Menu

Przegląd masy żelaznej

Żelazna Msza jest zbieraczem masy, ale nie ma wielu zbieraczy masy takich jak Żelazna Msza Arnolda! Łatwo jest nam to powiedzieć, po wypróbowaniu wszystkich najlepszych masowych gainerów w 2015 roku. Więc co je wyróżnia? Prawda jest taka, że wszystko to w subtelnych zmianach Musclepharm dokonanych na cześć linii produktów Arnolds. Pozwól nam powiedzieć, dlaczego i jak to dla nas zmieniło!

Krótkie fakty na temat Gainera masy Arnolda: Żelazna msza

W porównaniu do innych wzmacniaczy masy, Iron Mass smakuje lepiej i wymaga mniejszego kompromisu żywieniowego dla prostych makr. Każda porcja mszy żelaznej zawiera około 485 kalorii. Zawarte w tej liczbie kalorii jest 40 gramów białka, 34 gramów węglowodanów i 21 gramów tłuszczu (głównie nienasyconych). To jest w środku suplementów białkowych, zawierających wyższą liczbę kalorii niż standardowe białka; ale nie tak bardzo, jak większość innych masowych gainerów. To coś dobrego.

  • 485 kalorii na porcję
  • 40 gramów białka na porcję
  • 21 gramów głównie nienasyconego tłuszczu na porcję
  • 34 gramów węglowodanów
  • Smakuje Fantastycznie w porównaniu do alternatyw
  • Bez maltodekstryny!

Kalorie masy żelaza na porcję – mniej oznacza więcej

Tak, to jest masowy gainer – jednak na porcję jest mniej niż 500 kalorii. To może sprawić, że wielu facetów pomyśli, ok, to za mało mojego ciała. Ale lepszym pytaniem jest – ile kalorii może skutecznie przyswoić moje ciało podczas jednego posiłku / koktajlu? Jak można się spodziewać, te przyrosty masy 1000 kalorii nie zawsze są najlepszą opcją wydajności. Dlatego dlaczego jakość wypróżniania może się zmieniać podczas ich przyjmowania. Zawsze pamiętaj, że nie ma korzyści odżywczych z czegoś, co powoduje biegunkę!

To sprowadza nas z powrotem do liczby kalorii wynoszącej 485 na porcję w Iron Mass. Czy te 485 kalorii są bardziej znaczące pod względem jakości niż, powiedzmy, pół porcji typowego 800 – 1000 kalorii? Wierzymy, że tak, biorąc pod uwagę źródła.

Kluczowe składniki Arnold Iron Mass

Zawartość białka – 40 g

Zawartość białka w żelaznej masie Arnolda składa się z hydrolizowanego białka wołowego i laktoferyny. Hydrolizowane białko wołowe jest dość proste, ale Lactoferrin zasługuje na małe wyjaśnienie dla lepszego zrozumienia i zatwierdzenia.

Laktoferyna jest białkiem obecnym w mleku w około 0,5%. Jako jedno z najbardziej aktywnych biologicznie białek w białku serwatkowym, Lactoferrin ma kilka unikalnych właściwości, które mogą przynieść korzyści kulturystom. Ciesz się więc, że jest on zawarty, ale pamiętaj też, że nie znamy dokładnej ilości zawartej w tej formule 40 g; który niewątpliwie jest głównie zhydrolizowanym białkiem wołowym.

Uwaga: jeśli wolisz mniej przetworzone białko serwatkowe, powinieneś zobaczyć nasze najwyższej jakości proszki białkowe tutaj.

Zawartość węglowodanów – 34 g

Żelazna masa zawiera mieszankę węglowodanów składającą się ze proszku ze słodkich ziemniaków i skrobi jęczmiennej. Proszek ze słodkich ziemniaków jest pożywnym źródłem węglowodanów o niskiej glikemii, podczas gdy skrobia jęczmienna robi to samo z mnóstwem korzystnych enzymów! Razem jest to najbardziej korzystna, pożywna i moralna mieszanka węglowodanów, jaką kiedykolwiek widzieliśmy w białku pozyskiwającym masę… Przez milę! I ma to sens, biorąc pod uwagę historyczną niechęć Arnolda do chleba.

Zawartość tłuszczu – 21 g

Zawartość tłuszczu w żelaznej masie jest dość wysoka, ale to dobrze, ponieważ ta zawartość jest w większości nienasycona. Te 21 gramów składa się z proszku oleju słonecznikowego, proszku MCT z kokosa i bitej śmietany w proszku. Bita śmietana w proszku jest najprawdopodobniej źródłem wspomnianej powyżej laktoferyny, co prowadzi nas do przekonania, że rzeczywista zawartość laktoferyny jest wyjątkowo niska. Mimo to mieszanka tłuszczowa jako całość jest bardzo korzystna w przypadku tych konkretnych źródeł nienasyconych kwasów tłuszczowych, które dobrze zachowują się po przetworzeniu.

Żelazna Msza jest godnym szacunku zyskiem masy!

Jak widać, Żelazna Msza została wykonana niezwykle etycznie (w odniesieniu do innych zbieraczy masy). W rzeczywistości naprawdę dziękujemy Musclepharm za staranność w pracy z kimś takim jak Arnold Schwarzenegger, który najwyraźniej nie ma kompromisu dla swoich ukochanych kulturystów i sportowców.

Mając to na uwadze, przekazujemy naszą rekomendację pełnego przyrostu masy Żelaznej Mszy. W porównaniu z konkurencją Żelazna Msza to zabija! Węglowodany są zdrowe, białko jest chude, i jest mnóstwo nienasyconych tłuszczów, aby naturalnie obniżyć poziom złego cholesterolu, a także wiele korzyści, jakie nienasycone tłuszcze mają dla sportowców.

Kiedy wziąć własną mszę żelazną Arnolda

Najbardziej korzystnym momentem na przyjęcie Mszy Żelaznej będzie za każdym razem natychmiast po treningu. To wtedy twoje mięśnie są najbardziej głodne. Jednak w przypadku środków zwiększających masę jako całości są one skutecznym narzędziem do zwiększania całkowitego spożycia kalorii, jeśli twoje jest nieosiągalne przez samą dietę.

Możesz więc zastąpić przekąski między posiłkami lub, w najgorszym przypadku, pominięty posiłek żelazną masą. To działa, a przynajmniej jest lepsze niż nic. Pamiętaj jednak o tym – nic nie jest lepsze niż prawdziwe jedzenie. Nie pozwól, aby ten wzmacniacz masy był usprawiedliwieniem luzu. Potrzebujesz prawdziwego jedzenia, takiego jak te, które ułożyliśmy na naszej liście najlepszych produktów budujących mięśnie .

W międzyczasie rozejrzyj się po całej stronie, aby uzyskać świetne informacje na temat kulturystyki i treningu siłowego. Ponadto porównaliśmy wiele suplementów i oceniliśmy je najlepiej. Spójrz!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *