Menu

Przegląd przedtreningowy żelaznej pompy

Można śmiało powiedzieć, że naprawdę podobało nam się recenzowanie Żelaznej Pompy Arnolda. Od początku do końca jest to dobrze wykonany trening przed treningiem. Ale bardzo ważne jest stwierdzenie, że nie wszyscy pokochają ten trening przed treningiem. Jest to zdecydowanie konkretny, ukierunkowany produkt.

Tutaj przedstawimy pełny przegląd pompy żelaza BWSB, a także trochę zagłębimy się w składniki, aby uzyskać szersze spojrzenie na ten produkt.

Doświadczenie biorąc żelazną pompę

Przyjmowanie Iron Pump było świetnym doświadczeniem, ale nie było typowe dla innych przedtreningówek w jednym głównym aspekcie – stymulantach. Żelazna pompa przyjmowana podczas jednej porcji ma bardzo małą dawkę standardowych stymulantów w porównaniu z innymi treningami przed treningiem.

Pompa energii w żelazie

Chociaż rzeczywista ilość kofeiny nie została ujawniona, szacujemy, że wynosi ona około 100 mg na podstawie naszej osobistej tolerancji. Oprócz tej dawki kofeiny Iron Pump zawiera skuteczną mieszankę nootropową, która zapewnia ci „czysty, niestymulujący” wybuch energii.

Dlatego po wyjściu z siłowni Iron Pump nadal czuje się ostry. Mieszanka oprócz kofeiny zawiera cholinę, tyrozynę i wimpocentynę. Wszystkie te są popularnymi suplementami mózgu stosowanymi w celu zwiększenia inteligencji i pamięci.

Jednak w porównaniu z innymi treningami przed treningiem energia z żelaznej pompy jest bardzo łagodna.

Nie ma tu widoku tunelu ani niekontrolowanych wybuchów energii. Ale poczujesz niezawodne, kontrolowane i obudzone uczucie, które całkowicie zaspokoi wiele mężczyzn i kobiet. W końcu niektórzy z nas chcą łagodnego stymulanta przed treningiem.

Pump in Arnolds Pre Workout

Niestety, pompa w Iron Pump jest trochę hitem. Dla mnie osobiście jedna porcja naprawdę nie dała mi pompy, o której naprawdę mogłem zauważyć i mówić. Jednak inni faceci z naszego zespołu w odległości 20 funtów od mojej wagi dostali niesamowitą pompę z jednej porcji.

Tak więc niektórzy ludzie będą bardziej skłonni do uzyskania pompy przy jednej porcji.

Jednak zwiększenie tej dawki do 1 ½ do 2 miarek zapewnia prawdziwą pompę wraz ze zwiększoną energią, która jest bardziej typowa dla innych treningów przed treningiem.

Żelazna pompa dla wytrzymałości

Z punktu widzenia wytrzymałości, Iron Pump jest zwycięzcą. Podczas jednej porcji nie dostaniesz ogromnej pompy ani intensywnej energii stymulującej – czystość tej energii jest bardzo długa.

Biorąc jedną porcję Żelaznej Pompy, mogłem robić poważne przysiady i martwe ciągi bez poczucia, że mogę zemdleć. Zazwyczaj umieram przed treningami o wysokiej stymulacji, bez jakiejkolwiek rzeczywistej klinicznej dawki tlenku azotu / BCAA / beta-alaniny.

Z tego powodu osobiście bardzo cenię sobie Iron Pump.

Krótki przegląd składników

Jako całość, formuła Iron Pump jest krótka i słodka. Chociaż nie jest w 100% klinicznie dawkowany jak nasze wiodące przedtreningówki , nie podejmuje również żadnych irracjonalnych decyzji z ryzykownymi składnikami.

Cała formuła podzielona jest na dwie części: pompę i energię.

W naszym przeglądzie w pełni omówiliśmy energię, ale aspekt pompy ma dość długą listę składników. Obejmuje to kilka odmian argininy, niektóre naturalne zioła, siarczan agmatyny i ogólnie związki zawierające azot.

To właśnie łączy pompę przy 1 miarce, jeśli masz szczęście, i przy 2 miarkach na pewno. Spośród tych składników najważniejszym z nich jest azotan argininy, który szybko się wchłania, zapewnia argininę dla tlenku azotu w tym samym czasie co azotany, które również stymulują NO.

Nasze ostatnie słowo na temat żelaznej pompy

Ogólnie rzecz biorąc, Iron Pump ma swoje miejsce zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy chcą poprawić swoją sprawność fizyczną i wydajność. To nie jest najsilniejszy stymulant przed treningiem. W rzeczywistości nie ma nawet „średniej” w odniesieniu do energii, więc jeśli C4 nie da ci wystarczającej energii, nie będzie lepiej.

Jeśli jednak cenisz sobie czystą i kontrolowaną energię – Żelazna Pompa przez cały dzień.

Patrząc na pompę, rozważ zwiększenie dawki do dwóch miarek, jeśli nie zrobisz tego za ciebie. Pamiętaj również, że spożywanie węglowodanów przed podniesieniem i utrzymaniem odpowiedniej nawodnienia może zmaksymalizować potencjał pompy z treningu przedtreningowego, takiego jak ten.

Ogólnie rzecz biorąc, Iron Pump to dla nas świetny przedtreningówka. Bez kreatyny, bez sztucznych barwników i od góry do dołu rozsądny produkt przeznaczony do długoterminowego sukcesu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *