Menu

Anabolic Sleep Review

Spanie wystarczająco dużo snu, a ściślej mówiąc, zasypianie nie jest tak łatwe, jak byśmy tego chcieli. Dla mnie walka jest prawdziwa i może czasami spływać w dalszą deprywację snu właśnie z powodu niepokoju wywołanego myśleniem: „a co jeśli nie zasnę?”

Z tego powodu wypróbowałem kilka suplementów nasennych. Od ZMA i herbat nasennych, po bardziej hardcorowe suplementy nasenne, takie jak Fade Out RedCon1.

Dzięki doświadczeniom związanym z próbami i błędami odkryłem, że Anaboliczny sen Beyond Raw jest jednym z najlepszych.

Niekoniecznie jest to wymyślne, ani nie obejmuje wszystkiego, czego chciałbym w nocnym suplemencie… Na przykład muszę sparować z nim magnez. Ale najprościej mówiąc, rzeczy działają dobrze. Być może dlatego jest tak drogi.

Szybki przegląd snu Anabolic : Anabolic Sleep marki Beyond Raw firmy GNC jest zaskakująco dobrze wykonany dla marki GNC off-brand. Dwuwarstwowe tabletki mają przyjemny smak i schodzą łatwo, gdzie jedna strona szybko się rozpuszcza, a druga jest uwalniana z czasem. Anabolic Sleep zawiera zarówno składniki zasypiające teraz, jak i KSM-66 Ashwagandha dla wsparcia adaptogennego. Ogólnie rzecz biorąc, rzeczy działają dobrze.

Szybkie mocne strony: Etyczne dawkowanie melatoniny, ashwagandha KSM-66, tabletki świetnie smakują, pełny zapas na 30 dni.

Szybkie niedociągnięcia: dość drogie za 40 USD za butelkę. Brak magnezu.

Jak wziąć sen anaboliczny : Odkryłem, że sen anaboliczny najlepiej przyjmować dosłownie, gdy idziesz spać. Na przykład po wyciszeniu telefonu na wieczór. Jeśli weźmiesz to zbyt wcześnie, a potem celowo nie będziesz spał przez godzinę lub dłużej – możesz przegapić okno wydania suplementów. Panie, zacznijcie od 1 tabletki – powinno to być skuteczne w przypadku niskiej masy ciała. Mężczyźni, zacznij od 2, chyba że jesteś miniaturą.

Składniki w Beyond Raw Anabolic Sleep

Natychmiastowe zwolnienie Sen i relaks:

Levagen 300 mg – Levagen, jest znakiem towarowym kwasu palmitynowego pochodzącego z oleju palmowego. Chociaż należy unikać oleju palmowego, ponieważ jest on tłuszczem nasyconym, istnieją pewne dowody sugerujące, że przynosi on korzyści przy niższych dawkach w przypadku miażdżycy. Naprawdę nie jesteśmy pewni, dlaczego tak jest w formule. Ponieważ jest to tłuszcz, prawdopodobnie część matrycy utrzymuje tabletkę razem.

L-teanina 200 mg – to klasyczny związek relaksacyjny. L-teanina jest przyczyną, dla której zielona herbata jest mniej intensywna niż kawa, podobnie jest ona powszechnie dodawana do suplementów kofeinowych w celu uzyskania przyjemniejszych wrażeń.

KSM-66 Ashwagandha 200 mg – Ashwagandha jest silnym adaptogenem znanym z równoważenia hormonów poza biurem, redukcji stresu, aw niektórych zastosowaniach, wytrzymałości. Chociaż jego efekty mogą nie być natychmiast widoczne, jest to zioło, z którego każdy, kto nie śpi, może skorzystać na dłuższej perspektywie.

Wsparcie anaboliczne o przedłużonym uwalnianiu:

Więcej KSM-66 400 mg – jak wspomniano powyżej.

GABA 100 mg – GABA jest potężnym, uspokajającym neuroprzekaźnikiem. Nie jest to coś, co chcesz wziąć dużo przed wypiciem (lub jazdą).

Melatonina 3 mg – jest to górna granica „etycznego” dawkowania melatoniny. Ale po uwolnieniu jest niezwykle skuteczny. Melatonina jest hormonem wytwarzanym przez organizm w celu regulacji rytmu okołodobowego.

Doświadczenie biorąc anaboliczny sen GNC

Jak wspomniałem na początku tej recenzji, wypróbowałem wszystko, co nie wymaga recepty. Spośród nich Anabolic Sleep jest bardzo spójny i niezawodny.

Inne warte uwagi suplementy nasenne, które wypróbowałem, to:

  • Suplementy ZMA działają najlepiej na regenerację, ponieważ są bogate w cynk i magnez.
  • Herbaty nasenne Niezbyt skuteczne w promowaniu snu, jeśli jesteś niespokojny. Jeśli jednak jesteś już zmęczony, herbaty do spania mogą być lukrem na cieście, aby cię znokautować.
  • RedCon1 Fade Out Te rzeczy są bardziej imprezowym narkotykiem niż legalnym nocnym suplementem. Jest wypełniony tyłkiem melatoniną i fenibutem… Za dużo. To nie tylko zmroziło mnie następnego dnia, ale sprawiło, że prawie niemożliwe było spanie bez tych rzeczy (z powodu wysokiej melatoniny). Później fenibut miał negatywne skutki, ponieważ jest to rodzaj suplementu, który odstawiasz, gdy przestajesz przyjmować jego super dawki, jak zapewnia Fade Out. Bardzo rozczarowany tą marką.

Wpływ nie tylko surowego snu anabolicznego na wzrost mięśni

Nie ma dokładnie żadnych „środków anabolicznych” we śnie anabolicznym. Ale sprawi, że będziesz spać głębiej, co jest niezbędne do wzrostu mięśni. Jeśli już śpisz jak dziecko, zechcesz sprawdzić suplementy ZMA na noc.

Ostateczny werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, cena $ 40 w Anabolic Sleep mnie nie denerwuje. Biorę to, kiedy go potrzebuję, a nie, kiedy nie. Jest rozsądnie dozowany, więc nie będę na nim polegać, więc go wykopuję.

Tak, prawdopodobnie w przyszłości będzie lepszy suplement nocny, ale na razie – o to chodzi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *