Menu

Performix Ion Pre Workout Review [Ion, Ion V2X i Iridium Ion]

Jon przedtreningowy jest zupełnie nowy i ma całkiem innowacyjną technologię znaną jako zwane „koralikami terra”. Teoretycznie jest to całkiem niesamowite.

Terra Beads sprawiają, że Performix Ion jest pierwszym dostępnym proszkiem przedtreningowym o określonym czasie uwalniania.

Ale koraliki terra, a nie trening przed treningiem, muszą mieć dobrą formułę. W końcu jest to formuła, która ma zapewnić wspaniałe wrażenia na siłowni i stymulować wyniki, jakich oczekują ludzie.

Czy zatem Ion zmienia trening przed treningiem? A może to tylko te same stare skróty zawarte w jakiejś efektownej technologii wydanej w czasie?

Performix Ion Pełna recenzja

Każdy przed treningiem zaczyna się i kończy formułą

Kiedy pojawia się nowy produkt, ta formuła ma pierwszeństwo (lub powinna mieć precedens), a gdy trening przed wejściem w sukces lub porażkę – często ponownie opiera się na tej formule. W końcu nie można długo oszukiwać ludzi.

Nie można temu zaprzeczyć.

Właśnie w naszej książce Performix popełnia całkiem poważne błędy i innowacje, wprowadzając pierwszy Ion zasilany jonami terra.

Patrząc na jasną stronę Performix Ion

Jest to naprawdę długotrwały przedtreningowy środek pobudzający, przy jednoczesnym uniknięciu całkowitego przeciążenia stymulanta. Nie znamy dokładnych ilości współstymulatorów dostarczanych wraz z kofeiną, które obejmują: synefrynę, hordeninę, tyraminę, oktaminę, n-metylotamina i johimbinę.

Ale po wielokrotnym przyjmowaniu tego przedtreningowca uważamy, że jest on stosunkowo umiarkowanie dawkowany w stosunku do bycia skoncentrowanym na stymulantach przedtreningowym. Kicker, to ta część formuły, która uderza cię szybko, podczas gdy reszta powoli trawi ich koraliki terra, aby nadal dawać ci kawałki energii doładowania po drodze.

Z tego powodu jest to jak oryginalny trening 1MR z wyjątkiem wersji 2.0. I tak, ta strategia stymulacyjna jest prawdopodobnie najlepsza z dostępnych.

I z tym koniec pozytywnych argumentów Performix Ion. To fantastyczna mieszanka energii o wysokim działaniu pobudzającym i to wszystko. Nie dostaniesz pompy z tego przedtreningówki i nie uzyskasz żadnego prawdziwego efektu kreatyny.

Zasadniczo jest to łatwa do picia, mikro-sformułowana alternatywa dla superstymulujących przedtreningówek tutaj, takich jak te na naszej najsilniejszej liście przedtreningowej .

Co nam się nie podobało w Performix

Ważne jest, aby od razu stwierdzić, że jesteśmy trochę stronniczy. Jesteśmy stronniczy w tym, że cały nasz zespół spędził tak dużo czasu przed treningami i suplementami kulturystycznymi jako całością – że jesteśmy bardzo skoncentrowani na czynnikach determinujących wyniki.

Przez czynniki wpływające na wyniki rozumiemy: składniki, które zwiększają wzrost mięśni i utratę tłuszczu, a także składniki, które zwiększają wytrzymałość i siłę na siłowni.

Mówiąc prościej, w Ion jedynym czynnikiem napędzającym wyniki jest mieszanka stymulantów, która będzie cię podtrzymywać, przynajmniej mentalnie.

Poza matrycą stymulującą praktycznie nie ma pompy, nie ma siły kreatyny i chociaż betaina i beta-alanina są wymienione w zastrzeżonej mieszance, jest praktycznie niemożliwe, aby były w jakiejkolwiek dawce klinicznej.

Z tego powodu ten przedtreningowiec nie robi tego dla nas.

Ale to, co naprawdę denerwuje nas w Ion, jest czymś zupełnie innym.

Nie ma nic w samej formule, a raczej w polu „Inne składniki”, które idzie zbyt daleko w złym kierunku. W innych składnikach, wśród normalnych rzeczy, znajdujemy sztuczne smaki, uwodorniony olej roślinny, acesulfam potasowy, HPMC, żółty # 6 i czerwony barwnik FD&C # 40.

Właśnie tam jest dość długa lista rzeczy do prania, które nie muszą tam być, ale i tak są uwzględnione. Co gorsza, każda porcja jonu wynosi 5,2 grama. Z tych 5,2 gramów około 4 gramów to składniki aktywne. Oznacza to, że ponad 20% każdej porcji jonu jest mieszanką tych sztucznych aromatów, barwników itp.

Tak więc na każde 30 porcji pojemnika Ion spożywasz około 32 gramów podejrzanych środków. Osobiście przedwcześnie wyglądający czerwony trening przed nami nie jest tego wart.

Jak oryginalny Ion wypada w porównaniu do Ion V2X i Iridium Ion

Kiedy po raz pierwszy sprawdziliśmy Performix Ion, był to jedyny przedtreningowiec wykonany przez markę. Teraz są też V2x i Iridium Series. Wypróbowaliśmy wszystkie, a oto nasze przemyślenia…

Performix Ion kontra Iridium Ion

  • Kompleks energetyczny w Iridium Ion jest silniejszy i trwalszy niż oryginał.
  • Nie ma powodu, aby brać oryginalny jon, kiedy łatwo można uzyskać Iridium.
  • Ale musimy przyznać, że Ion V2X jest lepszy.

Performix Ion kontra Ion V2X

  • W pełni ujawniona formuła substancji czynnej.
  • W rzeczywistości ma matrycę pompy.
  • Zupełnie inny niż oryginalny Performix Ion.
  • Jeśli masz pieniądze, to właśnie powinieneś kupować.
  • Jeszcze więcej energii niż oryginalny jon lub jon irydowy.

Ostateczne podejście do jonów Perfomix

Podsumowując, oto, co myślimy. Peformix jest świetnym stymulantem przed treningiem. I naprawdę cenimy ich innowacje (i innowacyjne piłki) dzięki technologii kulek terra.

Jednak tłum pobudzających jest naprawdę jedyną grupą ludzi, którzy naprawdę pokochają ten trening. I tak, pokochacie to.

Ale dla reszty z nas, którzy lubią dobrą pompę i matrycę wytrzymałości BCAA – to nie da rady. Ponadto, jeśli unikniesz sztucznych składników i szkodliwych barwników – zdecydowanie nie sięgniesz po jon. Ale hej, każdy ma swoje preferencje i wiemy na pewno, że co najmniej 50% facetów się tym nie przejmuje.

Uwaga: Performix Ion V2X rozwiązuje dużą część tego problemu. Jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, co będą dalej rozwijać!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *