Menu

MYPRE Przegląd przez BWSB

Komponenty do budowy mocy, skupienia, energii i mięśni; to cechy, których szukamy w każdym świetnym suplemencie przedtreningowym. Kilka z nich spełnia nasze kryteria i robi wrażenie, a ogromna większość przedtreningówek nie spełnia oczekiwań, jakby od samego początku nie rozumieli swojego celu. Tutaj wyjaśnimy, gdzie MYPRE przez Myprotein wpada w ten miszmasz; zapewniamy, że działało całkiem dobrze.

Jak układa się MyPRE – recenzja

Aby rozpocząć tę recenzję, zacząłem przyjmować MYPRE rano na pusty żołądek z dużą porcją wody (około ½ litra). Zawsze staram się spuścić znaczną część wody podczas treningu, aby umożliwić jej przejście do moich mięśni. Dodatkowo, z punktu widzenia wydajności, odwodnienie jest lepsze niż odwodnienie podczas kulturystyki. Niektórzy faceci twierdzą, że to „rozcieńcza” przedtreningówkę, ale ci faceci są niewykształceni. Nawodnienie jest kluczem do podnoszenia ciężarów, budowania mięśni, a na pewno posiadania energii mentalnej.

Kierunek na siłownię

MYPRE bardzo łatwo miesza się z wodą i ma bardzo przyjemny smak; znacznie przyjemniejsze niż inne treningi zawierające BCAA (które zwykle mają dziwny smak). Miałem smak Blue Raspberry, który polecam w oparciu o perspektywę barwnika spożywczego (najzdrowszy z wyboru 6 smaków).

Zaraz po wyjściu i po drodze na siłownię poczułem silne mrowienie beta-alaniny. Ten wzmacniacz przedtreningowy zawiera beta-alaninę o wielkości ponczu 1,5 grama na miarkę. Początek energii był również silny, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę 200 mg kofeiny na gałkę w połączeniu z kilkoma setkami miligramów prostej choliny (witamina b dla energii psychicznej i skupienia).

Doświadczenie treningowe

Jako całość treningi były bardzo mocne z MYPRE. Jest to zdecydowanie przedtreningowy trening, który wykracza daleko poza proste „podnoszenie energii”, co naprawdę nauczyliśmy się szanować na tej stronie. Biorę MYPRE przez ostatnie 2 tygodnie i zmęczenie na siłowni nie istnieje. Byłem w stanie mocno naciskać na każdy dzień treningu (dzień w klatce piersiowej, plecach, nogach, ramionach, a nawet sporadyczne biceps triceps o północy). Naprawdę, jeśli cokolwiek to przed treningiem sprawi, że będziesz pracował tak ciężko, że możesz w końcu wyciąć mięśnie brzucha w obawie przed wymiotowaniem, ponieważ dałeś mu 120%; co nie jest złe.

Po zakończeniu podnoszenia

Po treningach miałem awarię; ale przypisałbym to ciężkiej pracy i odwodnieniu w ciągu całego wyciągu. To właśnie klasyfikujemy jako przedtreningowy środek pobudzający, więc zdecydowanie powinieneś być tego świadomy. Z perspektywy budowy mięśni ten trening przed treningiem jest nadal aktualny. Każda porcja zawiera około 2 gramów BCAA, co nie jest całą toną; ale zdecydowanie wystarcza, aby zwiększyć tendencje anaboliczne w ciele podczas okna treningu; stamtąd wszystko, co musisz zrobić, to potem zjeść duży posiłek.

Podsumowanie przeglądu suplementu MYPRE

Jako całość bardzo polubiliśmy MYPRE. Zapewnia mnóstwo energii, pomaga przejść przez trening od początku do końca, jest przeznaczony do wzrostu mięśni i dobrze smakuje. Gdyby to zależało od nas, nie zmienilibyśmy wiele z tym sformułowaniem.

Gdybyśmy musieli połączyć MYPRE z kulturystą, kryterium „doskonałego” byłoby następujące: 1) Chce zaoszczędzić pieniądze (30 USD za puszkę); 2) chce więcej energii niż oferuje C4 (mniej więcej tyle samo energii co atak); 3) chce aminokwasów do budowy mięśni; i 4) chce, żeby smakowało dobrze. Ten trening przed treningiem Z całą pewnością będzie brany pod uwagę na liście 10 najlepszych treningów podczas aktualizacji na 2015 rok, więc usiądź dobrze!

Jak zawsze, uderz nas poniżej wszelkimi pytaniami lub komentarzami na temat tego przedtreningówki. Chcemy Cię edukować i podłączać! Ogromne podziękowania dla facetów z Myprotein za umożliwienie nam przeglądu ton ich produktów. Ci faceci wkładają pieniądze tam, gdzie są ich usta i oferują ogromną wartość w porównaniu do innych firm. Możesz zobaczyć MYPRE na ich bezpośredniej stronie internetowej, a także spojrzeć na jedne z najbardziej przystępnych cenowo wysokiej jakości białek na rynku, znanych jako „ Impact Whey” .

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *