Menu

Hypershock Rage Stim Free Recenzja

Przed treningiem o nazwie Hypershock Rage mieliśmy duże oczekiwania. W końcu, kto nazywa trening przed treningiem, jeśli nie jest dobry?

To tylko zapraszanie do bicia! Na szczęście ku naszemu zadowoleniu muskularnie i finansowo Hypershock Rage (wersja bez kofeiny) okazało się całkiem niesamowitym stymulantem przed treningiem. Tak wspaniale, że znalazł się na naszej liście najlepszych przedtreningowych suplementów bez kofeiny !

Recenzja BWOSB o Hypershock Rage Caffeine Free

Pierwszy raz, kiedy wziąłem kofeinę Hypershock Rage za darmo, był to bardzo zły dzień. Poprzednia noc była ciężka i spałem 5 godzin, co nie jest moją standardową sytuacją. Byłem zmęczony do tego stopnia, że prawie sięgnąłem po stymulant przed treningiem (ENGN w tym czasie, kolejny przegląd przed treningiem). Ale coś we mnie powiedziało: „po prostu spróbuj Hypershock, zobacz, co się stanie, gdy talia zostanie na nim ułożona”. Tak zrobiłem i byłem mile zaskoczony.

Jadąc na siłownię uruchomiłem standardowe mrowienie, ale naprawdę nie poczułem żadnego wzrostu energii. Ma to sens, ponieważ w tym przedtreningowym treningu nie ma żadnych stymulantów. Kiedy wszedłem na siłownię, nadal nie czułem się najlepiej; ale dla mnie, kiedy przechodzę przez te drzwi, wszystkie wymówki zostają na zewnątrz.

To był dzień na ramieniu i wraz z pierwszym zestawem wolnej prasy na ramię zacząłem czuć się dobrze, zaskakująco dobrze. To nie było uczucie, jakie odczuwa się od używek, raczej dobre połączenie skupienia i obecności, nic niepokojącego.

Podnosiłem siły, a moja wytrzymałość i naturalna energia naprawdę się zaczęły. Byłem w stanie przejść przez cały godzinny wzrost z dużą intensywnością z dużo większą łatwością, niż się spodziewałem. Dosłownie, kiedy winda dobiegła końca, wyszłam z siłowni czując się rozdarta, ale zdecydowanie nie zmęczona. Zarówno mój partner do podnoszenia, jak i ja zgodziliśmy się, że środek pobudzający Hypershock był solidny (bardziej niż Opus, który ostatnio braliśmy).

Biorąc dwie miarki Szału Hipershocka

Tydzień po przetestowaniu wściekłości Hypershocka postanowiłem dać jej test dwóch miarek. Teraz zwykle nie podwajam moich treningów. Naprawdę nie wierzę w to za bardzo. Ale wiem, że wielu naszych czytelników robi takie rzeczy, więc postanowiłem to przetestować i dać ci moje doświadczenie.
Ręce w dół, to było dobre. Moja winda była bardzo silna. Od agresywnego dnia w klatce piersiowej zacząłem ćwiczyć biceps i triceps wraz ze wzruszeniem ramion, mięśni brzucha i dolnej części pleców. Zwykle nie wykonuję tak dużo pracy w dzień na siłowni, ale zawsze dobrze jest mieszać intensywność i przekraczać granice.

Ogólnie rzecz biorąc, nie sądzę, że ten trening przed treningiem będzie musiał odbywać się regularnie jako dwie miarki. Jeden sam wykonuje niesamowitą robotę i od tego jest moja najlepsza rekomendacja.

Stim Free Pre Workout ze wszystkimi zakrytymi bazami

Za każdym razem, gdy bierzesz Hypershock Rage, dostajesz ogromną 20 gramową dawkę aktywnych składników, które zawierają prawie każdy składnik poprawiający wydajność, z wyjątkiem stymulantów. To szaleństwo, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że przed treningiem, takim jak Cellucor C4, zawiera mniej niż 5 gramów składników aktywnych i kosztuje więcej na porcję! Czy to jakaś droga kofeina i synefryna czy coś takiego? Nie tyle, w rzeczywistości Hypershock Rage to naprawdę, naprawdę dobra okazja.

Hipershock jest całkowicie zastrzeżoną mieszanką, ale oto lista składników tego darmowego stymulatora przed treningiem. Ponownie, ilości każdego składnika nie są określone, ale w oparciu o wyniki, których doświadczyliśmy na siłowni, stosunek jest solidny.

Potężna matryca pompy z pełnym spektrum

Matryca pompy w Hypershock jest imponująca i zdecydowanie poczułem, że wciągam moje mięśnie podczas ciężkich ćwiczeń. Ta matryca składa się z L-cytruliny, argininy w czystej mikronizowanej jakości, siarczanu agmatyny, L-norwaliny i kilku innych ciężkich hitterów, które można powiedzieć.

Poncz kreatynowy i beta-alaninowy

Myogenix’s Hypershock Rage jest naładowany potężną mieszanką kreatyny i beta-alaniny, aby zwiększyć moc mięśniową na ten trening i na następny. W mieszance znajdziesz kilka form kreatyny, w tym: Magnapower kreatyny, mikronizowany monohydrat, glukonian kreatyny i o-fosforan kreatynolu!

Macierz aminokwasowa wzrostu mięśni

Im więcej podnosimy, tym bardziej uważamy aminokwasy łańcuchowe za jeden z najważniejszych składników suplementu przed lub w trakcie treningu. Hipershock podąża za tym trendem, obejmując leucynę, izoleucynę, walinę, histydynę i teaninę w swoich konformacjach prefiksów L.

Glikogen i paliwo absorpcyjne

Nazywają ten składnik „Glycorush”. Zasadniczo mamy tutaj różne źródła węglowodanów wraz z ważnymi koenzymami i witaminami, które zarówno uzupełniają zapasy glikogenu, jak i zwiększają wchłanianie składników odżywczych przez mięśnie. Mało jest tego przed treningami.

Ostatnie przemyślenia na temat Hypershock Rage Caffeine Free Version

Podsumowując, Hypershock Rage to rodzaj treningu, który uwielbiamy. Podkręcił nasze treningi, ale nie zahamował dnia. Sprawiło, że wzrost mięśni stał się bardziej dominujący i nie złamał brzegu. Mówiąc wprost, nie będzie to ostatni raz, kiedy kupimy ten bezkofeinowy przedtreningowiec i chętnie polecimy go każdemu, kto aktywnie poszukuje suplementu, który nie zawiera stymulantów. Pod względem smaku zalecamy bombę wiśniową, ponieważ stosuje się bardzo niewiele sztucznych barwników. Ciesz się windą i upuść kilka komentarzy lub pytań poniżej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *