Menu

Stymulant Sprzęgło bezstymulacyjne Przegląd Proszków do ćwiczeń siłowych

Workout Powder (tak to nazwa) to zupełnie nowy przedtreningowy stymulator wprowadzony przez Clutch Bodyshop. Jako marka, Clutch Bodyshop wprowadza nową filozofię do suplementów treningowych – spraw, aby suplementy były jak najbardziej świadome zdrowia. Trening w proszku jest dobrym przykładem tej filozofii. Ten przedtreningówka zaspokaja potrzeby siły, wytrzymałości i energii użytkownika; ale jest również wyjątkowo odpowiedzialny, bez używek, sztucznych barwników i substancji słodzących, a nawet przyjazny dla wegan. Interesujące, prawda?

Jak więc układa się proszek do treningu, na serio

Wszyscy wzięliśmy udział w Proszku do treningu Clutch, a ten suplement nie zawiera stymulantów. Pomimo braku jakichkolwiek prawdziwych składników stymulujących, takich jak kofeina lub synefryna, proszek treningowy przenosi się silnie w dziale energetycznym poprzez DMAE, korzeń imbiru, rybozę i ElevATP.

Te składniki działają synchronicznie, aby zwiększyć koncentrację i dać ci energię naturalną. Ta naturalna energia jest jedną z największych, jakie znajdziesz w całej kategorii opcji wolnych od stymulantów. Ogólnie rzecz biorąc, w dodatku bez stymulantów nie dostaniesz zauważalnego wzrostu energii, a jedynie zwiększenie wytrzymałości i siły. To samo odróżnia Proszek Treningowy od paczki z tym dodatkowym dodatkiem. Do tego stopnia, że wprowadziliśmy Workout Powder na pozycję 2 na liście najlepszych niestymulujących suplementów przed treningiem .

Energia to nie wszystko, co dostajesz

Trening w proszku ma porcję 13,5 grama. Z tego tylko 0,8 grama jest kompleksem energetycznym. Reszta to rzeczy, które naprawdę będą działały jeden na jeden z mięśniami, aby poprawić wyniki. W koktajlu znajdziesz 3 pełne gramy beta-alaniny Carnosyn wraz ze skromnymi dawkami betainy, monohydratu kreatyny, glicerolu i L-karnityny. Uzupełnieniem tej mieszanki przeciw zmęczeniu mięśni i szczupłemu wzrostowi jest mieszanka argininy i ornityny o masie 625 mg, która działa jak matryca pompy i pozwala na zwiększenie progu tlenowego wraz z dostarczaniem składników odżywczych.

Jak to tłumaczy się na siłowni

Na siłowni Twoje wyniki zostaną zwiększone ponad nie uzupełnione standardy. Dla nas wyraźnie zauważyliśmy korzyści, ale dla faceta z silnym stymulantem przed treningiem linie mogą być rozmyte przez chwilę, dopóki nie wyrównasz ciała. Po podaniu natychmiast zauważyliśmy mrowienie beta-alaniny i wkrótce nastąpi wzrost ostrości. Trwało to w treningu, w którym utrzymywała się dodatkowa energia, a wytrzymałość / siła wydawały się solidne. Jeśli chodzi o pompę, nie czułem się tak, jak odczuwa się samodzielny suplement do pompy . Jednak osobiście zawsze mogę powiedzieć, kiedy poprawia się krążenie i czy ten efekt był obecny.

Jako całość nasze treningi były solidne, dokładnie tego, na co mielibyśmy nadzieję w suplemencie bez stymulacji. Kompleks energetyczny ma w sobie prawdziwą ostrość, a ta jakość pozostała z nami przez większość dnia, co wydawało się korzystne. Nie jest to rzecz, która nie pozwala ci zasnąć, ale zdecydowanie pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z nauką / pracą / problemami. Jako całość doświadczenie było przyjemnością dookoła.

Dla poważnych sportowców, oto kilka dodatkowych informacji

Podczas przyjmowania proszku treningowego nadal możesz przyjmować kreatynę i inne tradycyjnie uzupełniające suplementy. Z tym suplementem i wieloma innymi po treningu jest tak samo ważny jak zawsze. Po treningu możesz zjeść stary, solidny posiłek lub wziąć białko serwatki. Nawet niektóre BCAA później się sprawdzą, ale przyjmowanie BCAA podczas okna treningu może nie być najlepszym rozwiązaniem dla tego suplementu, jeśli nie utrzymasz go lekkim. Wynika to z faktu, że właściwe nawodnienie naprawdę pomaga w całej formule, ponieważ nie jest ona przymusowo dopasowywana do ciężkich stymulantów.

Krótkie informacje na temat treningu w proszku:

  • Efektywna stymulacja darmowej energii
  • Zwiększona wydajność
  • Duża dawka beta-alaniny
  • Przyjazne dla wegan i bez sztuczności
  • 15 porcji na jednostkę

Daj nam znać, jak podobał Ci się trening w proszku i oznacz poniżej, jeśli masz jakieś pytania. Z pewnością będzie to solidny hitter na arenie bez stymulantów. Jesteśmy bardzo dumni z bycia jednym z pierwszych, którzy to odkryli. Smak tego przedtreningówki wraz z 15 porcjami na pojemnik to naprawdę jedyne minusy. Ale dla nas nie mają absolutnie żadnego znaczenia. Liczy się tylko wyniki i bezpieczny preparat!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *