Menu

Myprotein Impact Whey Review

Niedawno otrzymaliśmy dostawę suplementu od Myprotein, jednego z największych i najbardziej renomowanych sklepów z odżywkami dla sportowców w Europie Zachodniej, a ostatnio zanurzonych w Stanach Zjednoczonych. Ta witryna zawiera szeroką gamę własnych, specjalnie zaprojektowanych suplementów, z których mieliśmy zaszczyt wypróbować:

Właśnie tutaj dokonamy przeglądu białka Impact Whey, które jest najsilniejszą bronią w ich arsenale pod względem jakości, ilości, smaku i ceny. W szczególności na rynku amerykańskim rzadko zdarza się, aby suplementacja białkowa była taka, bez rozbijania banku; i nie bierzemy tego lekko. Usiądź więc spokojnie i pozwól nam wyjaśnić wszystko, czego nauczyliśmy się podczas przyjmowania tego białka primo.

Nasz praktyczny przegląd białka serwatki uderzeniowej

Wypróbowaliśmy zarówno smaki bez smaku, jak i nowe angielskie smaki serwatki Toffee Impact i obie były trafne. Angielski Toffi miał świetny smak w porównaniu do wszystkich koncentratów serwatki jako całości, ponieważ był bardzo kremowy, łatwo rozpuszczalny i satysfakcjonujący.

Jeśli masz problem ze smakiem, możemy prawie zagwarantować, że serwatka Impact jest znacznie wyższa od średniej w branży. Idąc dalej, białko to jest dostępne w 11 smakach, które powinny wystarczyć każdemu. Stamtąd staje się to lepsze, gdy naszym zdaniem nurkujemy – specyfikacje, które naprawdę mają znaczenie!

Nasz najlepszy jak dotąd białkowy huk dla Twojej złotówki

Suplement wpływowy Suplement białkowy Tutaj Impact Whey ma prawdziwy „wpływ”… Wartość. Naprawdę nie lubimy podnosić cen, kiedy przeglądamy suplementy, szczególnie nie tak wcześnie w recenzji. Jest to jednak niezwykle istotne dla wszystkich kulturystów i sportowców, z wyjątkiem super-bogatych lub sponsorowanych.

Serwatka uderzeniowa występuje w dwóch podstawowych ilościach: 5,5 funta i 11 funtów. Przydziela to ogromną liczbę 100 porcji po 5,5 funta i około 200 przy drugim. Zazwyczaj może to być drogie. Ale tutaj tak nie jest. Zamiast tego średnia cena za 5,5 funta serwatki Impact wynosi około 55 USD i 88 USD za 11 funtów. Odpowiada to w przybliżeniu 50 centom za każde 22 gramy porcji białka, co obniża średnią branżową wynoszącą 1,84 USD i więcej.

Forma, źródło i przetwarzanie białka

Impact Whey zawiera koncentrat białka serwatkowego, który jest niedenaturowany i zawiera wyłącznie naturalny aromat (z wyjątkiem niesmacznych). Pod względem masy netto serwatka Impact jest 88% czystym koncentratem białka serwatkowego . Fakt, że nie ma dodatków, a także ograniczone środki aromatyzujące, jest ważny z kilku powodów.

Po pierwsze, dodatki jako całość.

Wielu producentów białek lubi pochwalić się takimi rzeczami, jak „z dodatkiem 5 gramów BCAA”. Wygląda to jednak świetnie z zewnątrz, ponieważ oświecił nas artykuł napisany przez Jima Stoppaniego – „wielu producentów białek używa dodanych BCAA do manipulowania testem stosowanym do pomiaru zawartości białka jako całości”. Jest to oparte na indeksie azotu stosowanym do wykrywania stężenia białka. Po dodaniu BCAA firmy suplementujące mogą wybrać aminokwasy o większej zawartości azotu, co skłania test do przybliżenia większej ogólnej zawartości. Tak więc, chociaż tył dzbanka z białkiem może powiedzieć 25 gramów białka i 5 gramów BCAA, w rzeczywistości możesz otrzymywać tylko 16 gramów białka z 5 gramami BCAA. Dzięki białku uderzeniowemu nie musisz się tym martwić.

Bez sztucznych aromatów, „słodkich alternatyw” i sztucznych barwników.

Ostatnio badamy nasze barwniki spożywcze. W szczególności, jak okropne mogą być! Czy wiesz, że Craft Mac & Cheese jest zakazany w wielu krajach, ponieważ żółty kolor znany jako „Yellow 5” jest związany z autyzmem i rakiem? Cóż, to szalone, ile produktów to zawiera; od białka do szamponu. Na szczęście serwatka Impact jest czysta do rdzenia bez barwników i sztucznych aromatów.

Zawartość węglowodanów

W zależności od celów i punktu początkowego będziesz chciał poznać zawartość węglowodanów w białku. Impact Whey zawiera zero węglowodanów w wersji bezsmakowej i około 1 gram w wersjach smakowych. Dla tych, którzy chcą strzyc i schudnąć, utrzymując i budując ten chudy mięsień; to jest doskonałe. Dla reszty z nas, próbując zbudować tę średnią masę – możesz połączyć Impact Whey ze źródłem węglowodanów, takim jak Carb Oats (to właśnie zrobiliśmy, a także zabójczy sposób na zwiększenie wchłaniania kreatyny, jeśli dodasz wszystko razem).

Budowanie mięśni za pomocą białka serwatki uderzeniowej

Wiemy, że pod koniec dnia twoją podstawową troską jest – czy będę rosnąć, czy też będę redukować tłuszcz? Zasadniczo, czy to spełni swoje zadanie jako wysokiej jakości źródło białka dla mojego ciała? Od nas do ciebie, tak, powinien wykonać przydzieloną pracę.

Kiedy osobiście oceniam nowe białko, mam prosty sposób na określenie, jak dobre jest ono. To znaczy, biorę 40-60 gramów naturalnie występujących białek z mojej diety, a następnie zastępuję je źródłem białka, które recenzuję. W ten sposób moje ciało jest „czujnikiem”, który ocenia, czy jest trafiony, czy chybiony. Dla Impact Whey było to zdecydowanie hit. Przez ostatnie 2 tygodnie suplementacji tym białkiem nie zawahałem się. Jeśli już, zwiększyłem tempo wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej, jednocześnie niszcząc tłuszcz (co nie jest nawet celem na zimę).

Tło dla tego przeglądu

Ta recenzja została wykonana przez Petera, głównego administratora bloga Best Workout Supplements. Mój typ ciała to 6’1 i obecnie 190 funtów z bardzo niskim procentem tłuszczu. Podczas tego przeglądu (i cały czas) trzymam się prostej, ale ścisłej diety. Nie piję napojów gazowanych, nie jem przetworzonej żywności i unikam węglowodanów późno w nocy. W ciągu dnia zażywam głównie mięso, organiczne warzywa i złożone węglowodany; i gorąco polecam to każdemu innemu. Przeglądając szczególnie Impact Whey, brałem porcję po treningu, a także między posiłkami, kiedy czułem, że jest to konieczne. Po treningach brałem też mieszankę węglowodanów Myprotein z dodatkiem własnej kreatyny. Biorąc pod uwagę cenę, jest to najlepsze białko, jakie osobiście próbowałem do tej pory i mam nadzieję, że ci się spodoba.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *