Menu

Magnum Mimic Review

Jako kulturysta, dieter lub sportowiec; wszyscy mamy różne cele końcowe. Aby zniszczyć, wykonać maksymalnie lub zbudować i zrobić jedno i drugie. Ale pomimo tych różnic jest jedna rzecz, która zawsze pozostaje taka sama, wykorzystanie węglowodanów. Dieter chce, aby węglowodany nie zamieniły się w tłuszcz, sportowiec chce, aby węglowodany przywróciły zapasy glikogenu na następne wydarzenie, a kulturysta chce tego, co najlepsze z obu światów.

Niezależnie od tego, jak to ujmujesz, tak jak na to patrzysz – każdy, kto zarządza swoim ciałem poprzez ćwiczenia i dietę, chce więcej węglowodanów wchodzących do komórek mięśniowych, a mniej węglowodanów do komórek tłuszczowych. Gdyby tylko było coś, co mogłoby to zrobić. Zaczekaj. Mamy Mimic firmy Magnum Nutraceuticals.

Mimic jest bardzo wyjątkowym suplementem iz tego powodu ta recenzja została przygotowana nieco dokładniej. To coś dobrego. To dobrze, ponieważ Mimic jest jednym z tych suplementów, który działa lepiej niż inne klasy suplementów. Więc tutaj omówię każdy szczegół, którego doświadczyłem podczas recenzowania Mimica, a także przyjrzę się formule. No to ruszamy.

Magnum Mimic Review – Suplement do podziału na węglowodany

Na początek Mimic był czystą przyjemnością. Wychodząc ze wskazówek, wziąłem Mimic przed posiłkiem po treningu, a także przed moim największym posiłkiem dnia w dni wolne. W ten sposób przyswajałem więcej składników odżywczych i pakowałem więcej węglowodanów bezpośrednio do mięśni niż kiedykolwiek wcześniej. Trudno to wytłumaczyć.

Kilka godzin po posiłku mogłem to poczuć. Pompa mięśniowa obciążona węglowodanami. Zwłaszcza w mojej górnej części klatki piersiowej i bicepsie było uczucie ucisku i sytości prawie porównywalne z pompą. To nie była pompa, to było całkowite wchłanianie glikogenu, co jest niesamowite.

Ten zwiększony wychwyt węglowodanów w moich mięśniach doprowadził do niesamowitych treningów podczas przyjmowania leku Mimic. Na siłowni było więcej energii, więcej mocy i bardzo przyjemny efekt pochylenia, ponieważ moje posiłki stały się znacznie bardziej obciążone mięśniami niż w porównaniu do przeszłości.

  • Zwiększona pełnia mięśni i strzępy
  • Poprawiona wydajność na siłowni: siła, wytrzymałość, motywacja
  • Uczucie lepszego bilansu glukozy we krwi – lepsza ostrość, mniejsze zmęczenie posiłkiem
  • Utrata tłuszczu w ciągu życia suplementu
  • Lepsza wrażliwość na insulinę podczas i po suplementacji

Jak to działa – Co naśladuje

Mimic składa się ze składników, które naturalnie zwiększają wrażliwość na insulinę, a także składników poprawiających pobieranie składników odżywczych do organizmu. Dzięki poprawie samej wrażliwości na insulinę ciało jest znacznie bardziej reaktywne na Twój posiłek węglowodanowy i szybko dzieli te węglowodany na komórki mięśniowe. To omija utrzymywanie się węglowodanów, co może prowadzić do przejścia tłuszczu albo przez pobieranie wątroby, albo przez bezpośrednie pobieranie komórek tłuszczowych.

Jiaogulan – klinicznie wykazano, że poprawia wrażliwość na insulinę u pacjentów z cukrzycą typu II. Cukrzyca typu II jest związana ze słabą aktywnością receptora insuliny. U zdrowych osób zwiększa to wrażliwość na insulinę i pomaga ominąć pobieranie węglowodanów przez komórki tłuszczowe.

Berberyna – poprawia zdolność komórek mięśniowych do dostarczania węglowodanów i innych składników odżywczych do magazynowania glikogenu. Może również poprawić wrażliwość na insulinę.

Kwas alfa liponowy R + – Pomaga między innymi w szybkim pobieraniu węglowodanów z krwiobiegu i poprawia sygnalizację insuliny.

Cinnamomum Cassia 8: 1 i Chrom 454 – Dwa unikalne źródła biodostępnego chromu, który, jak stwierdzono, pomaga transportować węglowodany do komórek mięśniowych poprzez kofaktor. Może również pomóc w syntezie glikogenu.

Wiele z tych składników jest codziennie stosowanych przez kulturystów, dietetyków i sportowców w celu lepszego umiaru węglowodanów. Jeśli jednak połączysz je w taki sam sposób jak Mimic – nabierze to zupełnie nowego efektu. Dzięki Mimic wystarczy wziąć od jednej do dwóch tabletek na kilka minut przed jedzeniem, aby uzyskać wszystkie korzyści płynące z lepszego podziału węglowodanów. W innych scenariuszach może to być ciągły wysiłek.

Wniosek dla Mimic autorstwa Magnum Nutraceuticals

Dopóki nie wziąłem Mimica, nie rozumiałem, co to znaczy mieć tak wysoką skuteczność w dzieleniu węglowodanów. Teraz widzę, że suplementacja Mimicem będzie bardzo korzystna w konkurencyjnych porach podnoszenia w roku. Niezależnie od tego, czy będzie to zimowa bryła, letnie strzępy, czy po prostu pokazanie mojego partnera do podnoszenia – Mimic jest poważnym sojusznikiem, który pomoże ci osiągnąć twoje cele.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *