Menu

Hardcore Series Gainz Review

Kiedy Musclepharm stworzyło Serię Hardcore, nie zrobili tego dla wszystkich. To niezależne dzieło od tych samych facetów, którzy sprawili, że Assault zaprojektował Serię Hardcore dla najbardziej hardkorowych kulturystów. Przynajmniej kulturyści, którzy wymagają najbardziej hardkorowych suplementów i takie właśnie są.

W tej linii otrzymujesz więcej składników, więcej kofeiny, więcej mocy; do tego stopnia, że nie wszyscy będą w stanie sobie z tym poradzić! Ale o to chodzi i dzięki temu można śmiało powiedzieć z tym samym tokenem, że nie wszyscy powinni brać suplementy z serii Hardcore. Przynajmniej dla niesamowicie kofeinowego Wreckage przed treningiem .

Z drugiej strony Gainz to genialny potreningowy BCAA przeznaczony dla kulturystów. Dla nas jest to przypomnienie Post JYM autorstwa Jym Supplements. Ale w Gainz są rzeczy, których nie ma Post Gym. Tutaj poważnie przyjrzymy się Gainzowi przez Musclepharm i przedstawimy wam wszystko, czego doświadczyliśmy podczas recenzowania Gainza.

Składniki w Gainz BCAA

  • 6 g BCAA 4: 1: 1
  • 3 g L-glutaminy
  • 2 g Carnosyn Beta-Alanina
  • 2 g HCl kreatyny

Recenzja Gainz po treningu

Jako całość Gainz koncentruje się na wzroście mięśni. Ten BCAA przechodzi od tradycyjnego profilu aminokwasowego rozgałęzionego łańcucha 2: 1: 1 i zamiast tego stosuje stosunek 4: 1: 1. Ponieważ w każdej porcji Gainz jest 6 gramów BCAA, otrzymujesz 4 gramy leucyny, 1 gram waliny i 1 gram izoleucyny na porcję.

Ale koktajl ten ma coś więcej niż tylko aminokwasy rozgałęzione. Na każdą porcję Gainz są również 3 gramy glutaminy, 2 gramy beta-alaniny i 2 gramy HCl kreatyny.

Podczas okna po treningu dodatki te mogą znacznie zmniejszyć ból mięśni, a także obficie przygotować się do następnej sesji treningowej. Glutamina jest najczęstszym aminokwasem w organizmie, a zatem jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do naprawy mięśni.

Beta-alanina jest prekursorem karnozyny – która w dużym stopniu bierze udział w metabolizmie tłuszczów, a także w wytrzymałości mięśni i zasilaniu. A kreatyna, jak wiadomo, jest czystą mocą dla kulturysty lub sportowca; wbijając się, aby uzyskać jeszcze więcej.

Gainz Vs Post-Jym

Jak widać w tym porównaniu, Gainz i Post Jym są nienagannie podobne. Nawet pod względem ceny, te dwa suplementy BCAA dla kulturystów różnią się zaledwie o centy. Jednak Post JYM przejmuje prowadzenie nad Gainz. Wynika to z dodatkowych składników przedstawionych w czerwonym polu we wzorze Post JYM. Te korzystne składniki nie są obecne w Gainz, pomimo tej samej dokładnej ceny.

Ostateczny przegląd Gainza

Kiedy Musclepharm uczynił Gainza częścią swojej Hardcore Series, mieli właściwe zamiary. To solidna formuła z kluczowymi składnikami, które naprawdę powinny ci pomóc. Zwłaszcza w połączeniu z odpowiednim odżywianiem potreningowym poprzez prawdziwe jedzenie.

Porównując dwóch królów po treningu BCAA – Gainz kontra Post-Jym, Post Jym zajmuje wiodącą pozycję ze względu na dodatkowe składniki. Jeśli jednak cena jest odpowiednia na Gainz lub jeśli otrzymujesz hardcorowy stos Musclepharm – nadal oczekuj świetnych rezultatów. Ogólnie to

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *