Menu

Isatori Pre-Gro Review – Pre-Gro Vs Pre-Gro MAX

W 2015 roku Isatori wydała zmieniającą grę grę przed treningiem o nazwie Pre-Gro. Był to pierwszy przedtreningowiec zawierający tak zwane „bioaktywne peptydy”.

Oprócz tego nowego i nowego składnika Pre-Gro zawierał również w pełni ujawnioną etykietę zawierającą glicerol, kreatynę i kilka innych świetnych składników przedtreningowych.

Stare Isatori Pre-Gro – bardzo nam się podobało.

Co do tego nowego Isatori Pre-Gro Max….

Cóż, spójrzmy na porównanie etykiet tutaj.

Jak widać, Isatori bardzo się zmieniła. Naszym zdaniem poszli tanio i zniszczyli swój trening przed treningiem, tak jak Betancourt ostatnio z B-Nox .

Jeśli rozmawiasz przez telefon i nie widzisz etykiet, aby je porównać, tak właśnie się stało.

Różnice między Pre-Gro i Pre-Gro Max:

  • Pre-Gro Max ma teraz zastrzeżone formuły maskujące rzeczywiste dawki składników.
  • Pre-Gro Max „Kompleks budowy mięśni” zmniejszony o ponad 25%.
  • Pre-Gro Max „Matryca ekspansji plazmy” zmniejszona o około 75%.
  • Pre-Gro Max „Core Focus Blend” stosunkowo podobny.

Nasze wnioski dotyczące nowego Pre-Gro Max

Naprawdę podobała nam się oryginalna formuła, była nowa i miała coś w sobie. Jednak ta nowa formuła naprawdę usuwa produkt jako całość.

Jeśli dopiero zaczynasz treningi, tak, może ci się spodobać nowy Pre-Gro Max.

Ale jeśli jesteś podobny do nas… Ten produkt nie jest już wart naszego czasu. Co więcej, bardzo obawiamy się powrotu Isatori do zastrzeżonych mieszanek i osłabienia tego produktu.

Poniżej możesz zobaczyć naszą ORYGINALNĄ recenzję Pre-Gro z 2015 roku… Przed zmianą formuły.

Oryginalna recenzja Formula Isatori Pre-Gro

Pre-Gro od Isatori okazuje się być jedną z największych wydań przedtreningowych 2015 roku i nie bez powodu: Innowacja . Wszystko w Pre-Gro jest dość wyjątkowe i nowatorskie. Nie ma jednego przedtreningowca, który zawiera wszystkie te same składniki. Ani jednego, a to rzadkość w świecie przedtreningowym.

W porównaniu z innymi suplementami, ten trening przed treningiem jest specjalnie ukierunkowany na budowanie mięśni. Tak, dzięki temu suplementowi uzyskasz świetny, spuchnięty i skoncentrowany trening. Ale to, co naprawdę przenosi Pre-Gro na zupełnie nowy poziom, to wprowadzenie czynników wzrostu opartych na siarze. Spośród nich dominuje fibroblast-GF. Zasadniczo to, co zrobił Pre-Gro, obejmuje genetycznie specyficzne łańcuchy aminokwasów z siary, które pomagają w bardziej efektywnym sygnalizowaniu wzrostu mięśni w twoim ciele. Czy nie tego wszyscy szukaliśmy?

Jest to duże, biorąc pod uwagę, że do tej pory były tylko dwie opcje przed treningiem, aby znacznie zwiększyć wzrost mięśni. Po pierwsze, włącz tonę BCAA bogatych w leucynę; lub po drugie, włącz składniki wzmacniające test. Pre-Gro wynalazł opcję nr 3, która bezpośrednio stymuluje wzrost tkanki mięśniowej. Wyobraź sobie, co by się stało, gdybyś wziął najwyżej oceniany booster testowy, jednocześnie biorąc Pre Gro z bogatym w leucynę suplementem BCAA, a także dedykowany plan posiłków ukierunkowany na zyski? Całkowita transformacja. Ale to nie wszystko, co Pre-Gro ma do zaoferowania. Poza siarą wciąż dużo się dzieje.

Szybkie punkty faktyczne dla Pre-Gro

  • Monohydrat Kreatyny i HCl Kreatyny
  • Całkowicie legalne czynniki wzrostu
  • Doskonała pompa indukowana wieloma ścieżkami
  • Świetny kompleks stymulujący, silny, ale niezbyt silny
  • Produkt się zlepi, w porządku
  • Dobrze miesza i smakuje dobrze

Trening wstępny w Pre-Gro

Korzyści z czynnika wzrostu związane z Pre-Gro są ogromne, ale nie są one kosztem zwiększonego doświadczenia kulturystycznego przed treningiem. Ani trochę. Poza siarą, Pre-Gro wciąż ma bardzo konkurencyjną i przyjemną formułę, dzięki której Twoje windy stają się niezwykle intensywne.

Pompa kwitnie tutaj

W Pre-Gro ponad 25% formuły ma na celu zapewnienie świetnej pompy. Spełnia to potężna mieszanina glicerolu HydroMax , cytruliny, nitrozyginy i AstraGin. Połącz je wszystkie, a będziesz mieć imponującą unaczynienie podczas podnoszenia. Unaczynienie, które będzie napędzać pompy popychające 1MR i łzy stymulujące wzrost mięśni.

Mieszanka energii w Pre-Gro jest solidna i odporna na awarie

To, co osobiście zmieniło Pre-Gro z interesującego i pożytecznego w naprawdę uprzywilejowanego, to mieszanka energii. Nie jest zbyt apodyktyczny, jak wiele innych suplementów, ale naszym zdaniem jest niezwykle zrównoważony. Ta równowaga pozwala na stałe, długotrwałe użytkowanie bez wypalenia się.

W mieszance znajdziesz kofeinę, która bierze ster w dawce 185 mg. Właśnie o tym ma nowy cellucor C4 i uważamy, że jest to skuteczna dawka. Zaraz za kofeiną jest to, co czyni ją wyjątkową – Hordenine HCL i Schisandra. Oba te składniki mają działanie pobudzające i zwiększające wytrzymałość. Mówiąc ściślej, Hordenina zachowuje się jak kofeina, z wyjątkiem 90-minutowego opóźnienia, a Schisandra działa prawie jak super-zioło zwiększające moc, wytrzymałość i pozwalające ludziom przekraczać normalne limity. Schisandra jest uważana za jedno z 50 podstawowych ziół w medycynie chińskiej.

Co to wszystko oznacza dla Pre-Gro

Od góry do dołu podoba nam się ten suplement. To jest naprawdę dobre. Faceci z Isatori mówią, że możesz wziąć 2 miarki, które chcesz, ale nie zrobiliśmy jeszcze tego skoku i nie sugerujemy, aby zacząć od więcej niż 1 porcji. Spodziewaj się również, że te rzeczy będą trochę zbrylone. Hydromax w Pre-Gro jest jedną z tych cząsteczek kochających wodę i prowadzi do zbrylania się produktu. Można temu zapobiec, ale tylko poprzez dodanie do mieszanki niektórych niezbyt dobrych składników, aby temu przeciwdziałać. Więc spodziewaj się kępy, obejdź kępę, a ostatecznie prawdopodobnie nawet zaczniesz ją kochać. Ten wstępny trening jest tego wart.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *