Menu

StrengthSeries Creatine HMB Creatine Review

Creatine HMB to nowy suplement kreatynowy stworzony przez Transparent Labs. Zamiast dostarczać kilka gramów standardowego monohydratu kreatyny, sztucznych słodzików i niektórych barwników spożywczych; zespół TL przyjął zupełnie inne podejście.

Kreatyna HMB została wykonana prosto, czysto i profesjonalnie. W każdej wannie kreatyny HMB są 3 rzeczy i tylko 3 rzeczy. Autentyczny 100% monohydrat kreatyny, HMB i miarka… To wszystko! Żadnego sztucznego tego lub innego, co hamuje naturalną funkcję hormonów, po prostu cała masa korzyści.

Dlaczego tak bardzo lubimy kreatynę HMB

Jest niezaprzeczalne, kiedy mamy wybór – Creatine HMB to wybrany przez nas suplement kreatyny. Ale dlaczego? Oto najlepsze wytłumaczenie.

Jako całość rynek kreatyny może być zacieniony. Istnieje kilka problemów, od degradacji kreatyny do kreatyniny po zanieczyszczenie metalami ciężkimi i sztuczne dodatki. Brzmi paskudnie, prawda? Ale tak to jest, chyba że wiesz, jak tego uniknąć.

Jeśli już zażywasz kreatynę lub prowadzisz jakieś znaczące badania, prawdopodobnie spotkasz się z nazwą Creapure. Creapure to opatentowana nazwa najczystszej kreatyny znanej człowiekowi, wyprodukowanej przez AlzChem w Niemczech. Istnieje kilka dobrych marek, które wiedzą, jak stosować Creapure w swoich recepturach, ale zdecydowanie zbyt wiele wybiera tańsze alternatywy, które poświęcają jakość.

Już samo to znacznie ogranicza nasze możliwości uzyskania wysokiej jakości suplementu kreatynowego. Zasadniczo przeszliśmy od powiedzenia 400 wyborów do mniej niż 40. Ale jest jeszcze więcej udoskonaleń.

Z tej pozostałej grupy marek kreatyn, które są wystarczająco inteligentne, aby używać kreatyny Creapure, zdecydowanie zbyt wielu popełnia błąd, dodając do swojego produktu szkodliwe barwniki i substancje słodzące. Jest to szczególnie rozpowszechnione w Stanach Zjednoczonych, gdzie regulacja barwników i substancji słodzących jest słaba.

Dzieje się tak, ponieważ doświadczenie się sprzedaje. Picie czegoś, co dobrze smakuje, jest bardziej niezapomniane niż jego późniejsze skutki. Weźmy na przykład fast food, zbyt wiele osób pamięta „świetny smak” w porównaniu do rozstroju żołądka i późniejszego przybierania na wadze. Cóż, wiele firm suplementujących skorzystało z tego. Co więcej, często jest to wina ludzi za to, że proszą o wspaniałe suplementy smakowe, nie zdając sobie sprawy z kompromisu, który ma miejsce… Szkoda.

Co to znaczy? Cóż, znacznie wyeliminowaliśmy nasze wybory kreatyny. Teraz jest HMB kreatyny i są czyste suplementy Creapure. Z tych dwóch opcji wybieramy Creatine HMB, jak widać na naszej liście najlepszych suplementów kreatynowych . Dlaczego to wybieramy?

Wybieramy CMB kreatyny, ponieważ jest tam czystość, liczba porcji jest solidna i nie ma żadnego sztucznego tego czy tamtego. To po prostu czysta kreatyna Creapure (5 g) i HMB (1,5 g). Otóż to! I powiem wam, mały HMB może przejść długą drogę.

Jeśli nie znasz HMB, jest to metabolit leucyny. Stwierdzono, że ten metabolit jest znacznie bardziej aktywny w utrzymywaniu masy mięśniowej poprzez zapobieganie degradacji. To z kolei jest głównym atutem dla przybierania na wadze, biorąc pod uwagę, że tracisz o wiele mniej mięśni między treningami, nawet jeśli nie jesz w 100% super.

Ta kombinacja, Creapure i HMB jest tak prostą rzeczą, a jednocześnie tak skuteczną! I właśnie dlatego uwielbiamy ten suplement. To po prostu ma sens.

Najlepsze sposoby na przyjmowanie kreatyny HMB

Jest to super-czysty, pozbawiony smaku suplement, dzięki któremu uzyska neutralny lub lekko pikantny smak. Nie przeszkadza nam to ani trochę, ale znaleźliśmy kilka różnych sposobów na urozmaicenie go i zwiększenie absorpcji.

Dodaj HMB kreatyny do soku, aby uzyskać lepszy smak
Dodanie kreatyny HMB do naturalnego soku winogronowego lub soku pomarańczowego sprawia, że smak jest niesamowity, a jednocześnie poprawia wchłanianie, sygnalizując skok insuliny. Jest to najbardziej popularny w historii sposób przyjmowania monohydratu kreatyny jako całości i działa dobrze.

Dodaj HMB kreatyny do Lukewarm Water
Jeśli masz historię wrażliwości kreatyny na brzuchu, często jest to poprawka. Dodanie kreatyny do ciepłej wody (z dużą ilością wody) pozwala na lepsze rozpuszczenie. To z kolei pozwala twojemu ciału lepiej wchłaniać kreatynę w porównaniu do opóźnień w jelitach. Nie zdarza się to wszystkim, ale twój jeden z nich to wie.

Tak czy inaczej, nie dodawaj kofeiny
Aby naprawdę zmaksymalizować wchłanianie kreatyny, zgodnie z zaleceniami producenta Crezure AlzChem – weź kreatynę w przypadku braku kofeiny. Oznacza to po prostu, nie bierz Kreatyny razem z kawą lub przed treningiem. Odwadniające działanie kofeiny naprawdę utrudnia wchłanianie kochającej wodę cząsteczki kreatyny. Preferujemy przyjmowanie kreatyny HMB po treningu lub z solidnym posiłkiem. Mamy długą historię korzyści wynikających z tego protokołu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *