Menu

Neuro Shred Review

Pod koniec ubiegłego roku kupiłem kilka butelek Neuro Shred w lokalnym GNC i od tego czasu – powoli przeszedłem przez prawie wszystkie z nich.

W momencie zakupu był to impulsowy wybór, ponieważ byliśmy w środku zimy i nie miałem zamiaru zatrzymywać się. Jednak znalazłem ogromne zastosowanie Neuro Shred jako łatwego do przyjęcia i długotrwałego suplementu energetycznego / nootropowego!

Ale teraz, gdy zbliża się Nowy Rok … Czas spalić trochę tłuszczu i zacząłem stosować Beyond Raw Neuro Shred zgodnie z zaleceniami.

Oto, czego nauczyłem się do tej pory o spalaczu tłuszczu i jak może on być dla ciebie przydatny…

Szybki przegląd Neuro:

Jako spalacz tłuszczu i suplement nootropowy, Neuro Shred zapewnia lekką formułę, która dostarcza wiele opatentowanych, kompleksowo brzmiących składników. Jednak za zasłoną znaków towarowych znajduje się bardzo wiele znanych ekstraktów ziołowych. Krótko mówiąc, Neuro Shred to suplement pobudzający o średniej i wysokiej mocy, który również pomaga spalić trochę tłuszczu. Nie jest to najlepsze z obu, ale jest łatwe do wzięcia, łatwe do kupienia i przyjemne.

Szybkie mocne strony: stała energia.

Szybkie niedociągnięcia: Reklamowane jako bardziej wiarygodne niż w rzeczywistości.

Jak zażywać Neuro Shred: Neuro Shred ma zarówno szybką, jak i uwalnianą w czasie kofeinę, więc weź ją wcześnie i unikaj przyjmowania po powiedzmy, 3 po południu. Zalecamy przyjmowanie Neuro Shred 15 minut przed śniadaniem.

Oto, co jest w grze Beyond Raw Neuro Shred

Morosil (znak towarowy Citrus sinensis) 400 mg

Morosil jest koncentratem rośliny z czerwonych pomarańczy, która jest sklasyfikowana z innymi roślinami podobnymi do pomarańczy Citrus sinensis . Twórcy Morosil twierdzą na karcie produktu, że drzewa pomarańczy, które są specyficzne dla określonego regionu Włoch, wytwarzają najwięcej owoców bogatych w antocyjaninę. Więc poszli naprzód i opatentowali to.

Jak działa Morosil?

Podobnie jak inne ekstrakty z rodziny Citrus sinensis, antocyjaniny w Morosilu zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych. W badaniach na zwierzętach.

Czy Morosil jest bardziej skuteczny niż powiedzmy, synefryna w metabolizmie tłuszczów? Cóż, badań naprawdę nie ma. Ale bardzo lubimy produkty z synefryną.

Zgodnie z kartą produktu Morosil, Neuro Shred zawiera odpowiednią dawkę 400 mg.

2nd Rush Kaffeine (200 mg bezpośredniej kofeiny, 50 mg Zum XR [znak towarowy] 250 mg

W Neuro Shred wierzymy, że druga formuła szczytu to tak naprawdę pierwsza i druga kombinacja. Oznacza to, że 200 mg uderza w miarę przyjmowania, a następnie 50 mg ZumXR jest uwalniane w czasie. Posiadanie obu tych składników w ramach „drugiego szczytu” prowadzi do myślenia, że zarówno 200 mg, jak i 50 mg są uwalniane w czasie – a tak nie jest.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma tu nic specjalnego. Tylko 200 mg prostej kofeiny w połączeniu z 50 mg kofeiny o opóźnionym uwalnianiu ZumXR .

Jaki jest cel kofeiny?

Podstawowym celem kofeiny w Neuro Shred jest zwiększenie energii. Chociaż kofeina działa również termogenicznie, zwiększając spalanie kalorii.

NeuroFactor (koncentrat kawy będący znakiem towarowym) 100 mg

NeuroFactor w Neuro Shred nie jest typowym składnikiem kawy. Podczas gdy ekstrakty z ziaren kawy i zielonych ziaren kawy pochodzą z odszczepionej fasoli… NeuroFactor jest uzyskiwany z całych owoców ziaren kawy. Oznacza to, że w tym produkcie znajduje się także „owoc” otaczający fasolę.

Co robi pełnoporcjowa kawa NeuroFactor w Neuro Shred:

Najwyraźniej tylko poprzez ekstrakt z całych owoców zanurza się właściwa kombinacja fitoskładników, aby wpływać na BDNF (czynnik neurotropowy pochodzenia mózgowego). I to działanie prowadzi do lepszego zdrowia mózgu, szczególnie u dorosłych w późniejszym wieku.

W 2013 r. Przeprowadzono badanie pilotażowe dotyczące składnika NeuroFactor , jednak ostateczne wyniki nie zostały jeszcze opublikowane.

Capsimax (znak towarowy Capsicum Seed Extract) 100 mg

Capsimax to dojelitowy ekstrakt z czerwonej papryki chili wyprodukowany przez OmniActive Health Technologies . Metodą działania leku Capsimax jest zwiększenie metabolizmu poprzez mobilizację tłuszczu do lipolizy.

Capsimax ma tę zaletę, że po prostu je czerwone papryczki chili ze względu na powłoczkę jelitową, która zmniejsza negatywne skutki uboczne / negatywne wrażenia z jedzenia pęczka czerwonej papryki chili.

ActivAIT (znak towarowy Mustard Oil) 50 mg

To dla mnie nowy składnik i szukałem wszędzie wyjaśnienia. Nie można go znaleźć ani właściciela jego znaku towarowego. Dziwne!

Ekstrakt pieprzu czarnego 10 mg

Ekstrakt pieprzu czarnego działa podwójnie zarówno jako wzmacniacz metabolizmu, jak i promotor wchłaniania składników. Zazwyczaj podaje się go w ilości 5 mg na porcję, ale być może formulatorzy Beyond Raw wierzyli, że dawka 10 mg zwiększyłaby efekt termogeniczny Neuro Shreds.

Godne uwagi „inne” składniki: sztuczne kolory (czerwony 40, żółty 5)

Zdecydowanie wolałbym, żeby zrobili to bez syntetycznych kolorów, ale no cóż.

Formuła w Neuro Shred jest dość sprytna, jak zauważyliśmy w innych suplementach Beyond Raw, takich jak pomoc do spania Anabolic Sleep i przedtreningowy LIT.

Doświadczenie biorąc Beyond Raw Neuro Shred

Moje wszechstronne doświadczenie związane z używaniem Neuro Shred można podsumować w następujący sposób:

„Neuro Shred to skuteczny wzmacniacz energii, i jestem pewien, że pomógł mi„ pomóc sobie ”poprzez wstawanie i ruszanie. Poza tym składników tak naprawdę nie było w stanie znacznie poprawić metabolizmu ”.

Aby to wesprzeć, znajduje się opis Neuro Shred, który wyraźnie stwierdza, że ten produkt ma na celu zwiększenie energii i koncentracji. Spalać tłuszcz? Cóż, wydaje się, że jest to bardziej efekt uboczny twojego podwyższonego stanu umysłu, energii i odpowiedzialności.

Dolna linia w Bered Raw Neuro Shred

Nie jest tajemnicą, że nie wszystkie spalacze tłuszczu są przyjemne. Z tego powodu Neuro Shred zdobywa poważne uznanie za czystą przyjemność i poprawę mentalną. Czy zgodnie z prawem wypali mnóstwo tłuszczu z twojego ciała? Nie.

Ale z drugiej strony nawet spalacze tłuszczu, które uważamy za absolutnie najlepsze, nie mogą czynić cudów. Będziesz musiał zrównoważyć dietę, a stamtąd spalacz tłuszczu może poprawić deficyt kaloryczny.

Niezależnie od tego, był to przyjemny produkt do wzięcia dzięki energii, a dla wielu to wszystko, czego potrzeba.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *