Menu

Post Jym Stack

Napisz zapisać Jym

Post Jym nie dotyczy tylko jednego suplementu, odnosi się do dwóch: Aktywnej Matrycy Składników i mieszanki Szybkostrawnych Węglowodanów. Tutaj sprawdziliśmy oba te suplementy Post Jym – razem i niezależnie. Dzięki temu doświadczeniu z pierwszej ręki, recenzentom Post Jym od naszych czytelników oraz ocenie wiedzy naukowej stojącej za każdym składnikiem – zebraliśmy tę kompleksową recenzję suplementu. Następnie sprawdź tutaj, aby zobaczyć pełną linię recenzji suplementów Jym .

Post Jym Active Ingredients Matrix vs Post Jym Fast-Digesting Carbs

Oba suplementy Post Jym idą w parze, ale jeden nie uzupełnia drugiego. Jak widać powyżej, Post Jym Active Ingredients Matrix zawiera BCAA, kreatynę, L-karnitynę, betainę i L-glutaminę. Jest to podstawowy profil wspomagający budowę mięśni. Z drugiej strony węglowodany szybko przyswajalne po Jymie dostarczają węglowodanów uzupełniających węglowodany. To rzeczy, które będą napompowywać mięśnie energią podczas następnej podróży na siłownię. Oba te suplementy mają szerokie zalety.

Recenzja macierzy składników aktywnych składników po Jym (BCAA)

Między nimi Post Jym: Active Ingredients Matrix jest najbardziej niezbędny dla większości kulturystów. Jest tak, ponieważ składniki tej ulepszonej matrycy BCAA zapewniają znacznie korzystniejszy wzrost, regenerację i wydajność mięśni. Nie jest to niespodzianką, biorąc pod uwagę, że szybkie post trawienie węglowodanów Post Jym to proste węglowodany.

Szybko trawiące węglowodany po Jymie (uzupełnienie glikogenu)

Ale nie myl się i pomyśl, że Post Jym Fast-Digesting Carbs nie ma swojego miejsca w twoim arsenale suplementów budujących mięśnie. Dla wielu mężczyzn i kobiet, być może nawet dla ciebie, suplementacja po treningu nie jest łatwa. Te szybko trawiące węglowodany mogą się naprawdę przydać w tym scenariuszu, ponieważ węglowodany są niezbędne do wzrostu mięśni (jak już wiesz).

Zasadniczo, jeśli masz mało czasu po treningu i masz lekki żołądek – Post Jym BCAA i Carbs to niezwykle skuteczny budowniczy mięśni o pełnym spektrum. Jeśli jesteś masą, możesz narzucić na nią posiłek i uzyskać jeszcze większe zyski.

Wnioski na temat Jym’s Post Workout Line

Duet Jym Supplement Post Jym był przyjemnością. Niezależnie od tego, czy budujesz mięśnie, czy utrzymujesz szczupłą, stonowaną sylwetkę – Post Jym może utrzymać to ciało w grze. Podczas uzupełniania tymi suplementami lub rozważania suplementacji; Pomyśl o tym.

Jeśli ćwiczysz podczas postu, duet Post Jym to świetny sposób, aby uzyskać wszystkie BCAA i węglowodany budujące mięśnie . Ponadto kreatyna, która nie wzdycha ani nie trawi ostro.

Jeśli korzystasz ze standardowego planu posiłków; najprawdopodobniej najlepiej będzie skupić się na Matrycy Aktywnych Składników Post Jym i uzyskać dobry posiłek wypełniony węglowodanami w odpowiednich ramach czasowych po treningu.

Jeśli łączysz siły, dążysz do ostatecznych korzyści lub po prostu mocno zyskujesz – kombinacja Post Jym podczas wychodzenia z siłowni plus posiłek po powrocie do domu jest optymalna. Nawet zaatakowanie jakiegoś Pro Jyma nie skrzywdzi cię.

Niezależnie od wybranej trasy życzymy powodzenia. Pamiętaj, że suplementy to nie wszystko. Na koniec dnia – 75% diety, 20% siłowni i 5% suplementów. Skoncentruj się na 1 i 2, aż zagłębi się w twoich kościach, a wtedy będziesz mógł w pełni skorzystać z suplementów takich jak wszechmocna linia naukowa suplementów Jym!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *