Menu

Ostarine by Thanos Labs Review

Ostarine nie jest już dostępna w Thanos Labs. Zamiast tego zalecamy przejrzenie naszych 10 najlepszych boosterów testowych, aby uzyskać przyrost mięśni

Ostarine, autorstwa Thanos Labs, jest najsilniejszym i anabolicznym suplementem budującym mięśnie, który uświetnia świat fitness w ostatnich latach. Znany jako „SARM” lub selektywny modulator receptora androgenowego, Ostarine ma niesamowicie potężną i unikalną zdolność do blokowania i / lub stymulowania receptorów androgenowych w sposób selektywny, specyficzny dla tkanki – skupiając się prawie całkowicie na tkance mięśniowej i kości.

Z powodu tej selektywnej natury wiadomo, że SARM, aw szczególności Ostaryna, wykazują podobne działanie wzmacniające mięśnie i siłę jak tradycyjne sterydy i prohormony, ale bez zbyt powszechnych niebezpiecznych i niepożądanych efektów ubocznych.

Ostarine po raz pierwszy uderzyło w mapę, gdy szeroko zakrojone badania wykazały, że:

 • Pobudza testosteron w kościach, mięśniach i mózgu
 • Blokuj działanie testosteronu w prostacie i skórze – eliminując wzrost prostaty i trądzik
 • Zwiększa beztłuszczową masę mięśniową i jakość życia
 • Zwiększa wydajność fizyczną i libido
 • Jest niesteroidowy i wiąże się z receptorami androgenowymi z wysokim powinowactwem i selektywnością
 • Nie wiąże się z receptorem estrogenu / nie można go przekształcić w estrogen – nie ma potrzeby blokowania estrogenu; i
 • Demonstruje brak maskulinizujących efektów ubocznych u kobiet – kobiety nie rozwiną „męskich” cech

* Uwaga – te oświadczenia o korzyściach są powiązane z pierwotnym badaniem klinicznym Ostarine

Używanie Ostarine do osiągania celów fitness

Dzięki tak szerokiej gamie korzyści, Ostarine ma wiele zastosowań, które pomagają kulturystom i sportowcom osiągnąć swoje cele fitness. Poniżej znajdziesz dodatkowe informacje na temat tego, jak najskuteczniej używać Ostarine w fazie łączenia lub cięcia.

Łączenie z Ostarine

Najczęściej Ostarine stosuje się w celu „zwiększenia” masy mięśniowej i zwiększenia masy mięśniowej ze względu na jej wysoce anaboliczny charakter. W rzeczywistości typowi użytkownicy odczuwają 7-9 funtów zwiększonej beztłuszczowej masy mięśniowej podczas 8-tygodniowego cyklu. W celu łączenia, najbardziej zalecaną dawką jest 25-30 mg Ostarine na dzień, co sprawia, że Thanos Labs idealnie pasuje, dzięki kapsułkom 15 mg. Najlepszą częścią łączenia się z Ostarine jest to, że przyrosty mięśni okazały się bardzo „suche” i gęste, bez znacznej utraty mięśni po cyklu.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie zaleca się przekraczania 30 mg dziennie, ponieważ znacznie zwiększone dzienne dawki przez dłuższe cykle mogą ostatecznie stłumić testosteron (jak w przypadku jakichkolwiek suplementów „mięśniowych”).

Cięcie za pomocą Ostarine

Dla tych, którzy chcą stracić tłuszcz, Ostarine wkrótce będzie twoim najlepszym przyjacielem. Jeśli znasz się na cięciu na wysokim poziomie, wiesz, jak utrata mięśni jest prawie nieunikniona w leczeniu tych faz cięcia. Jeśli chodzi o zapobieganie zanikowi mięśni, ze względu na to, że jest tak anaboliczny, Ostarine pomaga zapobiegać znacznej utracie mięśni i siły w czasach niedoborów kalorii ze względu na efekty podziału składników odżywczych.

Pod względem dziennych dawek zaleca się stosowanie protokołu 15-20 mg na dzień (dla cykli 6-8 tygodni), co ponownie sprawia, że Thanos Labs jest idealnym rozwiązaniem dzięki kapsułkom 15 mg.

Okres półtrwania Ostarine – dzienny czas

Okres półtrwania Ostarine wynosi 23,8 godziny, co czyni go najbardziej skutecznym, gdy przyjmuje się go raz dziennie (bez względu na to, czy bierzesz 1 kapsułkę czy 2).

Ostarine vs Prohormony i sterydy

Ostarine, podobnie jak inne dostępne obecnie na rynku suplementy budujące mięśnie, należy do najsilniejszych i najskuteczniejszych. Dla kulturystów i sportowców, którzy poważnie podchodzą do powiększania się, przyspieszania, wyszczuplania i tworzenia ogólnej sylwetki, zazwyczaj jesteś gotów zrobić wszystko, co trzeba. Dzięki tej mentalności „wygrywaj za wszelką cenę” łatwo jest zastosować tradycyjne sterydy i prohormony, które mają niezaprzeczalne wyniki. Te wyniki wiążą się jednak z dużymi kosztami – twoim zdrowiem.

Powtarzając, Ostarine zapewnia podobne korzyści w zakresie siły i wielkości, jak te suplementy od projektantów, ale bez dodatkowych problemów zdrowotnych, trądziku, ginekomastii i powiększonej prostaty. Ostarine różni się tym, że:

 • Niemetylowany – koniec toksyczności dla wątroby
 • Połknięty doustnie – nie ma więcej zastrzyków
 • Bezpieczny i skuteczny dla mężczyzn i kobiet
 • Nie wymaga PCT

Na papierze Ostarine jest oczywistym wyborem. Ale na siłowni udowodniono, że jest tak samo skuteczny, jak twierdzą. Zrób sobie przysługę i daj temu szansę. Jest nawet idealny do stosowania jako PCT po sterydach lub prohormonach.

Ostarine autorstwa Thanos Labs

Po rozmowie z zespołem w Thanos Labs łatwo było zobaczyć, jak bardzo są pasjonatami SARM i pomagania ludziom w osiąganiu celów fitness.

Ich Ostarine zawiera 90, 15 mg kapsułek na butelkę, z zadziwiającym 1350 mg na butelkę (najwyższa, jaką kiedykolwiek widzieliśmy). Ta dawka jest idealna do łączenia, cięcia, rekompensowania ciała i rehabilitacji po urazach i ułatwia przyjmowanie go raz dziennie, aby uzyskać optymalne wyniki.

Thanos Labs oferuje również całkiem spore rabaty na wiele butelek – a ponieważ jest bezpieczny dla dłuższych cykli trwających 8-12 tygodni, pokazuje, że ci faceci nie są nastawieni na zysk, ale zamiast tego oferują produkt, który daje świetne wyniki przy przystępna cena.

Zdecydowanie polecamy te rzeczy każdemu poważnemu sportowcowi, kulturystowi lub każdemu, kto chce wprowadzić zauważalne zmiany w swojej sylwetce. Użyj kodu rabatowego „ save10 ”, aby zaoszczędzić 10% na zamówieniach na 2 i 3 butelki.

Najważniejsze cechy Ostarine:

 • Wysoce anaboliczny
 • Najbardziej skuteczne suplementy do łączenia / cięcia
 • 15 mg na kapsułkę
 • 90 kapsułek na butelkę

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *