Menu

Przegląd przedtreningowy Krakena

Przed otrzymaniem Kraken pocztą nie wyobrażałem sobie, żeby było tak dobrze.

Wystarczy spojrzeć na etykiety i sposób, w jaki jest reklamowany, i wygląda jak kolejny

nadmiernie stymulowane, niedostosowane

szum przed treningiem.

Okazało się to tylko w połowie prawdą. Mimo że tak naprawdę nie zawiera dawek klinicznych, jak twierdzi Sparta Nutrition… Kraken nie jest do kitu.

Uwaga:

Kraken Black jest w zasadzie taki sam jak Kraken Extreme, ale zawiera nieco więcej kofeiny i składnika fenyloetyloaminy, który sprawia, że czujesz się szczęśliwy. Uważaj tę recenzję za dokładną, ale Kraken Black zapewni jeszcze więcej energii.

Kraken jest umiarkowanie mocny z sosem z pompy

Jak zobaczysz, składniki w Kraken nie są pod żadnym względem trendy ani „niesamowite”. Ale są dozowane w sposób lepszy niż typowy C4.

To stwarza warunki do dobrego smaku, dobrego samopoczucia przed treningiem, który cię nie zniszczy (ale też nie sprawi, że będziesz LIT).

Oto, co mamy na myśli…

Kraken Szybki przegląd:

Kraken Spartan Nutrition jest sprzedawany jako „ekstremalny trening przed treningiem”, ale bardziej odpowiedni slogan byłby „nieco lepszy niż C4, kolego”. Stymulatory w tym przedtreningowym są rozsądnie dozowane teraz, gdy DMHA nie jest już na zdjęciu. Jedna miarka jest dobra dla przeciętnego faceta wrażliwego na stymulanty, ale 2 miarki będą potrzebne każdemu, kto ma PWO. Ogólnie rzecz biorąc, pompy są przyzwoite, energia jest fajna, ale smak sprawia, że ten przed treningiem jest szczególnie łatwy do osiągnięcia.

Szybkie zalety: niezbyt stymulowana, przyzwoita pompa, niewiarygodnie przystępna cena.

Szybkie niedociągnięcia: zbyt wysoka cena, najlepsza „średnia”, a nie konkretne cele.

Jak wziąć: Z Kraken naprawdę nie możesz się zepsuć. Weź łyżkę lub dwie w dowolnym momencie przed podnoszeniem, a będziesz dobry. Podobnie, weź miarkę za każdym razem, gdy potrzebujesz energii, to całkiem wolne od poczucia winy.

Rozważania o czynnikach rankingowych

Efekty energetyczne: 9/10 Ostre i czyste

Energia jest najbardziej podstawową potrzebą suplementu przedtreningowego. W końcu zapytany, co robi przed treningiem , co jeszcze można powiedzieć? W tym celu musimy przyznać Krakenowi przyzwoicie, ponieważ dobrze idzie po linii prostej. W Kraken jest wystarczająco dużo używek, aby naprawdę zacząć, ale też nie ma ich zbyt wiele. Oznacza to, że nie wydostaniesz się z bieżni i nie będziesz miał uderzenia. Jest to cecha, którą należy podziwiać, coś, co Total War i Dust Extreme powinno zanotować…

Efekty siły: 7/10 Nic godnego uwagi

Ten przedtreningowiec daje energię i pompę, ale o to chodzi. Nie sprawi, że staniesz się w HULK, ale sprawi, że HULK będzie miał więcej energii, rozumiesz?

Efekty wytrzymałościowe: średnio 7/10, ale nie będzie kompromisu

Stymulatory są odpowiednie dla dobrej wytrzymałości, ale nie ma żadnych prawdziwych składników zwiększających wytrzymałość w tym przed treningiem.

Crash / Aftermath Effects: 8/10 Clean and Crispy

Dzięki etycznym dawkom stymulującym nie ma awarii. Co za niespodzianka.

Smak: 9/10 generacji Kool-aide

Ten przedtreningowiec będzie miał nawet najbardziej wybredny słodycz przy braku skarg. Więc tak, smakuje dobrze. Ogólnie rzecz biorąc, smak wydaje się być priorytetem nr 1 w Sparta Nutrition.

Cena / Wartość: 7,5 / 10 Jeśli to jest tanie, nie możesz być wściekły

Tani w porównaniu do innych treningów przed zakupem, jeśli kupujesz u sprzedawców. Bardzo drogie, jeśli kupujesz bezpośrednio.

Podobne produkty:

Szczerze mówiąc, C4 jest dość blisko. Ten przedtreningowiec przebiega cienką linią.

Wnioski z przeglądu: 7,9 / 10 Idealne do „Chcę tylko trochę więcej energii”.

Jeśli spodziewasz się, że Kraken wypełni efekty budujące mięśnie przed treningami z dużymi dawkami, takimi jak PreSeries BULK, Master Blaster, Pulse itp.… To się nawet nie zbliży. Ale jeśli masz ochotę trochę odpocząć od przeciętnych klas PWO, takich jak C4, to przed treningiem Sparta Nutrition znajdziesz coś dla siebie. Idź, zdobądź tygrysa.

Składniki (na podstawie pojedynczej porcji)

Jak widać, Sparta Nutrition mocno naciska na dwie porcje. Poniższy podział składników opiera się na jednej porcji.

Komponenty pompy

 • L-Cytrulina 2 gramy: Mogło być gorzej, może być lepiej.
 • Hydromax 1 gram: nieźle oprócz L-cytruliny.
 • Tauryna 500 mg: dodatkowo wspomaga rozwój komórek.
 • Vaso-6 150 mg: Ten składnik jest trochę podobny do szumu. Jednak oprócz innych cały kompleks pompowy przechodzi.

Komponenty energetyczne

 • Kofeina Bezwodna 125 mg: bardzo niska dawka, sygnalizuje dążenie do przyjęcia 2 miarek.
 • Teakryna 125 mg: wydaje się, że nowy stymulant działa dobrze. To mocna dawka drogiego składnika [ 1 ]!
 • N-acetylo-L-tyrozyna 250 mg: poprawa nastroju.
 • N-Metylo-L-tyromina HCL 15 mg: Składnik wzmacniający spalanie tłuszczu.
 • Teobromina 25 mg: rodzaj kofeiny.
 • Cocoabuterol 7,5 mg: Oznakowanie handlowe.

Dodatkowy

 • Beta-alanina 1,6 grama: Znowu wyraźnie ta dawka opiera się na założeniu, że weźmiesz podwójne porcje. Zmniejszając całkowitą liczbę porcji na pojemnik do 20.

Podsumowanie przeglądu Kraken

O ile nie próbujesz uzyskać najlepszego możliwego suplementu przedtreningowego, Kraken nie sprawi, że będziesz nieszczęśliwy. Energia jest tam i dobrze smakuje. Są to dwa kluczowe czynniki, które uwielbia większość ludzi.

Jeśli jednak lista Twoich obowiązkowych przedtreningów wykracza poza to… To nie będzie kradzieży z tym tanim przedtreningiem… Zamiast tego będziesz miał tylko 20 dni „meh”. To samo można powiedzieć o tych z was, którzy pragną ponad 300 miligramów kofeiny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *