Menu

Przegląd Hexatein-SR

Heksateina to nowy dodatek do linii suplementów Bodytech firmy Vitamin Shoppe, który ma uwalnianą w czasie matrycę białkową. W obrębie heksateiny istnieje 6 różnych rodzajów białka, w sumie 21 gramów na porcję.

Stwarza to ramy czasowe szybkiego, średniego i powolnego trawienia, pozwalające na stały napływ białka z żołądka. Poniżej przedstawiamy naszą recenzję heksateiny Bodytech, a także nasze opinie na temat tego suplementu białkowego.

Heksateina-SR Doświadczenie

Bezpośrednio z Vitamin Shoppe, połączyliśmy się z 34 porcją 2,92 funta. pojemnik na ciasteczka i krem o smaku Hexatein-SR. Proszek był lekki, puszysty i bardzo dobrze zmieszany z wodą w obu kubkach shakerowych i standardowym kubku i łyżce. W porównaniu do innych suplementów białkowych pochodzących z wielu źródeł jest to plus, ponieważ może być raczej trudny do zmieszania.

Smak mądrze, ciasteczka i krem Hexatein-SR był na miejscu. Jest kremowy, lekki i bardzo satysfakcjonujący; bez dziwnych posmaków i tekstur. Zdecydowanie dobre wezwanie do treningu po treningu, a także codziennego zwiększania dawki białka.

Najlepszy czas na przyjmowanie heksateiny

Podczas gdy możesz go wziąć w dowolnym momencie, Hexatein-SR jest najskuteczniej wykorzystywany: przed snem, po treningu i przed długim okresem postu. Wynika to z przedłużonego trawienia Heksateiny-SR, co pozwala na długie i stałe przyswajanie białka.

[Jeśli chcesz wziąć białko natychmiast po wysiłku, rozważ Whey Tech Pro 24 firmy Bodytech .]

Zalecamy również zwiększenie dawki do dwóch miarek, jeśli jesteś większym facetem lub zastąpienie Heksateiny-SR jedzeniem.

Co zawiera Hexatein-SR Protein?

Jak wiesz, Heksatein-SR zawiera 21 gramów białka. Białko to jest mieszanką zawierającą: izolat białka serwatki, koncentrat białka serwatki, kazeinę micelarną, izolat białka mleka, kazeinian wapnia i białko jaja w proszku. Niestety ich dokładne proporcje i kwoty nie są ujawniane indywidualnie.

Przegląd rodzajów białek

Izolat białka serwatkowego

Izolat białka serwatki jest oddzielany od mleka i jest szybko trawiącym źródłem białka. Jest wysoce biodostępny i jest jednym z najpopularniejszych suplementów białkowych w proszku.

Koncentrat białka serwatkowego

Koncentrat białka serwatkowego to skoncentrowana forma białka serwatkowego pochodzącego z mleka. Jest to najtańsze źródło białka serwatkowego, ponieważ jest bezpośrednim produktem ubocznym produkcji sera i mleka. Ale zapewniamy, że jest wysoce oczyszczony.

Kazeina micelarna

Kazeina micelarna jest najwyższej jakości formą białka kazeinowego. Kazeina ogólnie jest wolno trawionym białkiem pochodzącym z mleka. Po spożyciu kazeina tworzy w żołądku „kulkę”, która powoli się trawi, uwalniając powoli aminokwasy do organizmu.

Izolat białka mleka

Izolat białka mleka to zasadniczo białka mleka z usuniętymi minerałami i laktozą. Ta forma białka zawiera zazwyczaj około 90% białka i jest bardzo skuteczna.

Kazeinian wapnia

Kazeinian wapnia jest bardziej ekonomicznym białkiem kazeiny i jest znacznie szerzej dostępny. Jest to zasadniczo koncentrat serwatki w porównaniu do izolatu, mówiąc najprościej.

Białko w proszku

Białko jaja w proszku jest jedynym źródłem białka w tym suplemencie, które nie pochodzi z mleka. Białka jaja, uważane za bardzo dobrze zaokrąglone źródło aminokwasów, charakteryzują się wyjątkowo wysoką biodostępnością. Jest to średnio trawiące białko pod względem czasu.

Co jeszcze jest w środku?

Oprócz 21 gramów białka Hexatein-SR zawiera także 10 gramów węglowodanów z 4 gramami tłuszczu. To dość skromne w porównaniu do standardowych koncentratów białek serwatki dostępnych w większości sklepów z suplementami.

Źródła węglowodanów i słodzenie jest dość naturalne i nie łamie żadnych zasad w naszej książce. W Hexatein-SR nie ma sztucznych barwników, substancji słodzących, drożdży, ryb ani konserwantów. Na dłuższą metę jest to ogromna korzyść, ponieważ te niewielkie ilości innych produktów naprawdę gromadzą się na przestrzeni lat.

Ostateczne podejście do białka Hexatein-SR firmy Bodytech

Ogólnie rzecz biorąc, heksateina jest użytecznym i realistycznym suplementem białkowym o przedłużonym uwalnianiu. Smakuje dobrze, ma bardzo mało dodatków i jest skromnie wyceniony. Jeśli masz ograniczony budżet, Hexatein-SR jest główną opcją białka o przedłużonym uwalnianiu. Wartość jest po prostu nie do pobicia.

Aby znaleźć Heksateinę, musisz sprawdzić Vitamin Shoppe. Można to zrobić online lub w jednym z wielu sklepów. Ważne jest, aby pamiętać, że pracownicy Vitamin Shoppe nie wyśmiewają cię jak pracowników GNC. Biorąc to pod uwagę, możesz rozejrzeć się i sprawdzić wszelkiego rodzaju suplementy w Vitamin Shoppe bez presji.

Mamy nadzieję, że podoba Ci się białko i dalszy postęp! Ta recenzja jest uczciwą opinią BWSB na temat Heksateiny-SR. Ta recenzja była możliwa dzięki Vitamin Shoppe za darmo i doceniamy to. Nie wpłynęło to jednak na nasze opinie; w obu przypadkach wydajemy setki dolarów co miesiąc na suplementy do przejrzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *