Menu

ErgoChain BCAA Review

Kiedy oceniamy suplement aminokwasowy z gałęzi, patrzymy na 3 podstawowe czynniki: skuteczność, koszt i smak. W końcu to wszystko jest dla nas ważne. ErgoChain, nowy suplement BCAA firmy ErgoGenix, zdał test na wszystkie 3 czynniki. W rzeczywistości tak bardzo nam się podobało ErgoChain, że zostało ono uwzględnione w naszym rankingu 10 najlepszych suplementów treningowych BCAA . Przed sprawdzeniem naszego rankingu zalecamy głębsze zapoznanie się z naszą recenzją ErgoChain. Poniżej przejrzymy całą naszą recenzję i wyjaśnimy dokładnie, dlaczego uwielbiamy ten suplement aminokwasowy z gałęzi.

Smak – lepszy niż przeciętny suplement BCAA

Skuteczność – ErgoChain jest w punkcie

Koszt – wyjątkowo przystępna cena dla aminokwasów łańcuchowych

Na początek wzięliśmy ErgoChain wiele razy, robiąc tę recenzję BCAA, abyśmy mogli wyrazić jej skuteczność w wielu harmonogramach treningów. Warto również wspomnieć, że zaczęliśmy brać ErgoChain w tym samym czasie, gdy zaczęliśmy dwa inne produkty ErgoGenix: ErgoBlast i ErgoCut.

Biorąc ErgoChain BCAA przed i w trakcie treningu

Kilka razy braliśmy ErgoChain zarówno przed, jak i w trakcie treningu; za każdym razem z doskonałymi wynikami. ErgoChain dobrze się wymieszał, nawet przy obecnym już treningu, i nie wykazywał efektu odwodnienia, jak niektóre BCAA. Podczas przyjmowania Ergo podczas okna wstępnego i wewnętrznego zastosowaliśmy jedną 5-gramową łyżkę wstępną i kolejną 5-gramową miarkę do wody intra. Był to świetny sposób na zwiększenie wytrzymałości i promowanie wzrostu mięśni w sposób łatwy i dobrze smakujący.

Biorąc Ergo Chain Post treningu

Jednym z naszych ulubionych czasów na przyjmowanie BCAA jest po treningu. Nie tylko po treningu, ale natychmiast po treningu, gdy wychodzimy z siłowni. Robimy to, ponieważ jest to łatwe do zrobienia, szybko działające i po prostu odpowiednia dawka składników odżywczych, aby utrzymać nas anabolicznie w drodze do domu, gdy można przygotować prawdziwy posiłek. Ergo dobrze wpasowuje się w ten schemat. Chociaż, jeśli zażywasz ergo przed i intra, nie musisz się martwić tym krokiem. Jeśli jednak przyjmujesz Ergo po treningu, zwiększ dawkę do dwóch miarek, aby uzyskać maksymalną skuteczność.

Biorąc ErgoChain przez cały dzień

Wielu facetów bierze swój suplement BCAA przez cały dzień od niechcenia. W ten sposób uzupełniają swój profil aminokwasowy, nie poddając się jeszcze wysiłkowi związanemu z dodatkami żywności lub białek (które są już stałe). ErgoChain jest wyjątkowo dobrym wyborem do podjęcia przez cały dzień, głównie dlatego, że smakuje świetnie. Łatwo nam to powiedzieć, biorąc pod uwagę fakt, że suplementy BCAA są przyjmowane wiele razy dziennie i nie smakowały szczególnie dobrze.


Podsumowując naszą recenzję ErgoChain

Podsumowując, ErgoChain jest doskonałym BCAA od formy do funkcji. Świetnie smakuje, dobrze się miesza i jest bardzo przystępny cenowo. Tak, mamy kilka innych ulubionych, które przewyższają ErgoChain; ale jeśli weźmiesz pod uwagę koszty, nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że ErgoChain weźmiemy osobiście.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *