Menu

ALTIUS Pre Workout Review

Niedawno mieliśmy przywilej podnoszenia ciężarów z Altius – dużym przedtreningiem Jacked Factory przygotowanym specjalnie dla kulturystów. Od pierwszego razu po tym treningu do ostatniej porcji Altius zapewniał dość mocne i skoncentrowane wyciągi, które przewyższyły wiele „przeciętnych” treningów, które przeprowadziliśmy w przeszłości; zarówno na siłowni, jak i poza nią.

W porównaniu do innych przedtreningowych ćwiczeń Jacked Factory, Nitrosurge , Altius jest dużą dawką jabłczanu l-cytruliny przed treningiem. Ale to nie jedyny profit, jaki przynosi na stole.

Poniżej omówimy, dlaczego Altius jest przyzwoitym przedtreningiem, dlaczego jest dobrym przykładem opartego na pompie i opartego na zdrowiu przedtreningowca, takiego jak te z najwyższej listy przedtreningowej .

Dlaczego składniki w Altius mają sens?

Preparat w Altius jest zaskakująco prosty, ale bardzo skuteczny. Jedynym powodem, dla którego nie widzimy więcej takich preparatów, jest to, że są drogie i można je tanio zastąpić składnikami, które w rzeczywistości nie budują mięśni, ale „czują się dobrze”. Na szczęście jest to prawdziwy trening przedtreningowy.

Recenzja Altius autorstwa Jacked Factory

Aby pozbyć się składników zawartych w Altiusie, mamy jabłczan L-cytruliny.

Osiem pełnych gramów (to więcej niż niektóre przedtreningówki w całości). Cechą szczególną jabłczanu L-cytruliny jest to, że jest promotorem tlenku azotu, jest wykorzystywany przez organizm do pozyskiwania energii i klinicznie udowodniono, że zwiększa moc, wytrzymałość i wzrost mięśni u kulturystów. Oczywiście jabłczan L-cytruliny jest obecny w wielu innych treningach przed treningiem, często nie w klinicznie skutecznej dawce. Jacked Factory stosuje odpowiednią dawkę.

Następnie mamy duże dawki sprawdzonych budowniczych mięśni: kreatyny, betainy i beta-alaniny.

Istnieje kilka sposobów, dzięki którym kreatyna nie tylko zwiększa siłę nawet o 25%, ale także promuje fizyczną syntezę tkanki mięśniowej. Uwielbiamy te rzeczy. Chociaż przyjmowanie kreatyny przed treningiem nie jest najlepszym przykładem użycia dla każdej osoby.

Następnie betaina. Betaina jest budowniczym mięśni. W każdym czytanym badaniu dotyczącym betainy suplementacja do 2,5 gramów powodowała wzrost mięśni o około 4-6 funtów w ciągu 2 miesięcy. Może ci się to nie wydawać dużo, ale biorąc pod uwagę kulturystów znacznie zmniejszone zawartości tłuszczu w tym samym czasie – jest to ciężkie uderzenie.

Beta Alanine, lepiej uwierz, że to też jest w tym przedtreningowym (i dużo tego). Wspaniałą rzeczą w beta-alaninie jest to, że zapobiega ona wielu uszkodzeniom w ciele; dzięki czemu zyski będą nadal silne. W szczególności beta-alaninę można przekształcić w karnozynę. Podczas intensywnych ćwiczeń poziom karnityny intensywnie spada. Dzięki suplementacji beta-alaniną zapobiegasz temu spadkowi, który pozwala na lepszą wytrzymałość, siłę, a ostatecznie wzrost mięśni.

Wreszcie w formule Altius mamy składnik energetyczny: kofeinę, alfa-glicerolową fosforylocholinę i prawdziwą witaminę B12 (metylo-kobalaminę).

To właśnie eufemistycznie kopnie cię w tyłek i to mocno! Zwiększenie kofeiny w Altius jest ogromne, o tym, co znajdziesz u pana Hyde’a lub Nitraflex; ale tak naprawdę wyróżnia go dodatek Alpha-GPC i prawdziwy B12. Dodanie obu powoduje, że energia napędzana kofeiną przenosi te drgania do absolutnego skupienia na wizji tunelu i głodu ciężarów. Przez cały czas będziesz mieć ogromne pompy L-cytruliny obecne wraz z wytrzymałością beta-alaniny… To idealna burza dla miłośnika kofeiny, a przynajmniej tego doświadczyliśmy z pierwszej ręki.

Recenzja Altius Pre Workout

Jak to przełożyło się na nasze wspaniałe wyciągi na siłowni

Raz za razem testowaliśmy ten trening przed treningiem, aby upewnić się, że jego jakość była spójna i prawdziwa. Dzięki temu procesowi mieliśmy windę po wielkim liftingu.

Altius, szczególnie w podziale na treningi, to przedtreningówka dla kulturystów. Jeśli chcesz zbudować mięśnie i uzyskać świetną pompę, jest to konkurencyjny przed treningiem. Jeśli chcesz ćwiczyć cardio lub po prostu uzyskać „ton”; to prawdopodobnie nie jest dla ciebie. Ten przedtrening jest przeznaczony tylko do tworzenia ciał estetycznych i silnych. Testujemy to na dzień w klatce piersiowej, dzień na ramieniu, dzień na nogi i dzień na plecach; za każdym razem celowaliśmy.

Najlepszym sposobem, aby wyjaśnić, jak to jest ćwiczyć podczas przyjmowania Altius, jest powiedzenie, że to jak doświadczanie przyspieszenia na siłowni. Dosłownie, gdy wchodzisz na siłownię po tym treningu – czujesz się dobrze. Ale stary, kiedy zaczniesz już naprawdę podnosić i pompować krew z całą mocą gromadzącą się z jabłczanu l-cytruliny … To intensywne!

Werdykt w sprawie Altius autorstwa Jacked Factory

Najlepszy przegląd PWO w kulturystyce

Podsumowując, Altius otrzymuje naszą aprobatę jako wysokiej jakości przedtreningówka, która ma szczególnie zaletę, jeśli chodzi o promowanie pompy mięśniowej. Wszystkie porcje są klinicznie poparte, składniki są prawdziwe, i nie ma żadnych wypełniaczy, szkodliwych barwników ani sztucznych barwników.

Czy powinieneś to kupić? Cóż, minęło trochę czasu, odkąd Altius pojawił się na scenie, a teraz dostępnych jest całkiem sporo nowych porównywalnych treningów wstępnych. Najbardziej znanym z dostępnych przed Amazon treningami musiałby być przed treningiem Kris Gethins Pre-Kaged , który jest wart szczytu.

Niezależnie od tego, nie spiesz się, skorzystaj z naszych recenzji + rankingów i dokonaj najlepszego wyboru dla siebie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *