co otrzymujesz:

  • 3 gramy – beta-alanina, monohydrat kreatyny i kwas cytrynowy
  • 1 gram – L-Cytrulina i Arginina AKG
  • 145 miligramów – kofeina
  • 2 miligramy – ekstrakt z liścia oliwnego
  • Otóż to! Przybiło to?

Dla niektórych tak. Ale dla prawdziwych kulturystów kochających przed treningiem, którzy chcą wsparcia ergogenicznego, nie jesteśmy do końca zadowoleni. Nie jesteśmy zadowoleni, ponieważ to wszystko jest dekoracja, nie ma znaczenia dla badań klinicznych i po prostu nie niosła zbyt dużej masy na siłowni.

W mojej osobistej, ale doświadczonej opinii, dawki tego dodatku nie są wystarczająco wysokie, aby cokolwiek zrobić. Zawartość kofeiny jest na miejscu, ale reszty brakuje. Kiedy osobiście wziąłem klątwę, nie doświadczyłem typowych efektów, których oczekiwałem od zalecanych suplementów przedtreningowych .

Przez 50 porcji wziąłem The Curse przed treningiem. Za każdym razem nie było naprawdę mrowienia, nie było pompy, nie było też poczucia dodatkowej mocy lub wytrzymałości. Pod koniec dnia Klątwa była energią i skupieniem w słodkim, głęboko zabarwionym napoju.

Prosty, przedtreningowy kofeina

To nie znaczy, że Klątwa jest bezwartościowa lub powinna zostać odrzucona z góry. Ale musimy dostosować naszą perspektywę Klątwy i rodzaj jej suplementu. Klątwa nie jest najlepszym treningiem przed treningiem; przynajmniej nie jest to dla mnie i moich pracowników. Czym jednak jest Klątwa, jest łatwym sposobem na zdobycie energii do ćwiczeń. I właśnie tego szukają niektórzy ludzie.

Klątwa jest dla tych, którzy chcą lekkiej energii przed treningiem

Są ludzie, którzy bardzo polubią Klątwę, a może to obejmować ciebie. Na początek, jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś przed treningiem – pokochasz klątwę! Będzie to jak twój pierwszy czerwony byk… Jeśli chcesz tylko odebrać ze swojego przedtreningówki i naprawdę nic więcej – polubisz klątwę. Jeśli nie znosisz mieszania dużej ilości proszku i lubisz, gdy twoje treningi smakują naprawdę słodko – polubisz klątwę. Ale zawsze jest tyłek.

Prostym faktem jest to, że większość kulturystów chce przynajmniej trochę więcej przed treningiem. Czy to zbyt wiele, aby poprosić o kliniczną dawkę L-cytruliny? Czy to zbyt wiele, aby chcieć trochę BCAA lub czegoś ergogenicznego? Nie, nie jest; i cały czas jest dostarczany w innych suplementach.

To prowadzi nas do ostatecznego streszczenia naszego przeglądu przedtreningowego The Curse… Jeśli to Twój pierwszy przedtreningowiec, twój nowy przed treningiem lub jesteś sceptyczny z jakiegoś dziwnego powodu – klątwa da ci energię, którą potrzebujesz swoją grę na siłowni.

Jeśli zastanawiasz się nad otrzymaniem Klątwy, bo lubisz dobrą pompę i inne korzyści z treningu przed treningiem poza kofeiną; nie usłyszysz, że polecamy ci ten trening przedtreningowy. Po prostu czegoś brakuje, pragnienie pozostało niespełnione i powód do zbadania innych opcji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *