Menu

Przegląd termogenicznych palników tłuszczowych ErgoCut

Sprawdziliśmy nowy termogenik ErgoGenix o nazwie ErgoCut i mamy wiele dobrych rzeczy do powiedzenia na ten temat. W porównaniu do wielu innych spalaczy tłuszczu, ErgoCut znajduje się na szczycie list przebojów. Jest wiele powodów, dla których doszliśmy do tego wniosku i dlatego tak pewnie polecamy ten spalacz tłuszczu. Zastanówmy się teraz, dlaczego ten termogenik jest lepszy niż 98% wszystkich innych dostępnych termogeników.

Termogenika stała się lepsza

Jako całość termogenika przeszła interesującą transformację. Najpierw mieliśmy prostą kofeinę. Potem mieliśmy efedrynę, która działała wspaniale, ale zawiedli ludzi. Potem mieliśmy bardzo, bardzo długą fazę, w której wszystkie termogeniki były w porządku, ale nie tak dobre jak efedryna. Cóż, teraz nadszedł czas. Nowe spalacze tłuszczu na rynku są zdecydowanymi konkurentami efedryny, a ErgoCut jest z pewnością jednym z nich.

Lepsze jest jednak to, że ErgoCut nie konkuruje z efedryną, grając w grę efedryny. Ani trochę. Podczas gdy suplementy takie jak stara efedryna absolutnie płuczą nadnercza, starając się spalić tłuszcz; ErgoCut przyjmuje podejście oparte na pełnym spektrum. Zamiast powodować zmęczenie nadnerczy i uszkadzać system, mocno obciążając jedną ścieżkę poza jej granice; ErgoCut urozmaica proces spalania tłuszczu, aby dostosować go do naturalnego powinowactwa organizmu do spalania tłuszczu. Brzmi fantazyjnie, ale ma sens. Tak bardzo, że po tych krótkich faktach delikatnie wyjaśnimy ci to.

ErgoCut Suplement termogeniczny Fakty:

  • 2 tabletki na porcję, do dwóch razy dziennie
  • Niezwykle skuteczny tłumik apetytu (na podstawie opinii użytkowników)
  • Obsługuje Lean Muscle Mass
  • Energia pobudzająca (mocna, ale nie przesadna)
  • Efektywność kosztowa w porównaniu do konkurentów

Jak ErgoCut Thermogen spala tłuszcz

Proces, w którym Thermogen ErgoCut spala tłuszcz, nie jest nowy, ale z pewnością jest imponujący i sformułowany w uważny sposób. Poniżej znajdują się składniki, które znajdziesz w ErgoBlast. Pogrupowaliśmy każdy składnik według ogólnej klasy i wyjaśnimy jak najwięcej relacji, abyś mógł lepiej zrozumieć ten termogeniczny suplement.

Regulatory wzrostu dopaminy – ErgoCut reguluje w górę produkcję dopaminy w organizmie poprzez prostą L-dopę z Mucuna Puriens, a także dwie formy tyrozyny. Dwie postacie tyrozyny to L-tyrozyna (167 mg) i N-acetylo-tyrozyna (500 mg), które po dodaniu do Mucuna Pureins wynoszą 767 mg na porcję, co czyni regulację w górę dopaminy największym składnikiem tego termogenicznego suplementu. Zwiększona produkcja neuroprzekaźnika dopaminy powoduje większą czujność poznawczą i redukcję stresu, co pomaga zapobiegać kortyzolowi (hormonowi stresu), a także podnosi jakość snu w nocy i uwalnianie hormonu wzrostu. Ta kombinacja wspiera zarówno dalszy metabolizm tłuszczu, jak i utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Tyrozyna jest obecna zarówno w standardowej postaci L-tyrozyny (167 mg), jak i N-acetylo-tyrozyny (500 mg), która jest znacznie lepiej rozpuszczalna w wodzie i łatwiejsza do wchłonięcia przez organizm.

Kofeina – najważniejszym składnikiem, który poczujesz podczas przyjmowania termogenicznego ErgoCut, jest kofeina. Kofeina jako całość idzie dalej niż tylko pomaga nie zasnąć. Stwierdzono, że kofeina poprawia koncentrację, promuje metabolizm tłuszczów i zmniejsza „poczucie” wysiłku wymaganego do wykonywania czynności takich jak podnoszenie ciężarów. W ErgoCut kofeina występuje zarówno w postaci kofeiny bezwodnej (200 mg), jak i wyciągu z nasion guarany (7 mg). Uważa się, że oprócz zawartości kofeiny istnieją również inne właściwości termogeniczne guarany, ale nie potwierdziliśmy tego na pewno.

Agoniści receptora adrenergicznego – zarówno chlorowodorek tyraminy N-metylu (23 mg), jak i chlorowodorek Higenaminy (17 mg) są agonistami receptora adrenergicznego. Oznacza to, że oba te składniki wyzwalają bezpośredni metabolizm komórek tłuszczowych w organizmie.

Wszystkie regulatory wzrostu acetylocholiny – Sulbutiamina (125 mg), Acetylo-L-karnityna (200 mg) i Huperzina 1% (3 mg) sprzyjają podwyższonej produkcji neuroprzekaźnika acetylocholiny. Z kolei acetylocholina wytwarza silniejsze impulsy mięśniowe oraz większą jasność umysłu i moc psychiczną. Umożliwi ci to poruszanie się w ciągu dnia i wykonywanie większej ilości pracy. Sulbutiamina promuje fizyczny wychwyt acetylocholiny do podwzgórza, acetylo-L-karnityna zapewnia grupie acetylowej połączenie z choliną w celu utworzenia neuroprzekaźnika, a Huperzine pomaga zapobiegać degradacji acetylocholiny, zapewniając dłuższe korzyści.

Dodatkowe składniki w ErgoCut

Co-Q10 (33 mcg) – Pomaga zwiększyć próg natlenienia naczyń, a według naszego doświadczenia zmniejsza skurcze.

Teobromina (47 mg) – działa podobnie do kofeiny. Gdy w połączeniu stymuluje większą utratę tłuszczu i lepsze poznanie.

Capsimax (50 mg) – znacznie ogranicza głód i wspomaga utratę tłuszczu.

Coleus Forskohlii (200 mg) – Stwierdzono, że zwiększa beztłuszczową masę mięśniową przy jednoczesnym zmniejszeniu tkanki tłuszczowej.

Moje doświadczenie Przegląd ErgoCut Thermogenic

Termogeniczne spalacze tłuszczu nie zawsze działają dla mnie lub nie pasują do mojego życia. Jestem niezwykle zajętym facetem i chciałbym myśleć, że działam na bardzo wysokim i intensywnym poziomie wydajności przez cały dzień. Wiele z tego przypisuję „jedzeniu na sukces” i ćwiczeniom, które utrzymują mnie w strefie. Z tego powodu prawdopodobnie możesz przewidzieć, w jaki sposób termogenika może zostać trafiona lub pominięta.

Nie zamierzam kłamać, brałem wiele złych suplementów podczas ciągłego doskonalenia się w kierunku bardziej doskonałej budowy ciała. Wziąłem suplementy, które nic nie zrobiły, suplementy, które uderzyły o wiele za mocno i zrujnowały moją zdolność do jasnego myślenia, i wziąłem termogeniki, które uderzyły mocno, a następnie spowodowały potężną awarię wkrótce potem. ErgoCut nie należy do żadnej z tych negatywnych kategorii. Byłem pod wielkim wrażeniem.

W ErgoCut jest dobra porcja kofeiny, którą znajdziesz w prawie każdym spalaczu tłuszczu, ale nie znajdziesz intensywnego kompleksu acetylocholiny. Ten kompleks, w połączeniu z teobrominą, dosłownie rzucił mi wyzwanie i bardzo, bardzo użyteczny wzrost jasności umysłu, który sprawi, że każdy dzień.

Zwiększenie energii i wzmocnienie mentalne, które otrzymałem od ErgoCut, utkwiło we mnie przez cały dzień, aż do około 21 wieczorem, kiedy moje ciało naturalnie zaczyna się uspokajać. W tym momencie zmęczyłem się, a kiedy spałem – spałem bardzo dobrze dzięki podwyższonemu poziomowi dopaminy w moim ciele poprzez tyrozynę i Mucuna Puriens.

Jak ErgoCut wpłynął na moje treningi

Nadal byłem w stanie przyjmować stymulatory przed treningami podczas przyjmowania ErgoCut, ale może to różnić się w zależności od osoby. Podczas ćwiczeń na siłowni wyglądałam na o wiele bardziej podartą i przeciętą niż zwykle. Przypisuję to niewielkiemu efektowi wysuszenia spowodowanemu przez ErgoCut, który wygląda bardzo estetycznie. Moje podnośniki były mocne, ale nieco mniej mocne z powodu termogenicznego zwiększenia regulacji metabolizmu w ciągu dnia. Tego należy się spodziewać za każdym razem, gdy generujesz stratę kaloryczną netto.

ErgoCut nie wpłynął w żaden sposób na moją beztłuszczową masę mięśniową. W rzeczywistości uważam, że moja sucha masa wzrosła normalnie, podczas gdy procent tłuszczu w moim ciele spadł. Podsumowując, ErgoCut jest świetnym spalaczem tłuszczu, który działał zgodnie z moim intensywnym harmonogramem, utrzymywał moje siły na silnych obrotach i pozwalał mojemu ciału stale zyskać beztłuszczowe mięśnie, jednocześnie spalając tłuszcz do bardziej atrakcyjnego poziomu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *