Menu

BPI Ketogeniczny przegląd przedtreningowy

BPI ma zupełnie nowy przedtreningowiec o nazwie BPI „najlepszy przedtreningówka”. Ten status nie został przyznany, został nazwany. To wciera nasz personel w niewłaściwy sposób, ale nadal zapewniamy uczciwą recenzję i analizę składników tego przedtreningowego treningu.

[czytaj na samym dole, by zobaczyć aktualizacje]

Dlaczego nie lubimy tej nazwy suplementów? Naszym zdaniem jest to manipulacja. „Najlepszy” to czynnik oceny, a nie nazywania… A manipulacja wchodzi w grę, gdy ludzie tacy jak ty zaczynają szukać recenzji najlepszych treningów, a zamiast tego pojawia się markowa nazwa… Sugeruje, że ma to swoje zalety . To jak farma, która nazywa swoją kapustę „najzdrowszą kapustą”. Nie ma na to podstaw.

Ale poza tym nowy przedtreningowiec BPI bardzo nas interesował. Głównie z powodu 7 specyficznych gramów zawierających mieszaninę goBHB i Captex 70 MCT. Co, jak sugeruje BPI, tworzy stan ketogenny w twoim ciele. Zaletą tego stanu ketogennego jest zwiększenie metabolizmu tłuszczów i zmniejszenie katabolizmu mięśni, jak mówią.

Naszym jedynym problemem jest… czy stan ketogenny jest twórcą metabolizmu tłuszczów, czy też metabolizm tłuszczów jest twórcą stanu ketogennego?

BPI Ketogenic Przegląd przed treningiem

Na siłowni nowy przedtreningowiec BPI był pół-standardowy dla większości małych formuł przedtreningowych. Energia była obecna dzięki cholinie i kofeinie – ale to był główny atut.

  • Pompa? Nieistniejący
  • Wytrzymałość? Nie całkiem.
  • Energia? Dobrze, czysto.
  • Ogólne doświadczenie? Niezadowalający.

Przed podjęciem „najlepszego” treningu BPI, spodziewaliśmy się naprawdę nowego doświadczenia z tym produktem. Teoretycznie spodziewaliśmy się skupienia lasera i efektu „ciepła” spalania tłuszczu podczas podnoszenia.

Niestety tak nie było. Zamiast tego było wrażenie, że po prostu weź trochę kofeiny i choliny przed wejściem na siłownię. Nic innego nie było zauważalne. Jest to rozczarowujące, gdy produkt kosztuje ponad dolara za porcję.

Nauka stojąca za Captex MCT i pochodnymi beta-hydroksymaślanu BHB

Cóż, nie ma żadnych.

Przynajmniej BPI nie ma go na swojej stronie internetowej i nie ma żadnych danych na temat naukowca Google łączącego suplementację beta-hydroksymaślanu i metabolizm tłuszczów. Trochę tam biustu.

Co myślimy o nowym treningu przed BPI

To nie jest tak wyjątkowe. Ale należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Rozważymy te pytania dotyczące BPI.

  1. Czy ten trening przedtreningowy byłby bardziej skuteczny na czczo?
  2. Czy BCAA należy przyjmować w ramach treningu wstępnego, aby uzyskać maksymalny efekt?
  3. Czy działanie ketogenne wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, czy po prostu MCT jako paliwo?
  4. Dlaczego w tym treningu przed treningiem nie ma więcej składników?

Jako całość szukaliśmy dobra w tym produkcie, ale nie udało nam się. Będziemy to robić więcej razy i archiwizować recenzje od czytelników takich jak ty – ale jak dotąd ogromna porażka.

Od góry do dołu w produkcie nie ma jednego klinicznie dozowanego składnika, z wyjątkiem może choliny, jeśli moglibyśmy przejrzeć mieszankę rekwizytów. To wszystko. Jeśli wypróbowałeś ten wstępny trening, zostaw swoje doświadczenie poniżej, aby inni czytelnicy mogli to sprawdzić!

Aktualizacja 29.04.2016 – Odkupienie

Zatem najlepszy przedtreningowiec BPI jest reklamowany jako „najlepszy przedtreningówka” i jako ketogenny przedtreningówka. Ponieważ tak naprawdę do nas doszło, kontynuowaliśmy badania i wreszcie doszliśmy do pewnych wniosków.

Po pierwsze, przedtreningówka BPI jest przeznaczona dla osób uczestniczących w diecie ketogenicznej.

Zgodnie z wnioskami, które dokonaliśmy po wykopaniu części 3 małych artykułów opublikowanych przez BPI, wydaje się, że ich przedtreningówka powinna być spożywana przez dietetyków ketogennych.

Jeśli nie jesteś w ten sposób dieta, to popiersie. Ale… Nie mówią tego ludziom.

Po drugie, energia uzyskana z najlepszego przedtreningowego BPI nie zależy od metabolizmu tłuszczu. Widzisz, to ketony są metabolizowane na energię, a cóż, produkt zawiera kilka ketonów, których można użyć właśnie do tego.

Krótko mówiąc: ten przedtreningowiec może być bardzo skuteczny dla dietetycznych ketogenów.

Jeśli nurkujesz na dietę ketogenną, ten przedtreningówka może zaoferować ci energię, dostarczając napływ ciał ketonowych. Te ciała mogą następnie wykorzystać jako paliwo, co w porównaniu do normalnego poziomu energii keto będzie znaczącym wzrostem energii.

Jest to naprawdę fajne dla osób stosujących dietę keto, ale dla reszty z nas, będziesz chciał trzymać się naszych najwyżej ocenianych nagradzanych przed treningami .

PS – BPI, chcielibyśmy otrzymać od was wiadomość e-mail z wyjaśnieniem niektórych z tych punktów, którą możemy następnie zaktualizować i wyjaśnić, jeśli czegoś tu brakuje. Nie lubimy dawać suplementów umiarkowanych lub złych rankingów, ale dzieje się tak, gdy produkt się nie sumuje.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *