Menu

Myprotein Protein Chox Bar Review

Kiedy moderujesz swoją dietę jako kulturysta lub sportowiec tak długo, jak my, szybko znajdziesz nowe, ekscytujące i wygodne sposoby, aby zwiększyć swoje makra do zakresu „budowania mięśni”. Dla mnie osobiście bary nigdy nie odegrały znaczącej roli w tej grze. Próbowałem wielu i zawsze sprowadzają się do tych samych podstawowych problemów: albo nie mają wystarczającej ilości białka, albo odpychają, albo mają zbyt wiele toksycznych dodatków, aby były korzystne na dłuższą metę.

Mając to na uwadze, ostatnio wypróbowałem Chox Bars Myprotein (jak również Impact Whey ) i postawiłem to na szali. Mimo że miałem niewielkie uprzedzenia i dość sporą listę oczekiwań – szybko skończyłem całe pudełko tych batonów i teraz uważam je za idealny dodatek do mojej suplementacji białkiem i węglowodanami. Pozwól, że przeprowadzę cię przez wszystko, na co patrzyłem z tymi taktami, a także przez doświadczenie, które miałem; i mam nadzieję, że odpowie na wszelkie pytania. Jeśli nie, napisz do nas linię na dole!

Proteinowy pasek powyżej

Przegląd paska białka Protein Chox Po pierwsze smak. Od rozmowy z niezliczonymi ludźmi na siłowni, smak jest zawsze najważniejszą kwestią w barze. Cóż, z doświadczenia mogę powiedzieć, że batony Chox znacznie przewyższają średnią branżową pod względem smaku. Miałem pudełko ciastek i śmietany, które było pyszne. Ale ściślej mówiąc… Rdzenie nie były kamieniami, więc nie pracowałem przy żuciu, jak żąda tak wiele innych batonów. Słodycz tych batonów jest naturalna, zdecydowanie nie ma dziwnego zabarwienia alkoholem cukrowym. Ogólnie smak i konsystencja były powyżej średniej. Jedzenie batonów Chox nie było obowiązkiem i nawet uznałbym to za przyjemność (nawet jeśli chodzi o to, jestem gotów zrobić wszystko, co muszę, aby zdobyć białko. Jeśli jestem głodny w pokoju dziecinnym lepiej ukryj swoje dziecko).

Makra w słupkach Chox

Batony, z których pobierałem próbki, zawierały 22 gramów białka i około 28 gramów węglowodanów z umiarkowanymi środkami konserwującymi. Dla mnie są to ważne liczby. Węglowodany są względnie wolne od błonnika, co oznacza, że należy przyswoić wszystkie te 28 gramów i jako całość odżywiło się to pod kontrolą. Nie brakowało niczego, czego byś potrzebował, i nic nie zostało dodane, że zamiast tego powinieneś dostać inny towar (fałszywe wygody).

Łączenie się z konkurencją

Ogólnie rzecz biorąc, przemysł barowy jest moim zdaniem bałaganem. Roszczenia są jawne, składniki są często zaniżone, a ceny są po prostu przestępcze; ale nie zgrupowałbym prętów Chox, które próbowałem w tym opisie. Przeciwnie, Chox odrywa się od innych taktów we wszystkich tych kategoriach i ja to doceniam.

Przez ostatnie 7 lat osobiście starałem się, aby całe moje białko pochodziło z naturalnych źródeł żywności i białka w proszku. To zawsze była dla mnie najbardziej wydajna i opłacalna droga. Naprawdę była to prosta gra liczbowa. Wtedy i teraz możesz albo dostać pełną porcję białka z proszku za tanią cenę, albo pełną porcję białka z batonu czterokrotnie. Ale teraz sytuacja się poprawia i paski Chox rozpoczynają nowe przejście.

Możesz zobaczyć, o czym mówię w Myprotein, producentach batonów Chox, a także szeroką gamę uczciwych suplementów sportowych. Jeśli masz jakieś pytania lub owocne doświadczenia, umieść je poniżej i podziel się nimi ze światem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *