Menu

Przegląd przedtreningowy Bomba mięśniowa

Muscle Bomb to nowy wysokiej klasy przedtreningowiec wykonany przez Reflex Nutrition i wyprodukowany wyłącznie w Wielkiej Brytanii. Ten nowy przedtreningówka jest dostępny zarówno w postaci kofeinowej, jak i bezkofeinowej, a my mieliśmy zaszczyt wypróbować je oba. Ogólnie rzecz biorąc, nasze doświadczenie z Muscle Bomb było świetne i gorąco polecamy go innym kulturystom w Wielkiej Brytanii. Oto nasze doświadczenie i przegląd Muscle Bomb.

Najlepszy brytyjski suplement przedtreningowy, jaki wypróbowaliśmy

Co wyróżnia bombę mięśniową? To nie są krzykliwe reklamy, jasny kolor pojemnika, super skoncentrowane roszczenia, a nawet mega-śmiertelna dawka stymulantów… Muscle Bomb nie zawiera tego. Tym, co wyróżnia bombę mięśniową, jest fakt, że opiera się ona na dawkach naukowych; aka dawki pokazane przynoszą wyniki (ale zbyt drogie dla większości firm).

Wiesz, że to naprawdę szalone, jak skuteczny jest ten przedtreningówka, biorąc pod uwagę, że nie ma on na celu super stymulowania centralnego układu nerwowego za pomocą synefryn, pikatropin, johimbów itp. W rzeczywistości ważne jest, aby zaznaczyć, że kilka pierwszych treningów z dodatkiem takim jak bomba mięśniowa możesz być nieco zdezorientowany. Jest tak, ponieważ Muscle Bomb czerpie dodatkową moc z faktycznej tkanki mięśniowej, a nie z OUN. Zapewnia to o wiele bardziej funkcjonalne i naturalne doznania treningowe, które są znacznie bardziej korzystne dla wzrostu mięśni niż obciążenie stymulujące, które można znaleźć w większości „skoncentrowanych” treningów.

Co zawiera Muscle Bomb

Jak powiedzieliśmy wcześniej, składniki bomby mięśniowej są tym, co czyni ją ważną. Kiedy bierzesz bombę mięśniową, możesz wziąć jedną lub dwie miarki. Za pomocą jednej miarki otrzymujesz 15 gramową porcję zawierającą pełne 4 gramy L-cytruliny, 1,7 grama leucyny, 1,6 grama beta-alaniny, 1,4 grama betainy , 9 gramów białka, a jeśli bierzesz wersja kofeinowa – 125 miligramów kofeiny i kilka innych składników. Jeśli nie czytasz często tylnych etykiet suplementów, może to nie wydawać się wielkim problemem. Ale, aby spojrzeć na to z innej perspektywy – niektóre treningi przed treningiem mają w sumie tylko 4 gramy; w bombie mięśniowej jeden składnik to 4 gramy w tej 15-gramowej miarce!

Panele z kofeiną (LEWO) i bez kofeiny (PRAWO)

Trening z Muscle Bomb PWO

Trening z bombą mięśniową jest intensywny! Nie cierpi ani nie jest uzależniony od narkotyków; ale raczej skoncentrowany i potężny – ciche zaufanie. Kiedy po raz pierwszy wziąłem Muscle Bomb, pierwszą rzeczą, którą zauważyłem, była obecność beta-alaniny w moich żyłach (dobry wskaźnik jakości składników). Następnie, gdy zacząłem podnosić – moja pompa była zdjęta z łańcucha. Podczas całego treningu mogłem się mocno naciskać; trudniejsze niż normalnie. Jedynym czynnikiem ograniczającym było to, czy byłem odpowiednio nawodniony (picie 1-1,5 l wody na trening).

Coś w intensywnej pompie z dużą dawką cytruliny, ciężkiej obecności BCAA i właściwie pobudzającym działaniu 125 gramów kofeiny naprawdę wprawiło mnie w tę strefę. Jedyną lepszą rzeczą było wzięcie 2 kuleczek Muscle Bomb, które wyniosły ją na zupełnie nowy poziom.

Muscle Bomb Experience

Ogólnie rzecz biorąc, był to świetny przedtreningowiec i jest to dokładnie ten rodzaj przedtreningówki, w którym czuję się komfortowo, wkładając go w ciało. Jest dosłownie zbudowany do budowy mięśni, ma kofeinę, ale nie wystarcza, aby cię zepsuć, a moim zdaniem jest zdrową długoterminową opcją. Gdybym był w Wielkiej Brytanii, nie wziąłbym nic poza tym przedtreningiem.

Szybkie notatki –

  • Poziomy kofeiny były w sam raz dla dobrego działania pobudzającego.
  • Połączenie BCAA, cytruliny i Beta Alaniny wydłużyło moje treningi i promowało poważną pompę mięśniową.
  • Wysoka zawartość leucyny sprawia, że jest to prawdziwy budowniczy mięśni.
  • Biorąc 2 miarki to zabójca, w dobry sposób.
  • Darmowa wersja kofeiny jest świetna do nocnych wind i działa bardzo dobrze. Zdecydowanie użyłbym go w miesiącach bez stymulacji w zaufaniu.
  • Ten przedtreningówka jest trochę kosztowna, ale jest jednym z najlepszych dostępnych przedtreningówek.
  • Umieścilibyśmy ten ranking przed treningiem wysoko w naszych rankingach suplementów, ale nasi obserwatorzy opierają się głównie na USA.
  • Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii lub Unii Europejskiej, amazon.co.uk ma tanią bombę mięśniową. W przeciwnym razie przejdź do strony reflex-nutrition.com i wyślij e-mailem Mark o złożeniu zamówienia; zaopiekuje się tobą!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *