Menu

Kompletny przewodnik uzupełniający Yohimbe

Odkąd firmy suplementujące zaczęły włączać Yohimbe do suplementów, pojawiły się kontrowersje.

Z jednej strony monety Yohimbe to tani i stosunkowo skuteczny środek stymulujący takie rzeczy, jak testosteron i utrata tłuszczu. Ale z drugiej strony Yohimbe ma również raport z możliwych skutków ubocznych, których doświadcza zaskakująco duża część populacji.

Od treningów przed spalaczami tłuszczu i produktami testosteronowymi – Yohimbe jest powszechne (w niektórych markach więcej niż w innych). Tutaj omówimy korzyści i skutki uboczne Yohimbe, aby lepiej zrozumieć ten składnik.

Korzyści z Yohimbe i jak to działa

Yohimbe za Fat Loss

Wydaje się, że stosunkowo małe dawki Yohimbe skutecznie stymulują metabolizm tłuszczów w organizmie, jednocześnie aktywnie zmniejszając jego magazynowanie. Jednak ten efekt wydaje się być negowany przez jedzenie, ponieważ hormon insulina jest silniejszy niż Yohimbe.

Dlatego w przypadku utraty tłuszczu Yohimbe jest najbardziej skuteczny podczas postu krótkoterminowego.

Warto zauważyć, że Yohimbe oddziałuje z tymi samymi receptorami na komórkach tłuszczowych co efedryna. Podczas gdy dokładne porównanie skuteczności nie jest całkowicie wycięte i wysuszone.

Yohimbe jako środek pobudzający

Część zdolności odchudzania Yohimbe jest związana z jego pierwotną metodą spalania tłuszczu, która stymuluje uwalnianie adrenaliny. To samo uwalnianie adrenaliny wytwarza energię, jak można się spodziewać. Efekt ten sprawia, że Yohimbe jest stymulantem, który absolutnie wzmacnia i współdziała z innymi stymulantami.

Yohimbe jako Test Booster

Wiele boosterów testowych zawiera naturalny ziołowy składnik Yohimbe. Nie jest to jednak zalecane, ponieważ stwierdzono, że Yohimbe częściej niż nie wywiera żadnego wpływu na poziomy testowe. Właśnie dlatego żadna z naszych najlepszych opcji boosterów testowych nie zawiera Yohimbe jako podstawowego mechanizmu wzmacniającego testy.

Więc jeśli Yohimbe nie podnosi T, dlaczego Yohimbe i tak kojarzy się z testosteronem?

Cóż, Yohimbe jest całkiem dobry w zwiększaniu krążenia do określonej części męskiego ciała. Z tego powodu Yohimbe jest często stosowany jako afrodyzjak i „wzmacniacz” dla mężczyzn.

Tak więc przemysł suplementów stworzył to połączenie bez przeprowadzania prawdziwych badań. Bo jeśli mogą sprawić, że poczujesz się bardziej mężczyzną, może zostaniesz oszukany.

Efekty uboczne Yohimbe

Pomimo swojej umiarkowanej skuteczności, Yohimbe ma działania niepożądane, które nie są rzadkie. Tutaj przejdziemy przez te strony. Dla wielu efekty te mogą być nieobecne lub tolerowane. Ale dla niektórych suplementów Yohimbe po prostu nie warto.

Niepokój

Głównym skutkiem ubocznym suplementacji Yohimbe przez proste Yohimbe lub suplementy wieloskładnikowe jest lęk. Zasadniczo przyjmowanie Yohimbe może wywoływać u Ciebie odrazę, drażliwość, dyskomfort lub nerwowość. Objaw ten może być sparowany z niektórymi innymi poniżej i może mieć różny nasilenie.

Perfuse Pocenie się

Podczas przyjmowania Yohimbe wiele osób znacznie zwiększa pocenie się. Jest to wzrost podczas ćwiczeń, a także pocenie się podczas ćwiczeń. Obejmuje to spocone ręce.

Podwyższone tętno

Wiele osób odczuwa podwyższone tętno podczas przyjmowania Yohimbe. Jest to ponownie doświadczane podczas treningu, a także w stanie uśpienia. Osobiście doświadczyłem bardzo podwyższonego tętna i wrażliwości na podwyższone tętno podczas jazdy po przyjęciu suplementów z Yohimbe kilka godzin wcześniej.

Istnieje więcej skutków ubocznych związanych z Yohimbe i podklasowy efekt uboczny tych wymienionych powyżej. Są to jednak najważniejsze.

Wniosek dotyczący suplementacji Yohimbe

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli Yohimbe nie daje negatywnych skutków ubocznych – ciesz się! Jest to sprawdzony spalacz tłuszczu.

Jeśli jednak wystąpią działania niepożądane, pamiętaj, że istnieją dla Ciebie lepsze opcje.

Uwaga: większość naszych najwyżej ocenianych spalaczy tłuszczu nie zawiera Yohimbe, może to być dobre miejsce do rozpoczęcia poszukiwań.

Tak czy inaczej, życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Ta strona będzie podlegać ciągłym aktualizacjom, ponieważ gromadzimy więcej informacji i studiów przypadków na temat składnika Yohimbe. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoją opinią poniżej, aby pomóc w tym zadaniu informacyjnym, a także podzielić się osobistymi doświadczeniami i obawami!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *