Menu

Laboratoria przezroczyste BCAA Glutamina

W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy zaszczyt recenzować przezroczystą glutaminę BCAA wraz z mnóstwem innych suplementów BCAA.

Nie trzeba dodawać, że BCAA Glutamina jest jedną z najlepszych opcji, naszym zdaniem, podsumowaną przez jej ranking nr 1 wśród 10 najlepszych proszków BCAA do wzięcia .

Więc co dokładnie sprawia, że BCAA Glutamina jest tak dobra, czego doświadczyliśmy i czy powinieneś zażywać? Staramy się to wszystko uwzględnić w naszej recenzji.

BCAA Glutamina kontra główne napoje aminokwasowe

Rozgałęzione suplementy aminokwasowe zajmują ciekawy zakątek rynku suplementów.

Wiemy, że BCAA są skuteczne. Ale nie odczuwamy ani nie widzimy efektów BCAA koniecznie w czasie rzeczywistym.

Oznacza to, że dobry marketing może naprawdę zwiększyć wartość placebo proszków BCAA.

Właśnie dlatego wiele marek koncentruje się na smaku lub niskiej cenie BCAA lub suplementu aminokwasowego, nie dzieląc się jednocześnie ilością rzeczywistych aminokwasów rozgałęzionych.

BCAA Glutamina jest dozowana, aby była skuteczna w jednej porcji

Wiele suplementów aminokwasów rozgałęzionych ma podobne składy z różnymi taktykami marketingowymi.

BCAA Glutamina jest wręcz przeciwnie.

Oznaczona z przodu BCAA glutamina pokazuje dokładne dawki składników, które dostajesz przy każdej miarce.

Każda pojedyncza porcja BCAA glutaminy zapewnia:

  • 8 000 mg przyjaznych dla wegan fermentowanych aminokwasów rozgałęzionych w stosunku 2: 1: 1.
  • 5000 mg czystej l-glutaminy.
  • 1000 mg ekstraktu z proszku kokosowego do elektrolitów.
  • 30 pełnych porcji na pojemnik

To może wydawać się zbyt uproszczone, a nawet nudne… Chodzi o to, że BCAA Glutamine dostarcza kompletną formułę BCAA, której większość „najlepiej sprzedających się” marek zupełnie nie spełnia.

Jest to ważne, ponieważ formuły BCAA, które nie są odpowiednie, nie działają.

Kopanie głębiej w składniki

Co robią te składniki? Tutaj wyjaśniamy, dlaczego są one ważne.

Aminokwasy rozgałęzione – 8 gramów

Nic dziwnego, że BCAA są w tym suplemencie, oczywiście jest to produkt aminokwasowy o rozgałęzionym łańcuchu. Jednak wyjątkowo wyjątkowa jest waga zawartych BCAA. 8 całych gramów. Jest to fenomenalne w porównaniu do 3-5 gramów jako średnia w branży (i znacznie mniej w suplementach w postaci tabletek).

Dlaczego to takie ważne? Cóż, dla początkujących w Europie elitarna drużyna rugby, przyjmująca 7,2 g BCAA dziennie, miała zmniejszone uszkodzenie mięśni i zwiększoną zdolność przenoszenia tlenu. Podczas badania użyto 2,2 g, 4,4 g, 6,6 gi 7,2 g, dawka 7,2 g dała najlepszą odpowiedź. Przezroczyste laboratoria przekraczają tę dawkę, aby zapewnić te korzyści. Zobacz studium tutaj .

Zapobieganie uszkodzeniom mięśni jest ogromne, a to ogromna korzyść z przyjmowania produktów BCAA. Badanie to tutaj wyjaśnia, jak podczas ćwiczeń, tłuszcz zwiększa metabolizm. Co ciekawe, ten sam wzrost metabolizmu tłuszczów powoduje również masowy katabolizm BCAA, który z czasem może prowadzić do uszkodzenia i marnowania mięśni. Oczywiście nie jest to coś, co trenujesz i ćwiczysz na siłowni. Dla nas najważniejsze jest budowanie mięśni i redukcja tłuszczu.

L-glutamina – 5 gramów

Glutamina jest najbardziej rozpowszechnionym aminokwasem w ludzkim ciele, a organizm ma nawet zdolność do samodzielnego wytwarzania tego aminokwasu. Ale dla nas wytężonych ćwiczących – poziom glutaminy we krwi może znacznie spaść z naszych wysiłków. To z kolei może mieć niewielki, ale zauważalny negatywny efekt.

Według tego badania suplementacja glutaminą u sportowców była w stanie zwiększyć zarówno zasadowość krwi, jak i hormon wzrostu (patrz tutaj). Ponadto w badaniu tym stwierdzono znacznie zmniejszone występowanie zakażeń u sportowców suplementowanych glutaminą w porównaniu z tymi, którzy tego nie robili.

Kokosowa woda w proszku – 1 gram

Woda kokosowa zawiera mikroelementy i elektrolity. Włączając proszek kokosowy do wody w tym BCAA, chodzi o to, że zapewnia on „zdrowe” korzyści z napojów sportowych.

Czego można oczekiwać od glutaminy BCAA

Jeśli zażywasz BCAA glutaminę przed treningiem lub w trakcie treningu, spodziewaj się znacznego wzrostu wytrzymałości. Dla niektórych może to wydawać się nawet wzrostem siły. Dla nas osobiście oba były zauważalne. Ponadto dla użytkowników przyjmujących BCAA Glutaminę przed, w trakcie lub po treningu – spodziewaj się krótszego czasu regeneracji i znacznie mniejszej intensywności DOMS.

Ostateczne wnioski na temat przejrzystej glutaminy BCAA

Suplementy BCAA na przestrzeni lat uległy znacznemu osłabieniu, nie można temu zaprzeczyć. Ale te suplementy były niedostatecznie dawkowane. Z drugiej strony, przezroczysta glutamina BCAA nie jest niedozowana.

Każda porcja BCAA glutaminy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć wytrzymałość i regenerację; oba z nich ostatecznie pozwolą Ci jednocześnie budować mięśnie i redukować tłuszcz.

Naszym zdaniem jest to solidny zakup dla osób poszukujących suplementu BCAA. Pod względem ceny jest dość zgodny z branżą, mimo że ma 2-3 razy więcej! Ten specjalny dodatek BCAA jest dostępny na stronie internetowej Transparent Labs, transparentlabs.com.

Zdobądź przejrzystą glutaminę BCAA

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *