Menu

Fuego Pre Workout Review

Wydaje się, że przez ostatnie 15 lat wszystko, co zrobiła siła, to pchnięcie boostera Ich współczynnika siły NO i test X180. Poważnie, dzień i noc.

Cóż, teraz mają Fuego i, co zaskakujące, nie jest do bani.

W rzeczywistości bardzo nam się podobało, a ten nowy przedtreningowiec może być ratunkiem dla reputacji Force Factor.

Szybki przegląd: Fuego to umiarkowanie kofeinowy (250 mg) przed trening, który koncentruje się na doznaniach sensorycznych. Kofeina w Fuego jest połączona 1: 1 z L-teaniną, a następnie sprytnie sparowana z Theacrine i Peak O2 Cordyceps. Wynik końcowy? Przypomina mi to pierwszy raz, kiedy wziąłem C4 10 lat temu, kiedy moje ciało nie było przyzwyczajone do kofeiny i zawierały w sobie synefrynę… To nie było szczególne budowanie mięśni, ale energia rozkołysała się!

Szybkie atuty: Prosta i czysta formuła. Kofeina zbilansowana z L-teaniną.

Szybkie słabości: Tylko 20 porcji na pojemnik w mieszance o małej ilości miarki.

Jak zabrać: Fuego gra szybko i trwa dość długo, w dowolnym momencie od 15 do 40 minut zabierze Cię na wyścigi.

Czynniki rankingowe

Efekty energetyczne: 8,5 / 10

Energia jest tam, gdzie Fuego świeci jako suplement przed treningiem. Force Factor postanowił zastosować 250 mg bezwodnej kofeiny w połączeniu z 250 mg L-teaniny, aby zapewnić czyste doznania energetyczne.

Efekty siły: 7/10

W Fuego nie ma żadnych bezpośrednich składników siły, jednak stymulatory sprawią, że poczujesz się silny.

Efekty wytrzymałościowe: 8/10

Fuego zawiera 1000 mg Cordyceps Peak O2, które przy regularnym spożywaniu zwiększają wytrzymałość. Jest to składnik niezbyt często stosowany w suplementach przedtreningowych. Kopiemy to.

Efekty awarii / następstw: 8/10

Dzięki rozsądnym stymulantom kraksa nie zniszczy twojego życia.

Smak: 9/10

Mega-sztuczne, ale dobre w smaku… Czasami występuje lekkie, lekkie poparzenie z powodu 10 mg BioPeriny, ale jest dobre dla twojej postaci.

Cena / wartość: 6,5 / 10

Jest tylko 20 porcji na pojemnik… Zgrywanie.

Podobne produkty:

Naprawdę nie ma. Doświadczenie mądre Myślałem, że PES Prolific łączy się.

Wnioski z przeglądu: 7,8 / 10 (Pretty Darn Good)

Fuego nie jest typem przedtreningowym zawartym we wszystkich dawkach, takim jak Transparent Labs BULK, ale nie twierdzi, że tak jest. Fuego to raczej „ogień”. To, co się dzieje, motywuje cię do zabijania wind. Z tego powodu naprawdę podobał nam się ten produkt Force Factor.

Składniki w Fuego Pre Workout

Składniki w Fuego to krótka lista, ale są całkiem fajne i wyjątkowo połączone. Tutaj są:

Kompleks energetyczny Firestarter

  • L-tyrozyna 1000 mg: tradycyjnie l-tyrozyna jest wyjątkowo antystresowa. W połączeniu z kofeiną poprawia samopoczucie.
  • Kofeina Bezwodna 250 mg: kofeina to prawdziwy pyłek do każdego przedtreningowca, w końcu 80% efektów sensorycznych pochodzi! 250 mg to duża, ale etyczna dawka.
  • L-teanina 250 mg: 250 mg L-teaniny w tym przedtreningowym treningu sprawia, że doświadczenie jest powyżej średniej w porównaniu do przedtreningowych treningów, które go pomijają. L-teanina wygładza działanie kofeiny, co czyni cuda.
  • Theacrine 50 mg: Theacrine jest interesującym nowym stymulantem, który przypomina kofeinę, ale nie. Jedynym minusem jest to, że smakuje bardziej gorzko niż ani grosza. Na szczęście Factor Force skutecznie maskuje smak Fuego.
  • Toothed Clubmoss 10 mg: Doskonałe źródło Huperzine A, który jest środkiem nootropowym.

Macierz siły i wydajności

  • L-Cytrulina 3000 mg: bardziej skuteczna niż L-arginina, cytrulina jest modna dla uzyskania dobrej pompy. Przy 3000 mg to wystarczy, ale wolelibyśmy raczej 6000 mg jabłczanu cytruliny.
  • Tauryna 2000 mg: Korzysta z energii, nawodnienia i pompy.
  • Szczytowa mieszanka O2 Cordyceps 1000 mg: Tajny sos grzybowy, który zwiększa wytrzymałość i pojemność tlenową u sportowców w przedłużonym czasie.

Podsumowanie wniosku

Force Factor’s Fuego nie trafi do najwyżej ocenianego rankingu przed treningami , ale poważnie się zbliża. Energia jest na miejscu, dobrze smakuje i nie będzie cię później wyrzucać.

Ogólnie jesteśmy fanem i ten produkt zaczyna odnawiać naszą wiarę w markę Force Factor. Mamy nadzieję, że w przyszłości zobaczymy więcej wspaniałych produktów, takich jak Fuego (ale nie złapiesz nas wstrzymując oddech).

Czy wziąłeś Fuego? Zostaw swoją recenzję przed treningiem poniżej. Daj nam również znać, jeśli masz jakieś istotne pytania, a my dołożymy wszelkich starań, aby się z Tobą skontaktować.

Uwaga: każdy komentujący spam zostanie zablokowany.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *