Menu

ErgoBlast Review

Wprowadzony na rynek w 2015 roku, ErgoBlast firmy ErgoGenix przyciągnął naszą uwagę wraz z wieloma innymi kulturystami na całym świecie. Zanim nawet spróbowaliśmy tego, mieliśmy wrażenie, że może być całkiem niezły. Formuła zawiera tylko 5 gramów, ale obecne składniki wyraźnie mogą znacznie poprawić grę umysłową.

Po dokładnym przeanalizowaniu ErgoBlast możemy śmiało stwierdzić, że składniki są w odpowiednich proporcjach, aby to zrobić. Ten przedtreningówka jest intensywna, a nawet odbiega od tego, na czym zwykle koncentrujemy się przed treningiem. Ale po przyjęciu ErgoBlast nas przekonało i tutaj wyjaśnimy dokładnie, dlaczego ten przedtreningówka jest świetny z naszą własną recenzją ErgoBlast i analizą składników.

ErgoBlast to przyzwoity trening przed treningiem

Udaliśmy się i przetestowaliśmy ErgoBlast we wszystkich dniach treningu z punktami odcięcia: klatka piersiowa, plecy, ramiona, nogi i agresywne mieszanki wszystkich powyższych. Za każdym razem ErgoBlast konsekwentnie zapewniał te same świetne wyniki, pompując nasze żyły.

Jak się czuje ErgoBlast

Jako całość, ErgoBlast jest energetyzującym przed treningiem. To jest cel, rdzeń i funkcja tego przedtreningówki. Po przyjęciu tego treningu poczuliśmy jego energetyzujące działanie w ciągu średnio 15 minut. To uczucie jest czyste, ale bardzo, bardzo potężne. To uczucie mocy pozostało z nami przez cały czas (zwykle 90 minut) ćwiczeń.

Podczas przyjmowania leku ErgoBlast nie wystąpiły żadne mrowienia, podobnie jak Ty. Wynika to z faktu, że Ergo jest suplementem przedtreningowym wolnym od beta-alaniny. Osobiście podoba nam się nasza beta-alanina; ale niektórzy z was na pewno polubią to lepiej.

Podnoszenie ciężarów z tym Pre

Raz po raz główną rzeczą, którą zauważaliśmy podczas przyjmowania ErgoBlast, była intensywna koncentracja i „moc”. Energia tam była. Energia była tak duża, że uważamy, że impulsy nerwowe były wysyłane silniejsze w naszym ciele, zwiększając w ten sposób siłę. Ten efekt w połączeniu z HCL kreatyny sprawił, że każdy zestaw był silniejszy niż w innym przypadku.
Pod względem pompowym nie było masowej obecności. Ale kiedy weźmiesz udział w tym treningu, będziesz tak skoncentrowany na energii, że nie będzie to miało większego znaczenia. Przynajmniej tak będzie, jeśli twoje treningi energii są twoim ulubionym.

Podsumowując, nasze doświadczenie z Ergogenixem było bardzo pozytywne i z przyjemnością zrecenzowałem. Tyle, że ErgoBlast został dodany do oficjalnych 10 najlepszych suplementów przedtreningowych dla mężczyzn . Ta energia przed treningiem zawsze będzie główną zaletą. Jest po prostu pełen stymulantów, które zapewniają bardzo mocne, ale czyste doświadczenie w doskonałym smaku i łatwym mieszaniu proszku bez grysu.

Dlaczego ErgoBlast jest dobry – uzupełnij fakty

Istnieje wiele różnych stymulantów, które są wykorzystywane do suplementów przedtreningowych. ErgoBlast zawiera mieszankę twardych stymulantów, a także bardziej pasywnych naturalnych stymulantów, które łączą się, aby zapewnić wyjątkowe doznania! Nie powinno cię to straszyć, podobnie jak inne pwos, które są dozowane nieproporcjonalnie. Powinno raczej cię zachęcić, ponieważ w tym suplemencie każdy stymulant ma nieco inny mechanizm wzmacniający cię, a w połączeniu w skromnych proporcjach może być potężnym doświadczeniem; rodzaj doświadczenia, które czuliśmy, oceniając to pwo.

Na początek kofeina jest najbardziej dominującym składnikiem mieszanki stymulantów. W Ergo kofeina pochodzi zarówno z bezwodnej kofeiny, jak i wyciągu z nasion guarany. Oba są powszechnie stosowane podczas treningów wstępnych.

Odtąd pozostałe stymulanty są bardziej „naturalne” w produkcji energii. Takich jak tyrozyna, która jest obecna jako prosta L-tyrozyna, N-metylotyramina HCL, a także N-acetylo-L-tyrozyna. Ten nieistotny aminokwas wspomaga neurotransmisję, a także produkcję tyroksyny; skupienie i energia.

Wyciąg z Mucuna Pruriens dla L-Dopa, który jest prekursorem noradrenaliny i adrenaliny.

Teobromina, która pochodzi z kakao i w mniejszym stopniu naśladuje działanie kofeiny. Huperzine A, który wspomaga skupienie, i CoQ10, który może pomóc w skupieniu, zmniejszeniu skurczów i innych rzeczach.

Oprócz stymulantów ErgoBlast wiąże się w małych dawkach kreatyny HCL, siarczanu agmatyny do pompy (tak sobie) i Higenaminy (środek rozszerzający naczynia krwionośne i rozszerzający oskrzela według naszych badań). Te składniki nie są prawie tak zauważalne, ale lepiej mieć je wtedy.

Ostateczny werdykt ErgoBlast

Podsumowując, ErgoBlast jest skoncentrowanym mikrodawkowym przedtreningiem, który dobrze sobie radzi, osiągając lepsze wyniki niż inne przedtreningowe mikrodawki. W tym przedtreningowym treningu nie ma beta-alaniny, więc dla facetów próbujących uniknąć mrowienia jest to dobry wybór. Ale istnieje wysoka koncentracja stymulantów, która powinna być odpowiednia dla wielu facetów, ale może być zbyt duża dla tych, którzy są wrażliwi na kofeinę. Podsumowując, ErgoBlast to trening przed treningiem, który będziemy kontynuować w ramach naszych nawyków przed treningiem!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *