Menu

Nutrex Outlift AMPED Review

Outlift AMPED to porcja kliniczna inspirowana dużą dawką przygotowana przez Nutrex. Ten przedtreningowiec jest jednym z dwóch oferowanych przez tego producenta i jest silniejszą opcją. Ten drugi to oburzenie, które ma mniej kofeiny, inną matrycę pompy i ogólnie znacznie mniejszy rozmiar porcji. Możesz zobaczyć porównanie pomiędzy zwykłym Outliftem a oburzeniem w naszym Nutrex Outlift vs Outrage Review .

Nasz przegląd Nutrex Outlift PWO

Na początek warto powiedzieć, że Outlift AMPED jest dość silnym treningiem przed treningiem. Jest to głównie oparte na około 350 mg naparu kofeinowego na porcję, co samo w sobie jest ogromne. Dla niektórych może to być kłopot. Ale dla innych, jeśli dasz sobie z tym radę – twój wyciąg będzie całkiem mocny!

Formuła przyzwoitego budowania mięśni

Będzie potężny, ponieważ ten przedtreningówka zawiera pełny profil BCAA 2: 1: 1 na szczycie 8-gramowej super-dawki jabłczanu cytruliny 2: 1! Oznacza to, że powinieneś mieć intensywne pompy tlenku azotu oprócz lepszej wytrzymałości i siły napędzanej między innymi przez BCAA. Tak, ten wstępny trening ma początki prawdziwej formuły budującej mięśnie.

Patrząc dalej na formułę przedtreningową Outlift, znajdziesz dwa świetne składniki budujące mięśnie: beta-alaninę Carnosyn i monohydrat kreatyny Creapure. To ciekawa mieszanka. Udowodniono, że zarówno kreatyna, jak i beta-alanina są bardzo skutecznymi środkami budującymi mięśnie podczas treningu siłowego kobiet i mężczyzn. Czas może jednak stanowić problem.

Podczas gdy beta-alanina przed treningiem jest zdecydowanie zalecana do suplementacji przedtreningowej, monohydrat kreatyny nie zawsze jest najlepszym wyborem. Rozmawialiśmy o tym trochę w naszym artykule na temat najlepszej kreatyny, a jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, możesz tam znaleźć odświeżenie.

Głębiej w formułę

To potężna mieszanka przedtreningowa z tymi samymi składnikami. Ogromna dawka cytruliny, ogromny stos kofeiny i pełny BCAA z towarzyszącą kreatyną i beta-alaniną. Łał. Ale znowu warto zauważyć, że w oparciu o te ogromne ilości i kilka szczegółów technicznych – zdecydowanie pochylamy się nad poleceniem Outlift dla doświadczonego tłumu, który jest przyzwyczajony do potężnych ćwiczeń przed treningami.

Dla kogo jest najlepszy Outlift

Po pierwsze, aby maksymalnie wykorzystać Outlift, będziesz musiał zostać zaatakowany 350 mg kofeiny w twoim systemie. Dla porównania jest to mniej więcej taka sama ilość kofeiny w produktach Pre-Jym, NitraFlex, MyPre, 1MR i innych w tej klasie.

Po drugie, Outlift ma 3 pełne gramy monohydratu kreatyny. To jest creapure, ale jego 3 gramy w już gęstej formule. Problemem jest nasiąkliwość.

Sama kreatyna jest trudna do pełnego rozpuszczenia – więc kiedy dodasz wszystkie inne duże ilości składników w Outlift, trudno będzie całkowicie ją rozpuścić. Prowadzi to do dyskomfortu żołądka, nie wspominając o zmniejszonym poborze.

Mówiąc w szczególności o przyjmowaniu kreatyny i krepinie – widać, że w FAQ na Creapure.com nie zaleca się przyjmowania kreatyny z kofeiną, ponieważ kofeina może zmniejszać pobieranie kreatyny. To była wielka debata, ale dla nas moderując tę stronę – zawsze uważaliśmy, że kreatyna po treningu jest absolutnie najskuteczniejsza dla długoterminowej siły i przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej.

Outlift jest nadal świetny dla wielu

Powyżej przedstawiliśmy nasze dwa obawy jako ostrzeżenie dla niektórych facetów, nie dla wszystkich. Wiemy, że wielu mężczyzn może pobić kreatynę przed treningiem i zniszczyć siłownię, jakby to było nic. Możliwe, że jeden z nich, jeśli powyższe jest dla ciebie nowe.

Wnioski z tego treningu Nutrex

Jeśli więc szukasz zabójczej pompy, intensywnej energii napędzanej kofeiną, wytrzymałości BCAA, z kolekcją potężnych składników wspomagających mięśnie przez cały czas – Outlift firmy Nutrex jest solidny. Nie jest to bynajmniej podobne do starego HemoRage Nutrex, ale jest to postęp.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *